02.02.12, 20:21

POPloty

POPloty (3.02.2012 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: erudycji podczas telewizji śniadaniowej, o nowym szefie serwisu informacyjnego oraz o pewnym prezencie...

Niebywała erudycją popisał się Bartosz Węglarczyk w programie „Dzień Dobry TVN”. Jak wszyscy wiemy, ów program słynie z ciętych ripost, żartów i żarcików na poziomie statystycznego warszawskiego biurowca. Na żale Jolanty Pieńkowskiej, że nie istnieją roboty sprzątające w domu, Bartosz Węglarczyk bez zastanowienia wypalił „Istnieją, Ukrainki”. Złotoustemu autorowi tych słów życzymy dalszych Sukcesów. Na iPadzie, rzecz jasna.

A kręcąc się jeszcze w okolicach Presspubliki: Wizjoner od iPadów wywróżył sobie, że ponieważ "Uważam Rze" dryfuje w prawo, to "Przekrój" będzie dla odmiany dryfował w lewo. Tu prawica, tu lewica – i to w jednym budynku! Ciekawe, czy członkowie obu redakcji obrzucają się już śnieżkami i inwektywami? Zaraz, a w "Przekroju" to jeszcze ktoś pracuje?

Piotr Kraśko został nowym szefem Wiadomości TVP1. Czy nowy pryncypał jest się w stanie komukolwiek narazić? Tu nie widzimy ryzyka… i tu też nie… no bo to trzeba mieć… że tego… A już wiemy! Zęby mogą zżółknąć!

TVP rozpoczęła akcję celowania w target komercyjny i zastąpiło wysłużoną "Plebanię" "Galerią". Nie, to nie ma nic wspólnego z obrazami, ale z zakupami. Patrząc na telewizyjną ofertę, zastanawiamy się, kto kogo pierwszy puści z torbami.

Otrzymaliśmy niespodziankę od pewnej platformy telewizyjnej na jedną literę alfabetu. Niespodzianką była czapka policyjna i... kajdanki. Zastanawiamy się, czy to jakaś sprośna sugestia, czy może ostrzeżenie? Na wszelki wypadek platformę zostawimy w świętym spokoju na jakiś czas. Na wszelki wypadek.

I te oto POPloty kończymy niestety smutną informacją. Wielka Poetka Wisława Szymborska nie żyje. Świat na pewno będzie  smutniejszy.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 29.06.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.