09.02.12, 18:17

Poradnik Domowy z nową szatą graficzną

Marcowe wydanie magazynu „Poradnik Domowy” ukazał się 9 lutego br. z nową szatą graficzną i odświeżonym układem stron. W miesięczniku pojawiły się także nowe rubryki.

Marcowe wydanie magazynu „Poradnik Domowy” ukazał się 9 lutego br. z nową szatą graficzną i odświeżonym układem stron. W miesięczniku pojawiły się także nowe rubryki.

Nowy numer ma zmienioną, nowoczesną szatę graficzną. Do makiety wprowadzone zostały nowe fonty, ramki i wyróżnienia, w tekstach jest też więcej światła. Magazyn drukowany jest na bardziej błyszczącym papierze. Nowy layout pisma powstał w zespole graficznym „Poradnika”, kierowanym przez Andrzeja Przygodzkiego.

Czytelnicy marcowego wydania „Poradnika” znajdą w nim również nowe rubryki - np. „Sekrety i kłamstwa” w zabawny sposób rozprawiające się ze społecznymi stereotypami. W działach „Dom” i „Kulinaria" pojawiać będzie się więcej porad i rekomendacji pomagających w poruszaniu się w coraz bogatszej ofercie rynkowej. "Wierzymy, że „Poradnik Domowy” w nowej odsłonie jeszcze lepiej spełni oczekiwania naszych czytelniczek" - komentuje zmiany wydawca magazynu Ilona Szajkowska.

Wydanie będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 9 lutego br. w wersji podstawowej (cena 1,99 zł) oraz z książką kucharską z pomysłami na zupy (4,99 zł).

„Poradnik Domowy” w nowej odsłonie promowany będzie w kampanii obejmującej: ogólnopolskie stacje telewizyjne (m.in. TVP1, TVP2, Polsat), Radio Złote Przeboje, czasopisma Agory oraz „Metro”.  Spot reklamowy przygotowało studio Stage2, mediaplan - dział marketingu „Poradnika Domowego” we współpracy z domem mediowym Starlink.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.