09.02.12, 18:16

Serial Firma wcześniej niż w TV na Sony Tablet S

12 lutego br., czyli na siedem dni przed oficjalną premierą, użytkownicy Sony Tablet S od godziny 20.00 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Firma”.

12 lutego br., czyli na siedem dni przed oficjalną premierą, użytkownicy Sony Tablet S od godziny 20.00 będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Firma” - opowieści o świecie wielkich korporacji i mafijnych porachunków - dzięki aplikacji AXN Player, dostępnej w Android Market. Oficjalna premiera „Firmy” na antenie AXN zaplanowana jest na niedzielę 19 lutego 2012 roku.

Możliwość oglądania premierowych odcinków „Firmy” na tydzień przed pierwszą telewizyjną emisją w Polsce zapewni użytkownikom Sony Tablet S bezpłatna aplikacja AXN Player, która będzie dostępna do pobrania w usłudze Android Market już od piątku 10 lutego. Każdy z 22 zrealizowanych odcinków będzie można obejrzeć na Sony Tablet S tydzień przed premierą na antenie stacji AXN.

Żeby obejrzeć serial „Firma” na Sony Tablet S na siedem dni przed oficjalną premierą należy: połączyć się z internetem wykorzystując WiFi lub modem 3G, zalogować się na koncie pocztowym Google, które daje możliwość korzystania z aplikacji przeznaczonych dla systemów operacyjnych Android; z menu Sony Tablet S wybrać opcję „Aplikacje” i uruchomić aplikację Android Market; w wyszukiwarce Android Market wpisać hasło „AXN Player”; po odszukaniu aplikacji nacisnąć przycisk „pobierz” – aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana i odnaleźć premierowy odcinek serialu „Firma”.

Serial „Firma” to opowieść o losach Mitcha McDeere’a, świecie wielkich korporacji i mafijnych porachunków. Produkcja jest kontynuacją kinowego hitu w reżyserii Sydney’a Pollack’a. Film był natomiast ekranizacją książki Johna Grishama o tym samym tytule. Autor bestsellerowej powieści jest obok Sony Pictures Television współproducentem serialu. W obsadzie pojawią się m.in. Josh Lucas, Juliette Lewis, znana widzom z "Urodzonych morderców" i Keith Callum Rennie, grająca wcześniej w "Californication" oraz "The Killing". Twórcą scenariusza produkcji jest Lucas Reiter. Akcja serialu rozpoczyna się 10 lat po tym, jak będący młodym prawnikiem Mitch McDeere stawiając czoła chicagowskiej mafii, doprowadził do upadku firmę prawniczą z Memphis. Wraz z rodziną, po opuszczeniu federalnego programu ochrony świadków, przenosi się do Waszyngtonu by zacząć nowe życie. Zmiana miejsca zamieszkania nie oznacza jednak końca jego kłopotów. Bohater zostanie wplątany w intrygę w świecie prawniczych korporacji, a starzy wrogowie nie dadzą o sobie zapomnieć.

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy