17.01.12, 17:03

Nowy odsłona Przepisowni

Przepisownia.pl jest platformą stworzoną przez firmę Vorwerk, producenta urządzenia kuchennego Thermomix.

Przepisownia.pl jest platformą stworzoną przez firmę Vorwerk, producenta urządzenia kuchennego Thermomix. Portal, to wirtualna baza przepisów kulinarnych, współtworzona przez użytkowników społeczności. Z okazji pierwszych urodzin została uruchomiona nowa wersja strony.

Od ubiegłego roku do Przepisowni dołączyło ponad 6500 aktywnych użytkowników, którzy zamieścili w serwisie ponad 1300 przepisów. Na portalu działa także forum, na którym początkujący i doświadczeni użytkownicy Thermomixa dyskutują i dzielą się swoimi kulinarnymi doświadczeniami. Wszystkie przepisy umieszczone na stronie są dokładnymi instrukcjami potrzebnymi do przygotowania dań w Thermomixie. Portal jest uzupełnieniem książek kucharskich wydawanych przez Vorwerk.

W nowej wersji strony wzmocniona została funkcja społecznościowa portalu. Profil użytkownika pokazuje jego umiejętności kulinarne, a także poziom aktywności na stronie. Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom, można na bieżąco śledzić działalność swoich znajomych na portalu. Nowością jest też ikona serduszka – za pomocą której, każdy użytkownik może zasygnalizować, że jakiś przepis zdobył jego szczególne uznanie.

Z okazji urodzin portalu, dodane zostały nowe kategorie potraw, jak np. Specjalne okazje. Usprawniono także funkcję wyszukiwania – można znaleźć przepis o konkretnym stopniu trudności, dzięki czemu dopasujemy poziom skomplikowania dania do naszych kulinarnych możliwości. Co ważne, kulinarna baza będzie ciągle ulepszana. Wprowadzono funkcję tworzenia wariantów przepisów, dzięki której użytkownicy mogą modyfikować i aktualizować wersje dodane przez innych.

Od jesieni 2011 roku użytkownicy Thermomixa mogą korzystać z aplikacji – mobilnej książki kucharskiej na urządzenia Apple’a. Przepisownia.pl posiada także mobilną wersję na iPhone’a i iPad’a, dzięki której można korzystać z bazy przepisów.

Komentarze

Powiązane

09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
11.03.24, 21:00
| internet » wydarzenia branżowe
Klarna przedłuża współpracę z Legią Ladies w 2024 r.
Klarna będzie kontynuować współpracę z drużyną Legią Ladies jako główny sponsor w sezonie 2023/2024.
11.03.24, 11:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | kultura » informacje
Przyznano O!Lśnienia – Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Galę transmitowała TVP Kultura
Joanna Kuciel-Frydryszak, Lech Janerka, L.U.C., Bartłomiej Topa, Krzysztof J. Czyżewski, Rafał Ochęduszko i Natalia Koziara-Ochęduszko oraz Mateusz Pakuła zostali laureatami VIII edycji plebiscytu O!Lśnienia - Nagrody Kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. 
10.03.24, 16:28
| internet » ludzie
Agnieszka Siuzdak prezesem zarządu spółki Gazeta.pl
Zarząd Grupy Agora zdecydował o składzie przyszłego zarządu spółki Gazeta.pl – jednej ze spółek wydzielanych jako zorganizowana część przedsiębiorstwa. Od kwietnia br. prezeską Gazeta.pl będzie Agnieszka Siuzdak, a członkami zarządu zostaną Małgorzata Blada, Artur Birnbaum i Bartosz Wysocki.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy