09.01.12, 19:14

iTV również w telewizji internetowej ipla

Właściciel kanału telewizyjnego iTV zdecydował się udostępnić swoje treści, oprócz własnej strony internetowej oraz kanału w serwisie YouTube, w telewizji internetowej ipla, docierając za jej pomocą do użytkowników komputerów, urządzeń mobilnych oraz telewizorów podłączonych do internetu.

Właściciel kanału telewizyjnego iTV zdecydował się udostępnić swoje treści, oprócz własnej strony internetowej oraz kanału w serwisie YouTube, w telewizji internetowej ipla, docierając za jej pomocą do użytkowników komputerów, urządzeń mobilnych oraz telewizorów podłączonych do internetu. Na mocy umowy podpisanej między Telestar.S.A. a Redefine sp. z o.o. programy rozrywkowe, jak Ale Party!, Czarno na białym, Paula Flashing Lights, Odpukać w niemalowane, Zwariowane Zadania, Pitbulek czy Komedioteka będą dostępne dla widzów ipla jeszcze w grudniu 2011 roku.

Programy rozrywkowe znane z anteny iTV będą dostępne dla użytkowników ipla w formie VOD (video on demand) za pomocą dowolnych urządzeń obsługujących aplikację ipla (komputery, urządzenia mobilne, telewizory typu Smart TV). Dzięki decyzji o przyjęciu modelu reklamowego widzowie nie będą ponosili kosztów związanych z dostępem do treści. Oferta będzie na bieżąco uzupełniania o aktualne odcinki programów dystrybuowanych on-line.

"W obecnej chwili na rynku medialnym panuje bardzo dużo konkurencja. Nadawcy telewizyjni cały czas szukają nowych kanałów dystrybucji. iTV również, stąd decyzja o podpisania umowy z telewizją internetową ipla. Udział w platformie VOD zapewni nam poszerzenie zasięgu oraz ułatwi widzom dostęp do naszych sztandarowych produkcji. W przyszłości liczymy na rozszerzenie współpracy" – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, Prezes Telestar S.A., Dyrektor Programowy iTV.

Kanał iTV jest kolejną stacją telewizyjną, której programy można oglądać w ipla. Dotychczas udostępnione zostały produkcje stacji: Telewizja Polsat, TVP1, TVP2, TV4, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Telewizja Puls, Polsat Cafe, WeddingTV, Cartoon Network, Polsat Play, 4FunTV, MTV, Comedy Central, Nickelodein, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Footbal, Polsat Sport HD, Polsat Sport News.

"Kontrakt z iTV zamyka serię nowych partnerstw nawiązanych w 2011 roku ze stacjami telewizyjnymi dystrybuującymi swoje treści za pomocą ipla" – mówi Albert Szybiński, Dyrektor Produktu ipla. "Ten obszar działania był jednym z naszych priorytetów na mijający rok i dzięki temu w ciągu kilkunastu miesięcy rozwinęliśmy naszą ofertę dla widzów z programów telewizyjnych związanych z grupą Polsat do ramówki zawierającej programy znane z ponad dwudziestu stacji telewizyjnych" – dodaje Szybiński.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy