05.02.12, 23:14

Rusza Lista Przebojów Dwóch Stuleci na Superstarsi.pl

Superstarsi.pl wraz z dziennikarzem muzycznym Pawłem Sito, przygotowali dla użytkowników Listę Przebojów Dwóch Stuleci.

Od lutego 2012 roku na Superstarsi.pl można oddawać głosy na ulubione utwory notowane na specjalnej liście przebojów, która powstaje na podstawie list przebojów życia znanych osób. W tym tygodniu swoje prywatne notowania opublikują kolejno Marek Niedźwiecki, Ewa Bem i Tomasz Lipiński.
Superstarsi.pl wraz z dziennikarzem muzycznym Pawłem Sito, przygotowali dla użytkowników Listę Przebojów Dwóch Stuleci.

Jak pisze Paweł Sito w swoim blogu na Superstarsi.pl: „W Internecie są miliony linków muzycznych i brak przewodnika, który poprowadzi. Stąd wziął się mój pomysł: poproszę o pomoc w doborze najlepszych utworów osoby z życiowym dorobkiem, często związane z muzyką”.

Trzy razy w tygodniu na portalu Superstarsi.pl pojawiać się będzie nowa Lista Przebojów Życia znanych osób. 30 utworów zgłoszonych przez gwiazdę zasili wspólną pulę, z której użytkownicy portalu poprzez głosowanie tworzyć będą wciąż zmieniającą się Listę Przebojów Superstarsi.pl.

Pierwszą autorską trzydziestkę opublikował Paweł Sito. W tym tygodniu swoje typowania przedstawią kolejno Marek Niedźwiecki, Ewa Bem i Tomasz Lipiński. Użytkownicy będą też mieli szansę zgłoszenia swojej własnej listy na prawach Super Star. 

Superstarsi.pl gromadzą społeczność użytkowników, którzy mają więcej niż 45 lat i cieszą się życiem. To drugi portal społecznościowy prowadzony przez spółkę Sąsiedzi, która od trzech lat redaguje serwis parentingowy eBobas.pl skierowany do rodziców dzieci do lat 8.

Paweł Sito. O sobie mówi: rozkręcacz medialny. Z radiem współpracował od ósmej klasy szkoły podstawowej. W drugiej połowie lat 80. w Polskim Radiu, współtworzył audycje: "Krajowa Scena Młodzieżowa", "Lista Przebojów Programu Trzeciego" (Program III PR), "Muzyka Nocą" (Program I PR). W latach 1984–1991 w Programie IV PR prowadził "Listę Przebojów Rozgłośni Harcerskiej". W 1990 pełnił funkcję rzecznika prasowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w rządzie Tadeusza Mazowieckiego. W latach 1992–1995 był dziennikarzem Radia Wolna Europa. W latach 1998 – 2001 był szefem programowym Radiostacji. Otwierał także, jako dyrektor programowy, telewizje: Kino Polska i 4fun.tv.  Od 2001 r. współredaguje Krzyżówkę "Przekroju". Ostatnio pracował w Fundacji Nowe Media, pełniąc m.in. funkcję Prezesa Zarządu.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 20:17
| internet » informacje
Grupa PTWP w I kwartale 2024 r. wypracowała 21,5 mln zł netto przychodów
Grupa PTWP w I kw. 2024 r. wypracowała 21,5 mln zł przychodów netto ze sprzedaży, co oznacza 9 proc. wzrost rdr. Równocześnie w raportowanym okresie Grupa odnotowała wzrost kosztów działalności operacyjnej, przeznaczonych na inwestycje oraz jednorazowe koszty związane z procesem przeniesienia notowań na główny parkiet GPW.
20.05.24, 07:45
| radio » informacje | internet » informacje
Specjalny serwis Polskiego Radia z okazji Roku Melchiora Wańkowicza
Z okazji Roku Melchiora Wańkowicza i 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino Polskie Radio przygotowało serwis specjalny montecassino.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich reportażystów, korespondentowi wojennemu 2 Korpusu Polskiego – Melchiorowi Wańkowiczowi. 
12.05.24, 18:00
| internet » informacje
Zielony Onet poinformuje internautów na temat polityki klimatycznej w Polsce i na świecie
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań naukowych.
10.05.24, 22:22
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba. Platformy OLX promue kategorię Wypożyczalnia
"Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba" - tak brzmi hasło najnowszej kampanii marki OLX. Projekt dotyczy reklamy kategorii w serwisie - Wypożyczalnia. Za koncepcję kreatywną i egzekucję kampanii odpowiada VML.
10.05.24, 15:30
| internet » ludzie | reklama & PR » ludzie
Łukasz Wyrzykowski dołącza do rankomat.pl. Pokieruje pracami Departamentu Marketingu
Na początku maja br. do zespołu zarządzającego porównywarki ubezpieczeń i produktów finansowych rankomat.pl dołączył Łukasz Wyrzykowski i objął stanowisko Chief Marketing Officer. Wtej roli będzie kierował pracami Departamentu Marketingu.
07.05.24, 14:45
| internet » informacje
Polska inspiruje Polskę. Mobilne studio Onetu odwiedzi 15 miast
Redakcja Onetu wyrusza ze studiem mobilnym i jedzie do najbardziej inspirujących miejsc w Polsce. Celem akcji jest pokazanie lokalnej pozytywnej Polski, w której dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności dzieją się ciekawe i inspirujące rzeczy. W ramach trzytygodniowej akcji, która ruszyła 6 maja i potrwa do 24 maja br., Onet odwiedzi w sumie 15 miejscowości na trzech trasach o łącznej długości 3,5 tys. kilometrów.
06.05.24, 08:30
| prasa » informacje | internet » informacje
KNF zatwierdziła prospekt PTWP. Grupa wejściem chce przejść na główny rynek GPW
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt notowanej na NewConnect spółki PTWP, który został sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu akcji serii A i B na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
06.05.24, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Grupa PMPG Polskie Media: 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży w 2023 r. Firma chce rozwijać Orle Pióro i AWR Wprost
Holding mediowy PMPG Polskie Media opublikował wyniki za 2023 rok. Grupa wygenerowała 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży, a EBITDA oraz zysk netto osiągnęły wartość kolejno 2,6 i 2,4 mln zł.
24.04.24, 07:30
| internet » informacje
Interia wprowadza rolki wideo na mobilnej stronie głównej
Interia wprowadziła rolki wideo znane z mediów społecznościowych. Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus poza materiałami z własnych serwisów (m.in. Wydarzenia, Biznes, Sport, Geekweek i Pomponik.pl) zaprezentuje w nich fragmenty najlepszych programów stacji Wydarzenia 24.
20.04.24, 16:32
| internet » informacje
Jak tak, to Allegro. Platforma z nową odsłoną komunikacyjną
Allegro wprowadza nową strategię komunikacyjną. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” mają skupiać się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.