13.02.12, 15:46

Insource - nowa agencja na rynku

Insource to nowa agencja na polskim rynku. Ma świadczyć usługi zarówno z zakresu marketingu, jak i public relations.

Insource to nowa agencja na polskim rynku. Ma świadczyć usługi zarówno z zakresu marketingu, jak i public relations.

Agencja INSOURCE Marketing & PR Agency powstała w sierpniu 2011 roku w Gdańsku.  Jest odpowiedzią na zwiększającą się świadomość firm i instytucji o potrzebie profesjonalnego komunikowania swoich działań i zarządzania marką.

"Z naszego doświadczenia wynika, że klienci coraz częściej potrzebują połączenia działań z zakresu marketingu i public relations przy realizacji poszczególnych projektów. Insource oferuje je w ramach dwóch działów, a w zależności od potrzeb klienta łączy ich możliwości i narzędzia" – mówi Magdalena Pawłowska Dyrektor działu marketingu i jednocześnie właściciel agencji.

Agencja ma specjalizowac się w branżach bezpośrednio związanych z rejonem działania, takich jak: hotelarstwo, energetyka, prawo, nieruchomości, medycyna, FMCG i NGO. Obecnie największym klientem agencji jest Grupa Szydłowski, a dokładnie dwie spośród trzech spółek wchodzących w jej skład. Od stycznia 2012 roku INSOURCE jest członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

Przed założeniem agencji Magdalena Pawłowska związana była z "Gazetą Wyborczą Trójmiasto", gdzie odpowiedzialna była za promocję i marketing. Współpracownikami agencji są osoby, które wcześniej pracowały w warszawskich agencjach Partner of Promotion oraz On Board PR.

Komentarze

Powiązane

08.12.23, 08:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Przestrzeń zwycięzcą przetargu OLX
Przestrzeń w styczniu 2024 r. zrealizuje kampanię wizerunkową dla OLX Praca, która obejmie kanały ATL, digital i social media. To wynik wygranego przetargu.
07.12.23, 19:06
| reklama & PR » informacje
KERRIS poszerza współpracę ze SWISS KRONO o rynki amerykański i meksykański
KERRIS poszerza długoletnią współpracę z klientem – SWISS KRONO o dwa zagraniczne rynki.
07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.