09.02.12, 19:30

POPloty

POPloty
rys.: Andrzej Gozdek

POPloty (10.02.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: tygodniku "Wprost", wywiadzie braci Karnowskich, gwieździe TVN24...

Media zaatakowała plaga "bez". Jedynka bez "Plebanii". "Szpilki na Giewoncie" w Polsacie bez głównej bohaterki. "Wprost" bez Lisa. Bez sensu.

W iście festiwalowym stylu, Platforma wiertnicza im. Michała Lisieckiego pożegnała się z pompą z redaktorem Lisem. Ponoć poszło o udziały w nowym projekcie Lisa. Pożegnanie odbyło się niefortunnie, bo w dzień przyznania tytułu Człowieka Roku Wprost, w dodatku z redakcją dobrowolnie pożegnało się kilku dziennikarzy. Wydawcy gratulujemy wyczucia i dalszych sukcesów wydawniczych. Być może niebawem Przekrój zyska równego sobie przeciwnika.

Michał Kobosko szefem "Wprost"?! Mat KOBOSKO!!

Przepraszamy, że jesteśmy monotematyczni, ale zastanawiamy się, czy "Wprost" skorzysta na decyzji prezesa, czy "Wprost Przeciwnie"?

Tymczasem na kolanach, bracia Karnowscy odbębnili świecki wywiad z Ojcem Tadeuszem Rydzykiem. W imię pokuty proponujemy za brak sensownych pytań oglądanie przez tydzień tylko TVN24.

W minioną sobotę byliśmy świadkami widowiskowej pyskówki w „Faktach po Faktach”. W roli ujadaczy wystąpili: Krzysztof Rutkowski, Mariusz Sokołowski i Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zdecydowanym zwycięzcą pojedynku na słówka i argumenciki uznajemy polskiego Strażnika z Teksasu, który nie ugiął się przed zarzutami rzecznika policji i dziennikarki. Wielką przegraną ogłaszamy Katarzynę Kolendę-Zaleską, która wykazała się całkowitym brakiem obiektywizmu i opanowania. A może po prostu zapach byłych zakonnic ją tak drażni?

TVN zaprezentował wiosenną ramówkę. W ofercie nadawcy mają znaleźć się nowe, „znakomite” pozycje programowe. Jak znamy życie, owe znakomitości nie raz w najbliższych miesiącach znajdą się w POPlotach.

Zasłyszane na cmentarzu podczas pogrzebu Wisławy Szymborskiej, zaraz przed tym, jak Andrzej Seweryn - mistrz ceremonii miał rozpocząć pożegnanie poetki. Dwie panie w wieku słusznym przepychają się. Jedna do drugiej: Co się pani tak pcha, jakby nigdy Seweryna Krajewskiego na żywo nie widziała...

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.