02.01.12, 19:03

7 grzechów głównych użytkowników akumulatorów

Największy producent akumulatorów w Polsce uświadamia w kampanii, jak bezpiecznie korzystać z akumulatorów, by służyły niezawodnie i długo.

Firma Exide Technologies, największy producent akumulatorów w Polsce, uświadamia w specjalnej kampanii, jak bezpiecznie korzystać z akumulatorów, by służyły niezawodnie i długo.

Nie porzucaj; Nie zapomnij o zabezpieczeniu; Nie zaliczaj wpadek; Nie rozbieraj, nie rób kwasu; Nie pozostawiaj go w spoczynku; Nie przywiązuj się do starego modelu; Nie przeładuj… Siedem haseł, nowy sposób komunikacji, nowa szata graficzna i cel nadrzędny – edukacja. "Zdecydowaliśmy się na odważną linię komunikacyjną, bo ta kampania ma przede wszystkim uczyć, bez zbędnych ozdobników i niepotrzebnej finezji. Przekazujemy treści klarowne i dobitne, trafiające do odbiorcy, a jednocześnie przykuwające oko i łatwe do zapamiętania. Liczymy, że akcja ta zaowocuje zwiększeniem świadomości na temat bezpiecznego użytkowania akumulatorów w Polsce" - mówi Jarosław Nadstazik, marketing manager Exide Technologies. Zdaniem przedstawiciela Exide, taka kampania jest potrzebna szczególnie dzisiaj, kiedy idee ekologiczne coraz mocniej zaznaczają się w branży motoryzacyjnej i rośnie rynek samochodów hybrydowych oraz akumulatorów je zasilających. Stosowane przez producentów technologie są bardziej zaawansowane i gwarantują bezpieczeństwo korzystania z nich. Dlatego zagrożenie związane z akumulatorami stwarzają sami użytkownicy, którzy nie zawsze wiedzą, jak odpowiedzialnie posługiwać się akumulatorem. "Kampania rozpoczęła się w listopadzie nieprzypadkowo. Przed zimą wiele osób wymienia stare akumulatory. Dlatego akcję rozpoczęliśmy od pierwszego grzechu – nie porzucaj – przypominamy, że wyrzucanie starych akumulatorów to łamanie prawa. Kolejne odsłony dotyczyć będą m.in. transportu akumulatora, bowiem to, w jaki sposób go przewozimy, wpływa nie tylko na jego późniejsze działanie, ale może też być zagrożeniem np. dla tapicerki bagażnika. Oczywiście tylko w przypadku, jeśli nie zastosujemy się do zasad bezpiecznego przewożenia akumulatora" - mówi Jarosław Nadstazik.

Kolejne odsłony kampanii „7 grzechów głównych” są częścią publicznej kampanii na rzecz edukacji ekologicznej i pojawiają się w dobrych czasopismach motoryzacyjnych. Akcji towarzyszą również materiały wspierające takie jak zawieszki zapachowe, mleczne krówki, banery, ulotki zawierające hasła kampanii i najważniejsze informacje, które trafią do wybranych dobrych sklepów detalicznych i warsztatów.

Komentarze

Powiązane

24.04.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Tchibo Eduscho Family zmienia opakowanie
Marka kawowa Tchibo Family przechodzi zmianę, łącząc siły z rodziną Eduscho. Marka wprowadza nowe opakowanie i podwójny logotyp. Receptura pozostaje bez zmian.
24.04.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Finuu w przetargu wybiera agencję Dziadek do orzechów
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę reklamową w 2024 r. marki Finuu z portfolio Bunge Polska.
24.04.24, 10:30
| reklama & PR » informacje
Adria Art klientem More Bananas
W listopadzie 2023 r. krakowska agencja marketingowa More Bananas rozpoczęła współpracę z firmą Adria Art, Do zadań agencji należało opracowanie spójnej strategii marketingowej zgodnej z misją i celami marki.
24.04.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Kozel promuje nowy wariant piwa Kozel Bílý Lehký
Debiut nowego wariantu piwa Kozel Bílý Lehký wspiera szeroko zakrojona kampania, której jednym z głównych elementów komunikacji jest spot telewizyjny, emitowany od 22 kwietnia br.
24.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Marka KELLYS klientem WowMedia&Metrics. Duża kampania słowackiej marki
Do grona klientów domu mediowego #GeneracjiAI, WowMedia&Metrics, dołączyła słowacka marka KELLYS. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze komunikacji oraz planowania i zakupu mediów.
23.04.24, 20:11
| reklama & PR » informacje
Co by było, gdyby nagle skończyła się kawa? Lavazza z kampanią z okazji Dnia Ziemi
Lavazza stara się odpowiedzieć na pytanie, co byśmy zrobili, gdyby na świecie zabrakło kawy. W kampanii wyprodukowanej we współpracy z Freeda Platform, marka przekonuje o potrzebie zrównoważonego rolnictwa.
23.04.24, 17:24
| reklama & PR » informacje
Lech przedłuża umowę z agencją Cut The Mustard. To już siódmy rok współpracy
Marka Lech przedłuża umowę i kontynuuje współpracę z agencją kreatywną Cut The Mustard. To już siódmy rok współpracy agencji z Kompanią Piwowarską. Działania Cut The Mustard mają koncentrować się wokół niedawno wprowadzonej platformy komunikacyjnej marki.
23.04.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Jakub Józef Orliński twarzą kampanii marki PRM.com
Agencja Saatchi & Saatchi odpowiada za strategię oraz koncept kreatywny nowej kampanii pod nazwą „PRIME CHOICE” dla marki PRM.com. Jej twarzą został kontratenor i b-boy Jakub Józef Orliński.
23.04.24, 09:58
| reklama & PR » ludzie
Wojciech Bablok przechodzi z Deloitte do Walk
Wojciech Bablok dołączył do zespołu ESG Grupy Walk i objął stanowisko Sustainability Marketing Director. Bablok będzie odpowiedzialny, m.in. za rozszerzenie oferty doradztwa ESG, w tym szkolenia z zakresu zrównoważonego marketingu.
23.04.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
KINESSO zwycięża w przetargu Lincoln Electric
Firma Lincoln Electric działająca w zakresie projektowania, rozwoju i wytwarzania produktów do spawania, cięcia, lutowania i zautomatyzowanych rozwiązań dla przemysłu, wybrała w przetargu na obsługę digital ofertę agencji KINESSO.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy