02.01.12, 19:31

Marka Thinx Poland zastąpiła Telehouse.Poland i AC-X

Z początkiem 2012 roku ATM S.A., świadcząca usługi telekomunikacyjne dla firm i instytucji, wprowadziła na rynek markę Thinx Poland, w ramach której oferuje usługi kolokacji i wymiany ruchu IP z innymi sieciami oraz internetowymi dostawcami treści.

Z początkiem 2012 roku ATM S.A., świadcząca usługi telekomunikacyjne dla firm i instytucji, wprowadziła na rynek markę Thinx Poland, w ramach której oferuje usługi kolokacji i wymiany ruchu IP z innymi sieciami oraz internetowymi dostawcami treści.

Thinx Poland to pierwsze i największe w Polsce neutralne telekomunikacyjnie centrum danych (dawniej Telehouse.Poland), zlokalizowane w ścisłym centrum biznesowym Warszawy, oraz węzeł międzyoperatorski (dawniej AC-X) wraz z siecią węzłów dostępowych w 11 miastach w Polsce i trzech zagranicznych. "Podążamy za szybko rozwijającym się rynkiem telekomunikacyjnym i potrzebami naszych klientów. Usługi świadczone w obiekcie Thinx Poland to przede wszystkim neutralna kolokacja serwerów i jednocześnie dostęp do jednego z największych węzłów wymiany ruchu IP w Polsce" — mówi Maciej Klepacki, dyrektor ds. marketingu i relacji inwestorskich ATM S.A.

Centrum danych Thinx Poland zlokalizowane w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej to już nie tylko miejsce dla operatorów telekomunikacyjnych i portali internetowych. Obecnie do grona klientów co raz chętniej dołączają instytucje finansowo-ubezpieczeniowe i firmy z innych branż, które dla ulokowania swoich serwerów i urządzeń teleinformatycznych potrzebują obiektu kolokacyjnego światowej klasy, który jest doskonale skomunikowany ze wszystkim najważniejszymi węzłami w Polsce i Europie. O najwyżej jakości infrastruktury może świadczyć również fakt, iż swoje serwery w tym obiekcie ulokowali m.in. P4 (operator sieci Play) i portal Nk.pl.

Zmiana będzie wspierana kampanią reklamową, której celem jest zbudowanie świadomości i wizerunku marki Thinx Poland. "Chcemy tworzyć silny i spójny wizerunek Thinx Poland jako marki nowoczesnej, dynamicznej, o międzynarodowym charakterze. Nasza oferta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem podmiotów zagranicznych i z pewnością jednym z celów komunikacyjnych będzie zaistnienie Thinx Poland poza granicami naszego kraju" — mówi Maciej Klepacki.

Nowością będzie połączenie pod jedną marką usług świadczonych bezpośrednio w centrum danych, jak i w ramach sieci węzłów dostępowych w największych miastach w Polski (dawniej sieć AC-X).

Wprowadzone od Nowego Roku zmiany nie wiążą się z żadnymi zmianami formalnymi dla dotychczasowych klientów usług świadczonych w Telehouse.Poland lub w ramach punktu wymiany ruchu AC-X. Nie zmieniają się także dane adresowe ani numery centrów telefonicznych.

Komentarze

Powiązane

30.05.24, 21:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Answear.com w I kw. 2024 r.: zwiększa swoje przychody i inwestuje mimo wymagającej sytuacji rynkowej
Answear.com podsumowuje I kw. 2024 r. Pomimo wymagającej sytuacji rynkowej, a także okresu inwestycji w rozwój marki PRM, spółka utrzymała dodatnie dynamiki wzrostu sprzedaży, a także przeprowadziła inwestycje związane z uruchomieniem dwóch concept store w Warszawie dla marki PRM oraz Answear.
29.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » informacje | biznes i technologie » informacje
Grupa Polsat Plus w I kwartale 2024 r.: 184 mln zł zysku netto
Cyfrowy Polsat skupia się w ostatnim czasie, m.in. na zwiększaniu zasięgu sieci 5G Plusa, ale także na inwestycjach w zieloną energię. Spółka podsumowała wyniki finansowe obejmujące I kwartał 2024 r.
28.05.24, 14:35
| biznes i technologie » informacje
Auchan Polska i Intermarché chcą zawiązać sojusz zakupowy
Sieci handlowe Auchan Polska i Intermarché nawiązały współpracę partnerską, której celem jest utworzenie długoterminowego sojuszu zakupowego na polskim rynku. Wyrazem zawartego porozumienia jest podpisany list intencyjny, w którym obie sieci uzgodniły zamiar powołania wspólnych struktur zakupowych na najbliższych 10 lat.
25.05.24, 13:23
| biznes i technologie » informacje
Żabka uruchomi w tym roku ponad 140 sklepów sezonowych
W tym roku Żabka będzie miała ponad 140 sklepów sezonowych, czyli o blisko 20 proc. więcej niż w roku ubiegłym. Pierwsze z nich zostały otwarte przed majówką.
21.05.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Fast foody odbijają się od dna. Wzrost ruchu o 4,7 proc.
W I kw. br. ruch w restauracjach typu fast food zwiększył się o 4,7 proc. rdr. Przy tym pizzerie rok do roku odnotowały o ponad połowę mniejszy wzrost niż lokale oferujące kanapki i dania z kurczaka. Jednocześnie liczba klientów wszystkich badanych placówek była o 4,2 proc. większa niż rok wcześniej.
16.05.24, 06:30
| biznes i technologie » informacje
SIXT Polska nawiązuje współpracę z Clear Communication Group
Firma SIXT Polska, dostawca usług mobilnych, rozpoczęła w maju br. współpracę z agencją PR Clear Communication Group. W ramach tego partnerstwa, CCG będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami oraz wsparcie bieżących działań public relations, które obejmują zarówno komunikację korporacyjną, jak i produktową.
14.05.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
Agencja Lightscape partnerem IAB Polska. Współpraca na rzecz rozwoju branży marketingu cyfrowego
Z początkiem lutego br. agencja Lightscape rozpoczęła współpracę z IAB Polska. To największa organizacja z branży marketingu cyfrowego w kraju, zrzeszająca niemal 250 firm.  Agencja Lightscape odpowiada za prowadzenie kompleksowych działań z zakresu Digital PR i media relations. 
08.05.24, 06:30
| biznes i technologie » informacje
Polacy coraz chętniej sięgają po marki własne
Popularność marek własnych jest coraz większa. Wartość tego sektora na polskim rynku wzrosła o 19 p.p. rdr. i w 2023 r. przekroczyła aż 50 mld zł. Ponadto 27 proc. konsumentów deklaruje, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy chce kupować jeszcze więcej takich produktów. 
03.05.24, 20:48
| biznes i technologie » informacje
Polpharma i marka Metafen stawiają na komunikację do młodych
Polska firma Polpharma, która specjalizuje się w produkcji leków, stawia na nową komunikację marki Metafen skierowaną do młodych odbiorców.
03.05.24, 10:20
| biznes i technologie » informacje
Pierwsza kolejowa makieta Lego na dworcu w Legnicy
Kończą się obchody jubileuszu 15-lecia dolnośląskiego przewoźnika - Kolei Dolnośląskich. 29 kwietnia br. w holu dworca w Legnicy odsłonięto pierwszą w Polsce makietę kolejową wykonaną w całości z klocków Lego. To wspólna inicjatywa KD i PKP S.A.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.