05.02.12, 23:14

Rusza Lista Przebojów Dwóch Stuleci na Superstarsi.pl

Superstarsi.pl wraz z dziennikarzem muzycznym Pawłem Sito, przygotowali dla użytkowników Listę Przebojów Dwóch Stuleci.

Od lutego 2012 roku na Superstarsi.pl można oddawać głosy na ulubione utwory notowane na specjalnej liście przebojów, która powstaje na podstawie list przebojów życia znanych osób. W tym tygodniu swoje prywatne notowania opublikują kolejno Marek Niedźwiecki, Ewa Bem i Tomasz Lipiński.
Superstarsi.pl wraz z dziennikarzem muzycznym Pawłem Sito, przygotowali dla użytkowników Listę Przebojów Dwóch Stuleci.

Jak pisze Paweł Sito w swoim blogu na Superstarsi.pl: „W Internecie są miliony linków muzycznych i brak przewodnika, który poprowadzi. Stąd wziął się mój pomysł: poproszę o pomoc w doborze najlepszych utworów osoby z życiowym dorobkiem, często związane z muzyką”.

Trzy razy w tygodniu na portalu Superstarsi.pl pojawiać się będzie nowa Lista Przebojów Życia znanych osób. 30 utworów zgłoszonych przez gwiazdę zasili wspólną pulę, z której użytkownicy portalu poprzez głosowanie tworzyć będą wciąż zmieniającą się Listę Przebojów Superstarsi.pl.

Pierwszą autorską trzydziestkę opublikował Paweł Sito. W tym tygodniu swoje typowania przedstawią kolejno Marek Niedźwiecki, Ewa Bem i Tomasz Lipiński. Użytkownicy będą też mieli szansę zgłoszenia swojej własnej listy na prawach Super Star. 

Superstarsi.pl gromadzą społeczność użytkowników, którzy mają więcej niż 45 lat i cieszą się życiem. To drugi portal społecznościowy prowadzony przez spółkę Sąsiedzi, która od trzech lat redaguje serwis parentingowy eBobas.pl skierowany do rodziców dzieci do lat 8.

Paweł Sito. O sobie mówi: rozkręcacz medialny. Z radiem współpracował od ósmej klasy szkoły podstawowej. W drugiej połowie lat 80. w Polskim Radiu, współtworzył audycje: "Krajowa Scena Młodzieżowa", "Lista Przebojów Programu Trzeciego" (Program III PR), "Muzyka Nocą" (Program I PR). W latach 1984–1991 w Programie IV PR prowadził "Listę Przebojów Rozgłośni Harcerskiej". W 1990 pełnił funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w rządzie Tadeusza Mazowieckiego. W latach 1992–1995 był dziennikarzem Radia Wolna Europa. W latach 1998 – 2001 był szefem programowym Radiostacji. Otwierał także, jako dyrektor programowy, telewizje: Kino Polska i 4fun.tv.  Od 2001 r. współredaguje Krzyżówkę "Przekroju". Ostatnio pracował w Fundacji Nowe Media, pełniąc m.in. funkcję Prezesa Zarządu.

Komentarze

Powiązane

24.09.23, 15:41
| internet » informacje
Gazeta.pl organizuje przedwyborczą debatę. Sztav PiS nie odpowiedział na zaproszenie
W poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Debatę poprowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka.
21.09.23, 17:45
| prasa » informacje | internet » informacje
Wczytaj się. Nie daj sobą manipulować. Kampania promująca treści i subskrypcję Wyborcza.pl
21 września br. ruszyła kampania zachęcająca do korzystania z rzetelnych źródeł informacji i czytania treści przygotowywanych przez dziennikarki i dziennikarzy “Wyborczej”.
20.09.23, 08:30
| internet » informacje
Serwis VIBEZ realizuje kampanię #MamWpływ wspólnie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii
Redakcja serwisu VIBEZ otrzymała grant Komisji Europejskiej na realizację międzynarodowego projektu Be Active, Be Your Change! W jego ramach prowadzona jest kampania społeczna #MamWplyw. Projekt powstaje w partnerstwie z mediami z Litwy, Bułgarii, Chorwacji i Rumunii i potrwa do września 2024 r.
19.09.23, 18:39
| internet » informacje
#debatakobiet w Wirtualnej Polsce. Przedwyborcza debata znów bez PiS
We wtorek, 26 września br., o godz. 19:30 Wirtualna Polska przeprowadzi przedwyborczą #debatękobiet. Do udziału w programie na żywo zostały zaproszone kandydatki wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
13.09.23, 19:00
| internet » informacje
Co drugi nastolatek czerpie wiedzę o finansach z TikToka i YouTube’a
Wyniki badania zrealizowanego na zlecenie Santander Bank Polska pokazują, że nastolatkowie nisko oceniają swoją wiedzę na temat finansów.
12.09.23, 21:15
| internet » informacje
Onet Rano Finansowo powered by BI. Mikołaj Kunica i Marcin Lis gospodarzami nowego formatu Onetu i Business Insider Polska
W ofercie platformy Onet znajdzie się program „Onet Rano Finansowo powered by BI”. To propozycja programowa w ramach formatu „Onet Rano”. Odcinki programu, który przygotowuje redakcja Business Insider Polska, będą emitowane w każdą środę o godz. 10.00.
12.09.23, 12:07
| internet » informacje
Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl
Z początkiem września 2023 r. na stronie głównej Medonet.pl wprowadzono nowy wygląd, który oprócz bardziej przejrzystej nawigacji, oferuje lepszą ekspozycję personalizowanych treści dla użytkowników i reklamodawców.
12.09.23, 06:00
| internet » ludzie
Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu
Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.