15.12.11, 18:04

Juice-Social – nowa marka studia Juice

Juice-Social jest niezależną komórką wydzieloną ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu.

Na rynku pojawiła się Juice-Social - niezależna komórka wydzielona ze struktur wrocławskiego studia Juice. Specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu social media marketingu. Tworzą ją ludzie od dawna związani z mediami społecznościowymi, zarówno w ramach Juice, jak i spoza studia. Za rozwój Juice-Social odpowiada Anna Skorupska.

Wydzielenie marki Juice-Social jest konsekwencją procesu, jaki zachodził od ponad roku - systematycznego rozwijania kompetencji w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych. "Juice w ciągu dwóch ostatnich lat znacząco rozwinęło kompetencje w obszarze social media, realizując cały wachlarz projektów z wykorzystaniem tego kanału. W 2011 roku prowadziliśmy działania w społecznościach m.in. dla Lukas Bank, Eurobank, Samsung Polska, Loreal Polska, Donnington Clean. Wspieramy również polską scenę muzyczną, współpracując m.in. z L.U.C-em, Mikromusic" - wyjaśnia Anna Skorupska, odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz wprowadzanie nowych produktów.

Juice-Social specjalizuje się w działaniach marketingowych on-line, w szczególności kampaniach opartych na wykorzystaniu serwisów społecznościowych i strategicznym wsparciu komunikacji marek w Internecie. W ramach swoich działań agencja obsługuje w zakresie social media klientów studia Juice oraz prowadzi niezależne projekty dla samodzielnie pozyskanych klientów. Juice-Social działa we Wrocławiu oraz w Warszawie - w biurze Juice przy al. Lotników 1.

Zespół Juice-Social Head of What-to-do (czyli szefem) Juice-Social. jest Anna Skorupska. Od 2009 pracuje jako menedżer zarządzająca w Juice. Wcześniej, w latach 2006-2008, jako szefowa marketingu Telefonii Dialog współtworzyła strategię komunikacji marketingowej marki, wprowadzając ją na rynek ogólnopolski. Obecnie doktoryzuje się na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w zakresie social media marketingu.

Dział kreatywno-strategiczny, odpowiedzialny za rozwój Juice-Social tworzą: Maciek Gołębiowski - Head of How-to-do. Dotychczas pracował m.in. dla Johnson & Johnson, SONY, L'Oreal, czy Hasco Lek. Odpowiedzialny za kreatywną realizację celów klienta oraz wdrażanie nowych usług i produktów.

Aleksandra Watras - Head of Why-to-do. odpowiada za rynki zagraniczne, produkcję filmów wirusowych oraz rozwój warszawskiego biura, w tym działania new business. Dotychczas związana z produkcją filmową.

Bartosz Broda - How-to-do Manager. Do końca bieżącego roku związany z portalem nasza-klasa.pl, gdzie zajmował się przeciwdziałaniom wszelkim nadużyciom pojawiającym się na portalu, współtwórca projektu "Klikaj z głową". W Juice-Social odpowiedzialny za kontrolę prawną realizowanych kampanii, a także rozwój działu szkoleń z zakresu social media marketingu.

Komentarze

Powiązane

04.10.23, 07:45
| reklama & PR » informacje
Renishaw wybiera On Board Think Kong
Firma Renishaw działająca na rynku produkcji precyzyjnych urządzeń metrologicznych i technologii do systemów medycznych, powierzyła obsługę komunikacji na LinkedIn agencji OBTK. Działania obejmują opracowanie i realizację strategii komunikacji w tym medium.
03.10.23, 21:35
| reklama & PR » informacje
W serwisie Plejada ruszyły dwa nowe podcasty: “TOP Plejady” i “Posłuchaj tego”
“TOP Plejady”, codzienny podcast prowadzony przez Grzegorza Dobka i Kamilę Glińską, jest streszczeniem wydarzeń z ostatnich 24 godzin w show-biznesie. Drugi format, “Posłuchaj tego”, to muzyczne rozmowy Kacpra Majdana m.in. z ciekawymi polskimi artystami i twórcami internetowymi.
03.10.23, 20:15
| reklama & PR » informacje
InPost strategicznym partnerem logistycznym wszystko.pl
Grupa InPost została strategicznym partnerem logistycznym platformy zakupowej wszystko.pl. Sprzedający, w ramach programu wszystko+ będą mogli zintegrować w serwisie dedykowany pakiet usług, a co za tym idzie – zyskać preferowane warunki cenowe na nadawanie paczek do klientów. Korzyści odczują też konsumenci, którzy zapłacą mniej za wysyłkę.
03.10.23, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Anna Rybkiewicz dołącza do KERRIS. Obejmie nowe stanowisko w agencji
Agencja KERRIS, wprowadza nowe stanowisko – Chief of Staff. Funkcję tę objęła Anna Rybkiewicz.
03.10.23, 13:45
| reklama & PR » informacje
Michał Koterski w nowej produkcji nawiązującej do kultowego “Dnia Świra”
Michał Koterski został twarzą kampanii promującej nową markę spółki CIECH Pianki należącej do Kulczyk Investments. W materiale wideo wyprodukowanym w całości przez agencję digitalową Tigers popularny “Misiek” wciela się w rolę nawiązującą do “Dnia Świra” i odgrywa scenę w łóżku. Wszystko na potrzeby promocji SNOOVIO.
03.10.23, 08:45
| reklama & PR » informacje
Lirene przedłuża współpracę z ORLEN Superligą Kobiet
Superliga podpisała nową umowę z polską marką innowacyjnych kosmetyków dla kobiet Lirene, która od sezonu 2020/21 jest Oficjalnym Partnerem ORLEN Superligi Kobiet.
03.10.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Screen Network zainstaluje ekrany reklamowe w placówkach Poczty Polskiej
Screen Network, właściciel sieci ekranów reklamowych Digital OOH, rozszerza swoją ofertę o ekrany w placówkach Poczty Polskiej. Umowa zakłada instalację ekranów reklamowych w 500 lokalizacjach w 106 miastach. Na ekranach wyświetlane będą zarówno spoty promocyjne i sprzedażowe Poczty Polskiej, jak i podmiotów zewnętrznych. Umowa została zawarta na pięć lat.
02.10.23, 18:32
| reklama & PR » informacje
PetExpert by Trupanion wybiera Good-PR
Na początku października 2023 r., agencja public relations Good-PR rozpoczęła współpracę z firmą PetExpert by Trupanion.
02.10.23, 16:23
| reklama & PR » ludzie
Miłosz Jacyna od października na czele Havas PLAY
W październiku br. do zespołu agencji Havas Media Network dołączył Miłosz Jacyna, który objął stanowisko Digital Content Managing Director, Havas PLAY.
29.09.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Serki Wiejskie z Piątnicy, no bo skąd! w kampanii TV
Od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach podkreślone zostały cechy produktów.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.