06.01.12, 14:55

XX Finał WOŚP z Lublina w wersji 2D i 3D

Już po raz ósmy TVP Lublin wspólnie z Grupą iTTv zrealizują transmisję online z Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie.

Już po raz ósmy TVP Lublin wspólnie z Grupą iTTv zrealizują transmisję online z Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie. Przekaz online wystartuje interaktywnie dwoma kamerami z pleneru w sobotę o północy oraz Finałowo w niedzielę od godziny 10.00 ze specjalnego studia TVP Lublin wybudowanego w Galerii Olimp.

Po raz pierwszy w historii Finałów WOŚP każdy z internautów będzie mógł oglądać obraz w technologii 3D, a równocześnie będzie miał możliwość wyboru kamer, z których realizowany będzie przekaz online. Do odbioru transmisji obrazu przestrzennego niezbędne będą specjalne okulary. Takie okulary można wykonać je metodą "zrób to sam" - instrukcja i szablon dostępne są na stronie lubelskiego sztabu.

Wszystkie imprezy plenerowe organizowane i prowadzone przed Galerią Olimp w Lublinie dzięki uprzejmości gospodarzy dostępne będą na odległość przez dwie zdalnie sterowane przez Internautów interaktywne kamery strumieniujące oraz jeżeli pozwolą warunki atmosferyczne – również z powietrza za pośrednictwem latającej kamery MagicCopter.

Bieg XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie noszący nazwę "Policz się z cukrzycą - w zdrowym ciele zdrowy duch" zostanie pokazany w całości za pośrednictwem specjalnego wozu transmisyjnego wyposażonego w zestaw kamer wewnętrznych i zewnętrzną głowicę obrotową oraz bezprzewodowe łącza szerokopasmowe.

Przekaz online z wybudowanego w Galerii Olimp studia TVP Lublin dostępny będzie z czterech kamer, w tym z obrazu reżyserskiego czyli tzw. sumy sygnału wideo.

Równoległe przekazy online z Lublina dostępne będą ze stron Sztabu WOŚP przy TVP Lublin pod adresem www.wosp.lublin.pl, mobilnie przez wap.wosp.lublin.pl lub przez strony www.ittv.pl i wap.ittv.pl.

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
15.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje
21 edycja formatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aleksander Sikora wśród uczestników
Polsat jesienią pokaże 21. sezon programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Do Macieja Rocka w roli gospodyni programu dołączy Agnieszka Hyży.
15.07.24, 12:14
| telewizja / VOD » informacje
Top of the Top Sopot Festival w sierpniu. Wystapią m.in. Ewa Bem, Urszula, Kayah i Rubens
19 sierpnia br. ruszy Top of the Top Sopot Festival. Podczas czterech dni koncertów w Operze Leśnej w Sopocie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całość wydarzenia będzie transmitowana antenie TVN.
15.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Przedsiębiorcy z sektora telekomunikacyjnego apelują o doprecyzowanie Prawa Komunikacji Elektronicznej
Polscy przedsiębiorcy telekomunikacyjni apelują do posłów o naniesienie poprawek w Prawie Komunikacji Elektronicznej. Podkreślają, że ich brak, negatywnie wpłynie na rozwój usług cyfrowych.
15.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
FILM CAFE w miejsce kanału CBS Europa
Spółka AMC Networks International – UK zmienia nazwę kanału CBS Europa na FILM CAFE.
13.07.24, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
„Teściowie 2” jesienią w Polsacie
Polsat jesienią wyemituje drugi sezon polskiego serialu komediowego „Teściowie". 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.