Kolejne zmiany w ramówce iTV

Nowe programy i reaktywacje starych programów w iTV.
15 czerwca stacja iTV będzie obchodzić swoje 3 urodziny. Z tej okazji stacja przygotowała dla widzów specjalną zabawę. Już od 2 czerwca będzie można uczestniczyć w serii konkursów i zabaw, a w wielkim finale – 15 czerwca – do wygrania między innymi rowery, telefony komórkowe, zestawy kina domowego i DVD

Obok zapowiadanego nowego porannego pasma "Ogarnij Się" stacja wprowadza do ramówki takie nowe programy jak:
- Express Muzyczny; program muzyczny prowadzony przez prezenterkę Radia WAWA - Ulę Charciarek. W programie najnowsze klipy, plotki i fakty o prezentowanych artystach. W programie nie zabraknie interakcji w postaci konkursów z wartościowymi nagrodami.
Emisja programu: sobota, niedziela 19:30 – 20:30.
- Gierki; program rozrywkowy. Podstawowym elementem są interaktywne gry, quizy, krzyżówki uzupełnione ciekawą formą podpowiedzi w postaci zaproszonych gości do studia.
Prowadząca: Agnieszka Lisowska oraz Aleksandra Fajęcka. Emisja programu: poniedziałek – piątek godz. 14:00, 19:15 oraz sobota i niedziela godz. 18:00.
- Hip Hop Propaganda – w odpowiedzi na prośby i oczekiwania widzów, stacja postanowiła przywrócić program na antenę w niezmienionej formule z odmienionym studiem i starym prowadzącym. W programie ciekawi goście, dużo muzyki i konkursów z nagrodami, a wszystko to w tematyce hip hopu. Prowadzący: Jaszczur (Piotr Jaszczuk). Emisja programu: poniedziałek, czwartek godz. 18:00.
- Music Phone Fun – stacja postanowiła wznowić emisję kolejnego programu. Jako jedyny muzyczny program na rynku pozwala widzom na czynny udział w rozmowach z zaproszonymi gośćmi. W programie nowości muzyczne oraz informacje o imprezach i artystach.Tak jak każda produkcja iTV, program emitowany jest na żywo. Prowadzący: Pavko (Paweł Usarek)
Emisja programu: wtorek, piątek: 18:00 – 19:00.

iTV wkrótce zaprezentuje kolejne nowe propozycje.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 15:00
| telewizja / VOD » seriale
Kreskówki w ofercie telewizji Metro
od 2 października br., naziemna telewizja Metro wprowadza nowe pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów. W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. „New Looney Tunes”, „Batwheels” oraz „Tom i Jerry Show”. Animacje emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00.
25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.