10.01.12, 21:43

Kanał AXN Spin w ofercie CYFRY+

Od 11 stycznia AXN Spin, nowy kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks zostanie uruchomiony w CYFRZE+. Będzie dostępny w pakietach Optimum z opcją HD, Prestiż HD+ oraz CANAL+ HBO Superpremium.

11 stycznia br. AXN Spin, nowy kanał z portfolio Sony Pictures Television Networks zostanie uruchomiony w CYFRZE+. Będzie dostępny w pakietach Optimum z opcją HD, Prestiż HD+ oraz CANAL+ HBO Superpremium. AXN Spin będzie w Polsce czwartym z kolei kanałem z rodziny AXN (obok AXN, AXN Crime i AXN Sci-Fi). Zostanie uruchomiony w jakości HD. Jego oferta skierowana jest do młodych widzów między 13 a 25 rokiem życia.

W ofercie AXN Spin znajdą się takie seriale jak "Słodkie Kłamstewka", "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak", "The River", kultowe anime takie jak "Naruto" czy "Dragon Ball," filmy np. "Faceci w czerni", "Spider-Man", "Aniołki Charliego", "Piraci z Karaibów", "Toy Story" oraz filmy animowane typu "American Dad!", "The Boondocks", "Robot Chicken".  W niedalekiej przyszłości planowane są również produkcje lokalne.

Kanał AXN Spin powstał wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy aktywnie użytkują media, oglądają telewizję, poszukują treści w Internecie, należą do społeczności internetowych, korzystają z tabletów, telefonów komórkowych i wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych. AXN Spin to kanał tematyczny, który przekształci się w cyfrowe centrum rozrywki, platformę, która dzięki wykorzystaniu nowych technologii pozwoli widzom aktywnie tworzyć i dzielić się kontentem.

"Chcemy współpracować z widzami, słuchać ich i dostosowywać kontent do ich potrzeb. AXN Spin da im możliwość zabawy poprzez wykorzystanie wszystkich dostępnych kanałów komunikacji” – komentuje John Rossiter, dyrektor generalny SPT Networks w Europie Środkowej. „Zaczynając od seriali, poprzez kultowe filmy, anime, filmy animowane aż po gry i muzykę, AXN Spin ma dostarczyć młodym widzom ciekawy, interaktywny kontent, forum, gdzie będą mogli wymieniać się doświadczeniami i brać czynny udział w procesie tworzenia rozrywki" – dodaje Rossiter.

Komentarze

Powiązane

10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
03.04.24, 20:42
| telewizja / VOD » informacje
Kabarety całą dobę w Kabaret TV. Nowa stacja TV Wirtualnej Polski
2 kwietnia br. Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
03.04.24, 12:23
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024. Wieczór wyborczy w kanałach Polsatu bez Doroty Gawryluk
7 kwietnia br. od 20.00 do 24.00 zaplanowano wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024”, który pojawi się w trzech kanałach informacyjnych Polsatu: Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka. W Polsacie wieczór antenę emitowany będzie od godz. 20.55.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy