22.01.12, 14:31

Pierwsza regionalna produkcja Discovery Channel

Program „Ultimate Cops” zostanie wyprodukowany przez firmę Atom Productions International na zlecenie Discovery Networks CEEMEA i wyemitowany w drugim kwartale bieżącego roku na antenie Discovery Channel w 105 krajach regionu CEEMEA.

Discovery Networks CEEMEA (Central & Eastern Europe, Middle East and Africa) poinformowało o rozpoczęciu prac nad pierwszą regionalną produkcją Discovery Channel. Program zatytułowany „Ultimate Cops” zostanie wyprodukowany przez firmę Atom Productions International na zlecenie Discovery Networks CEEMEA i wyemitowany w drugim kwartale bieżącego roku na antenie Discovery Channel w 105 krajach regionu CEEMEA.

Sześciodcinkowy serial, nad którym pracuje Paul Welling i zespół programowy Discovery Networks CEEMEA, będzie pokazywał pracę operacyjną policjantów z Warszawy, Moskwy i Bukaresztu. Widzowie będą mogli zobaczyć jak pracują wyspecjalizowane elitarne zespoły policyjne w każdym z trzech krajów. 

Ultimate Cops” to nie tylko pierwsza regionalna produkcja Discovery Networks CEEMEA, to także pierwsza tego typu inicjatywa w tej części świata. Policjantki i policjanci – prawdziwi twardziele, a jednocześnie zwyczajni ludzie, na co dzień chroniący nas przed światem przestępczym, to doskonali bohaterowie. Cieszy nas możliwość towarzyszenia im z kamerą w zmaganiach z codziennymi wyzwaniami" – komentuje Barbara Bilińska, Channel Director Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.

Każdy odcinek serii „Ultimate Cops” będzie pokazywał pracę kilku oficerów z różnych departamentów (obejmujących m.in: dochodzeniówkę, wydział ds. walki z przestępczością zorganizowaną, wydziały ds. walki z przestępczością narkotykową oraz ds. walki z terrorem kryminalnym i zabójstw) stawiających czoła każdemu rodzajowi bezprawia.

Historie będą opowiedziane z perspektywy samych funkcjonariuszy policji, którzy na bieżąco skomentują pojawiające się na ekranie zdarzenia oraz wyjaśnią poszczególne etapy przeprowadzanej akcji. Serial pokaże, jak wyraźne są różnice zarówno w podejściu do walki ze zorganizowaną przestępczością, jak i w unikalnych posunięciach taktycznych policji w każdym z przedstawionych krajów.

"Znalezienie się w szeregach elitarnych jednostek policji to był prawdziwy zaszczyt i nieprawdopodobne doświadczenie. Mieliśmy styczność z nieupublicznianymi nagraniami oraz wydarzeniami, których nikt inny nie miał możliwości sfilmować. Byliśmy w miejscach niedostępnych dla innych kamer, obserwowaliśmy codzienność ludzi stojących za najbardziej niekonwencjonalnymi i niebezpiecznymi akcjami. W Moskwie byliśmy pierwszymi filmowcami, jakim dane było uwiecznić pracę tamtejszych jednostek specjalnych" – komentuje Allen Scheid, producent wykonawczy Atom Productions International.

Serial „Ultimate Cops” został zrealizowany przez zespół filmowców znanych z takich produkcji Discovery Channel, jak np. „Szkoła przetrwania”, w tym przez: Stephena Shearmana (producenta serialu) i Simona Reaya (głównego kamerzystę Beara Gryllsa). Program został zrealizowany dzięki życzliwości regionalnych oddziałów policji oraz jednostek rządowych sprawujących nad nimi pieczę, w tym dzięki polskiemu Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendzie Stołecznej Policji.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.