24.11.11, 19:22

POPloty

POPloty (25.11.2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in.: o tym, kto spadł ze stołka; o licznych sukcesach katolickiego radia oraz podajemy przepis jak tanio i zgrabnie przerobic materiał 4:3 do rozmiarów 16:9...

W Telewizji Vszystkich Polaków znowu krzesełkowe roszady. Z dyrektorskiego stolca TVP1 spadła Iwona Schymalla, zaś Małgorzata Wyszyńska załopotała białą flagą z Placu Powstańców. Jednocześnie rozpoczęła się publiczna pyskówka pomiędzy prezesem Braunem a byłą dyrektor Schymallą. Taką awanturniczą telenowelę warto posłuchać, pooglądać, a nawet zapłacić za nią abonament.

Nie chcą Nergala na Woronicza, ale podobno na jego miejsce chcą Jana Borysewicza. To nic, że artysta słynie z hulaszczego trybu życia i licznych ekscesów. Ale może chodzi do kościoła?

I po rozwodzie na polskiej prawicy. W Raju Tuska pokłócili się na śmierć i życie, Jarosław Kaczyński oraz Zbigniew Ziobro. Ku uciesze mediów, dwie brygady zwalczają się nawzajem, trwają pyskówki oraz gospodarskie wizyty miast. A wszystko w tle fleszy i kamer. Cudownie.

A znacie to?
- Puk, puk...
- Kto tam?
- Justyna Pochanke.
- Hanka nie żyje!

Trwa fala "sukcesów" katolickiej sieci PLUS. Łagodna stacja "zaatakowała" niektóre miasta (choćby Kraków, Szczecin czy Łodź). Konkurencja Plusa życzy jedynie Plusowi "Miłego dnia!".

A teraz przepis na tanie i zgrabne przerobienie materiału 4:3 do rozmiarów 16:9. Otóż bierzemy sobie taki zwykły materiał i nacinamy fragmenty obrazu po bokach. Nacięte kąski kopiujemy i wyklejamy, powiększając obrazową brytfannę. Dopieprzamy do smaku, przekształcając skopiowane paski w formę black and white, co by artystycznie i z pazurem było. I tak oto mamy 16:9. Smacznego!

POPloty

POPloty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

do 26.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 25.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.