15.12.11, 18:04

Juice-Social – nowa marka studia Juice

Juice-Social jest niezależną komórką wydzieloną ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu.

Na rynku pojawiła się Juice-Social - niezależna komórka wydzielona ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu. Tworzą ją ludzie od dawna związani z mediami społecznościowymi, zarówno w ramach Juice, jak i spoza studia. Za rozwój Juice-Social odpowiada Anna Skorupska.

Wydzielenie marki Juice-Social jest konsekwencją procesu, jaki zachodził od ponad roku - systematycznego rozwijania kompetencji w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych. "Juice w ciągu dwóch ostatnich lat znacząco rozwinęło kompetencje w obszarze social media, realizując cały wachlarz projektów z wykorzystaniem tego kanału. W 2011 roku prowadziliśmy działania w społecznościach m.in. dla Lukas Bank, Eurobank, Samsung Polska, Loreal Polska, Donnington Clean. Wspieramy również polską scenę muzyczną, współpracując m.in. z L.U.C-em, Mikromusic" - wyjaśnia Anna Skorupska, odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz wprowadzanie nowych produktów.

Juice-Social specjalizuje się w działaniach marketingowych on-line, w szczególności kampaniach opartych na wykorzystaniu serwisów społecznościowych i strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. W ramach swoich działań agencja obsługuje w zakresie social media klientów studia Juice oraz prowadzi niezależne projekty dla samodzielnie pozyskanych klientów. Juice-Social działa we Wrocławiu oraz w Warszawie - w biurze Juice przy al. Lotników 1.

Zespół Juice-Social Head of What-to-do (czyli szefem) Juice-Social. jest Anna Skorupska. Od 2009 pracuje jako menedżer zarządzająca w Juice. Wcześniej, w latach 2006-2008, jako szefowa marketingu Telefonii Dialog współtworzyła strategię komunikacji marketingowej marki, wprowadzając ją na rynek ogólnopolski. Obecnie doktoryzuje się na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w zakresie social media marketingu.

Dział kreatywno-strategiczny, odpowiedzialny za rozwój Juice-Social tworzą: Maciek Gołębiowski - Head of How-to-do. Dotychczas pracował m.in. dla Johnson & Johnson, SONY, L'Oreal, czy Hasco Lek. Odpowiedzialny za kreatywną realizację celów klienta oraz wdrażanie nowych usług i produktów.

Aleksandra Watras - Head of Why-to-do. odpowiada za rynki zagraniczne, produkcję filmów wirusowych oraz rozwój warszawskiego biura, w tym działania new business. Dotychczas związana z produkcją filmową.

Bartosz Broda - How-to-do Manager. Do końca bieżącego roku związany z portalem nasza-klasa.pl, gdzie zajmował się przeciwdziałaniom wszelkim nadużyciom pojawiającym się na portalu, współtwórca projektu "Klikaj z głową". W Juice-Social odpowiedzialny za kontrolę prawną realizowanych kampanii, a także rozwój działu szkoleń z zakresu social media marketingu.

Komentarze

Powiązane

22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
21.06.24, 15:04
| reklama & PR » informacje
Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL
Ewa Swoboda - obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów, została ambasadorką marki NEONAIL.
21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
21.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje | kultura » film
Agencji K+Group odpowiada za promocję filmu Rodzina Treflików
Trefliki, bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, w listopadzie br. trafią na wielki ekran. Szczegóły świątecznej produkcji zostaną ujawnione dwa miesiące przed premierą, ale już teraz rozpoczynają się działania związane z kinowym debiutem Treflikowych bohaterów. Za działania związane z promocją filmu będzie odpowiedzialna agencja K+Group.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.