06.12.11, 19:19

Polonia1 wydłuża czas emisji i wprowadza kolejne premierowe pozycje

W grudniu telewizja POLONIA1 wprowadza kolejne premierowe pozycje programowe. Po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli zobaczyć serial kryminalny „Ktoś Cię Obserwuje”. Nie zabraknie też nowych programów rozrywkowych dla kobiet.

W grudniu telewizja POLONIA1 wprowadza kolejne premierowe pozycje programowe. Po raz pierwszy w Polsce, widzowie będą mogli zobaczyć serial kryminalny „Ktoś Cię Obserwuje”. Nie zabraknie też nowych programów rozrywkowych dla kobiet.

Grudniowa oferta programowa skonstruowana została na podstawie oczekiwań naszych widzów. Zgodnie z naszą wakacyjną obietnicą, rozwijamy ramówkę telewizji POLONIA1 o kolejne nowości. Wprowadzamy jeszcze więcej programów rozrywkowych, kolejne premiery filmowe, nowe produkcje z gatunku telenowela oraz wznawiamy produkcję własnych programów. Wszystko co oferujemy naszemu odbiorcy kierowane jest głównie do kobiet”- mówi David Podhajski, dyrektor programowy Polonii 1.  „Zapewne hitem naszej zimowej ramówki będzie długo oczekiwany kryminał „Ktoś Cię Obserwuje”. Mocne sceny akcji, piękna sceneria Chicago i niesamowicie seksowny model David Chocarro w roli Dr. Benjamína Morandé, zapewniają tej serii dużą popularność wśród kobiet na całym świecie” - dodaje Podhajski. Emisja serialu od 6 grudnia 2011; codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie  21:30, a w soboty i niedziele o godzinie 21:40 powtórki.

Po pozytywnych doświadczeniach z emisją „Ukrytej Kamery”, do ramówki wprowadzamy nowe programy rozrywkowe. Szczególną uwagę chcę zwrócić na „Szalony Bankomat”. Dla tego i pozostałych programów rozrywkowych uruchamiamy specjalne codzienne pasmo o godzinie 21:00” - mówi David Podhajski.

Na antenie POLONII 1 od grudnia zagościły nowe programy rozrywkowe. Pierwszy z nich to „e-Miłość”. Program opowiada historię ludzi niespełnionych w życiu uczuciowym, którzy szukają swojej drugiej połowy przez internetowe serwisy społecznościowe. Od pierwszego kliknięcia, aż do wielkiej miłości kamery śledzą poczynania uczestników tego programu. Emisja programu od 12 grudnia, w każdy poniedziałek o godzinie 21:00. „Szalony Bankomat” to kolejna grudniowa propozycja kanału. Program emitowany będzie od 6 grudnia, we wtorki o godzinie 21:00.

Gillian McKeith, bohaterka premierowego na antenie Polonii 1 (od 8 grudnia, w czwartki o godzinie 21:00) programu, doskonale wie co zrobić, aby być piękną, zdrową i seksowną. W programie „Przepis na urodę” będzie odmieniać życie trzynastu kobiet. Udzieli im wiele praktycznych porad, które staną się ratunkiem i ogromną pomocą dla uczestniczek programu. Zainspiruje je do odmiany, aby znowu poczuły się młodo i seksownie.

W sobotnie wieczory w telewizji POLONIA1 nie zabraknie kolejnych pozycji filmowych między innymi opowieść o kulisach serialu "Dynastia", a także o prywatnym życiu księżnej Diany. Niedzielne wieczory zarezerwowane zostały na klasykę kina, gdzie prezentowane będą kolejne kultowe produkcje z takimi gwiazdami jak Marilyn Monroe, Sophia Loren, Elizabeth Taylor i Cary Grant.

Rozszerzamy także czas nadawania stacji POLONIA1 o kolejną godzinę dzięki czemu program rozpoczynać będzie się od godzinie 6:00 serialem „Jeden z dziesięciu” - mówi Podhajski

Do ramówki POLONII 1 powróci także, w odmienionej formule, kolejna seria produkcji własnej „Kobiece Prawdy”. Treścią programu są: kobiety w oczach znanych mężczyzn, jaka jest lub jaka powinna być kobieta, intymne sekrety znanych polityków, aktorów, piosenkarzy i tancerzy. W programie zobaczyć można między innymi takie znane nazwiska jak Paweł Deląg, Żora Korolyov, Karol Okrasa, a także Paweł Stasiak. Program współprodukowany będzie z portalem KobiecePrawdy.pl. Poprowadzony będzie przez Michalinę Mikulską.

Komentarze

Powiązane

10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
09.04.24, 12:39
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska już formalnie postawiona w stan likwidacji. Jest wpis do KRS
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego Daniela Gorgosza jako likwidatora. Do KRS zostało wpisane postawienie Telewizji Polskiej w stan likwidacji.
09.04.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanały z portfolio A+E Network z większym zasięgiem w Polsce
W ostatnich miesiącach marki telewizyjne z portfolio A+E Networks – HISTORY Channel, HISTORY2 oraz Crime+Investigation Polsat, poszerzyły swój zasięg w Polsce o prawie 100 tys. dodatkowych gospodarstw domowych.
05.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » ludzie
Edyta Zając w Dzień Dobry TVN
Edyta Zając dołączyła do redakcji „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka została jedną z prowadzących cykl “Show-biznes”, w którym od poniedziałku do piątku przedstawiane są najważniejsze informacje ze świata rozrywki i kultury.
04.04.24, 23:36
| telewizja / VOD » informacje
Zmarła Stanisława Ryster
Nie żyje Stanisława Ryster - prawniczka i prezenterka telewizyjna związana z Telewizją Polską. Przez ponad 30 lat była gospodynią kultowego teleturnieju „Wielka gra”.
04.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » badania rynku
Telewizja Puls liderem w Święta Wielkanocne wśród widzów NTC
W Święta Wielkanocne Telewizja Puls odnotowała rekordowe wyniki wśród widzów NTC w grupie 16-59.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
03.04.24, 20:42
| telewizja / VOD » informacje
Kabarety całą dobę w Kabaret TV. Nowa stacja TV Wirtualnej Polski
2 kwietnia br. Wirtualna Polska uruchomiła Kabaret TV, kanał telewizyjny w pełni poświęcony rozrywce.
03.04.24, 12:23
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024. Wieczór wyborczy w kanałach Polsatu bez Doroty Gawryluk
7 kwietnia br. od 20.00 do 24.00 zaplanowano wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Wybory samorządowe 2024”, który pojawi się w trzech kanałach informacyjnych Polsatu: Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka. W Polsacie wieczór antenę emitowany będzie od godz. 20.55.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 09.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy