19.12.11, 14:40

Nowa struktura i awanse w IDMnet

IDMnet przyjął nową strukturę spółki. Najważniejsze zmiany to oddzielenie zadań handlowych od usługowych oraz budowa centrów wiedzy, wspierających wszystkie działy firmy.

IDMnet przyjął nową strukturę spółki. Najważniejsze zmiany to oddzielenie zadań handlowych od usługowych oraz budowa centrów wiedzy, wspierających wszystkie działy firmy. W strukturze IDMnet pojawiły się też trzy nowe działy: Negocjacji i Rozliczeń, Tradingu oraz Kluczowych klientów.

Dział Negocjacji i Rozliczeń będzie wspierał działy witryn, afiliacji oraz działy agencyjne IDMnet i Afilo. Do jego zadań będzie należało prowadzenie negocjacji z domami mediowymi i innymi partnerami. Będzie również czuwał nad realizacją kontraktów z wydawcami i rozliczaniem kampanii. Funkcję dyrektora handlowego ds. negocjacji agencyjnych i rozliczeń obejmie Jan Roszkiewicz, dotychczasowy dyrektor działu agencyjnego. Na tym stanowisku zastąpi go Łukasz Skawiński, który do tej pory zarządzał siecią typu audiencje network - AdProfile. Produktem AdProfile zajmie się Daniel Kondzior – project manager. Dział Tradingu, na czele którego stanie Michał Hejka, wiceprezes IDMnet, będzie odpowiadał za optymalizację sprzedaży do platform zakupowych (SSP, DSP, AdExchange). Do jego zadań będzie należeć również sprzedaż do sieci afiliacyjnych oraz obsługa powierzchni typu remnant.

Dział Kluczowych Klientów został wyodrębniony z dotychczasowego działu agencyjnego. Do jego zadań będzie należała obsługa i pozyskiwanie kluczowych klientów oraz wdrożenie nowych standardów obsługi. Działem pokieruje Agnieszka Muszyńska.

W ramach zmian w strukturze IDMnet, zreorganizowany został także Dział Wsparcia Sprzedaży, którego zakres działań w związku z tym się poszerzy. Do jego głównych zadań należeć będzie rozwój produktów, istniejących już  w portfolio spółki, zarządzanie i dystrybucja wiedzy o nich oraz rozwój nowych rynków i wskazywanie nowych obszarów. Przypomnijmy, że obecnie w portfilio IDMnetu są sieci tematyczne: Budowia, 4Clover, Zdrowienet, Adporfile, Cplnet, Adaction, Adfun, projekty Social Media, Wyszukiwarki, E-commerce oraz sieć horyzontalna IDMnet i sieć afiliacyjna Afilo. Dział Wsparcia Sprzedaży i Rozwoju będzie również wspierał działy w realizacji rozbudowanych kampanii i projektów specjalnych dla klientów oraz domów mediowych. Będą tu także powstawały nowe produkty reklamowe i jednostki biznesowe. Działem pokieruje Katarzyna Patkowska, która obejmie stanowisko szefa wsparcia sprzedaży i strategii. 
Przed przejściem do IDMnet zarządzała działaniami z zakresu marketingu internetowego w Nokia Poland, gdzie była zatrudniona jako digital marketing manager. Odpowiadała wówczas za  projekty nagradzane w konkursach takich jak: Webstar, Golden Eagles, KTR oraz Efekton Awards.

Nowa struktura i podział stanowisk funkcjonują od 1 grudnia 2011.

Komentarze

Powiązane

17.04.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
VeloBank w przetargu wybiera Initiative
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital.
17.04.24, 11:53
| reklama & PR » ludzie
Paweł Cholewa i Kamil Kuć przechodzą do McCANN
W kwietniu br. do McCANN, dołączył nowy team kreatywny w składzie Paweł Cholewa jako Senior Art Director i Head of Design oraz Kamil Kuć jako Senior Copywriter.
17.04.24, 11:07
| reklama & PR » ludzie
Jakub Różycki prezesem Lifetube’a
Stanowisko prezesa Lifetube’a objął Jakub Różycki, manager z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w McKinsey, Allegro i Shoppee.
17.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Start it well. Well Fitness w kampanii promuje treningi medyczne i współpracę z Rehasport
Well Fitness wystartowało z kampanią "Start it well", która promuje treningi medyczne i ogłasza swoją współpracę z Rehasport.
17.04.24, 06:30
| reklama & PR » ludzie
endorfina events stworzyła dział dedykowany Creative Influencer Marketingowi. Na jego czele Natalia Kapuza
Agencja endorfina events tworzy dział dedykowany Creative Influencer Marketingowi, na którego czele stanęła Natalia Kapuza, Head of Creative Marketing. W ramach dalszego poszerzania kompetencji zespół pod przewodnictwem Kapuzy, rozwijać będzie działania in-house w obszarze influencer marketingu.
16.04.24, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Hanna Dworak awansowała w Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo i obecnie jako Senior Project Manager zarządza ośmioosobowym zespołem. W agencji pracuje od roku i do tej pory zajmowała stanowisko Project Manager.
16.04.24, 14:45
| reklama & PR » informacje
Skosztujże! Wawel promuje Mieszankę Krakowską
Przez cały kwiecień br. trwa kampania reklamowa owocowych galaretek w czekoladzie - Mieszanka Krakowska z Wawelu. Użyte hasło “Skosztujże” ma nawiązywać do krakowskich regionalizmów i podkreślać miejsce pochodzenia produkowanych od ponad 50 lat galaretek w czekoladzie.
16.04.24, 10:17
| reklama & PR » informacje
Lavazza kolejne dwa lata z NAV agency
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy