12.02.12, 17:20

Nowa kampania panoramafirm.pl

Elementami nowej kampanii promującej wyszukiwarkę firm, produktów i usług panoramafirm.pl są m.in. dopasowane do lokalizacji danego nośnika reklamy outdoorowe.

Elementami nowej kampanii promującej wyszukiwarkę firm, produktów i usług panoramafirm.pl są m.in. dopasowane do lokalizacji danego nośnika reklamy outdoorowe. Zabieg ten ma zwrócić uwagę odbiorców na dostarczanie przez wyszukiwarkę - specjalizującą się w wyszukiwaniu lokalnym - precyzyjnych informacji o firmach czy produktach w danej lokalizacji.

W lutym br. ruszyła nowa kampania Panoramy Firm promująca wyszukiwarkę dostępną pod adresem panoramafirm.pl. Kampania jest elementem długofalowej zmiany wizerunku marki wzmacniającej swoją pozycję w Internecie, nadal rozwijając takie kanały dystrybucji jak media drukowane, aplikacje mobilne (Android, iOS) oraz stronę mobilną (m.pf.pl).

"Nasz serwis specjalizuje się w wyszukiwaniu lokalnym. W odróżnieniu od innych wyszukiwarek internetowych, dostarczamy precyzyjnych informacji o firmach czy produktach w danej lokalizacji. Dla przykładu, na zapytanie: „sushi Warszawa” użytkownik otrzyma oferty barów i restauracji serwujących kuchnię japońska, bez ryzyka że wśród wyników pojawią się rzeczy mniej istotne np. przepisy czy akcesoria potrzebne do zrobienia sushi. W kampanii podkreślamy, że panoramafirm.pl to precyzyjna wyszukiwarka firm, produktów oraz usług. Warto dodać, że  100% korzystających z Panoramy Firm to osoby zamierzające coś kupić lub załatwić, więc jest to atrakcyjna grupa dla firm reklamujących się w Panoramie Firm. W tym sensie kampania wspiera również sprzedaż, gdyż rosnąca popularność serwisu przekłada się na zyski reklamodawców" - wyjaśnia Wojciech Komosa, Kierownik Komunikacji i Grupy Produktów.

Reklamy, które pojawią się w mediach tradycyjnych (outdoor, radio, prasa) oraz w Internecie przedstawiają wyszukiwarkę, w oknach której pojawiają się konkretne zapytania dla danych lokalizacji. Jako pierwsze wybrane zostały dwie branże: restauracje i usługi budowlane symbolizowane przez przedstawicieli tychże zawodów/branż. Nawiązując do specjalizacji wyszukiwarki panoramafirm.pl w wyszukiwaniu lokalnym firm, produktów i usług, reklamy na billboardach dopasowane zostały do lokalizacji danego nośnika (w polu wyszukiwania widnieje miasto, w którym jest ustawiony).

Zaletami wyszukiwarki panoramafirm.pl jest dostęp do najbardziej aktualnych, codziennie aktualizowanych danych o firmach i ich ofertach, precyzyjne kryteria wyszukiwania, mapy, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność ogłoszeń internetowych. Dzięki współpracy Allegro oraz Eniro, wystawione na Allegro oferty klientów Panoramy Firm są  automatycznie dodawane do ich oferty na panoramafirm.pl i widoczne dla odwiedzających serwis po kliknięciu w link „Kupuj online” oraz wewnątrz oferty danej firmy.

Z wyszukiwarki Panorama Firm korzysta miesięcznie około 6 mln internautów (wg Gemius Traffic). Kreację kampanii przygotował Dział Komunikacji Eniro Polska, który odpowiada również za zakup mediów. Kampania realizowana będzie w mediach tradycyjnych (outdoor, radio, prasa) oraz w Internecie.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
01.07.24, 16:30
| internet » ludzie
Dariusz Dziduch redaktorem naczelnym BiznesInfo
Dariusz Dziduch objął funkcję naczelnego serwisu BiznesInfo (Iberion) w połowie czerwca br.
27.06.24, 14:15
| radio » informacje | internet » informacje
Mamy, tak jak jest. Anna Dereszowska gospodynią podcastu w Onet Audio i na Ofeminin.pl
W każdy piątek o godz. 20:00 w Onet Audio, na Ofeminin.pl oraz na popularnych platformach podcastowych można słuchać nowego podcastu Anny Dereszowskiej „Mamy, tak jak jest”. Podcast porusza tematy macierzyństwa i rodzicielstwa.
27.06.24, 13:36
| internet » informacje
Yola Czaderska-Hayek felietonistką Interii. Będzie opowiadała nie tylko o Hollywood
Interia wzmacnia segment premium. 28 czerwca br. portal uruchomi cykl „Hollywood według Yoli”, w ramach którego Yola Czaderska-Hayek będzie opowiadała o najważniejszych zjawiskach i wydarzeniach w amerykańskiej branży filmowej i hollywoodzkich gwiazdach. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.