26.10.11, 18:14

Clipnet wprowadził nowy format – VideoScreening

Należąca do IDMnet sieć reklamy wideo Clipnet poszerzyła ofertę o nowy na polskim rynku format reklamy wideo – VideoScreening.

Należąca do IDMnet sieć reklamy wideo Clipnet poszerzyła ofertę o nowy na polskim rynku format reklamy wideo – VideoScreening. Produkt jest dostępny w Pakiecie Premium obejmującym najlepsze witryny z sieci IDMnet.

VideoScreening pozwala na odtwarzanie spotu reklamowego w tle strony internetowej. Dodatkowo wykorzystana jest powierzchnia Megabillboardu, przez który widać fragment reklamy. Megabillboard może być zupełnie przeźroczysty, zwykle jednak zawiera proste elementy graficzne, nawiązujące do kreacji i przyciągające uwagę odbiorcy. Po najechaniu na jego obszar, użytkownik może przejść do pełnej wersji spotu z dźwiękiem. Po odtworzeniu i zamknięciu materiału wideo, wyświetlana jest w tym miejscu standardowa forma reklamy, wzmacniająca dodatkowo przekaz.

Ta nowa na polskim rynku forma reklamy wideo jest przeznaczona przede wszystkim do wykorzystania w kampaniach wizerunkowych. VideoScreening jest doskonale widoczny na stronie, a jednocześnie, dzięki temu, że wideo nie zasłania treści, jest to forma małoinwazyjna, która może zyskać dużą sympatię użytkowników.

"Naszym celem było stworzenie formatu wideo, który będzie zapadał w pamięć odbiorców i zachęcał ich do interakcji z reklamą. Emisja odbywa się na specjalnie przygotowanym pakiecie Premium. W jego skład wchodzą największe i najbardziej rozpoznawalne witryny z sieci IDMnet. Dla zapewnienia jeszcze lepszego efektu, przekaz jest kierowany do użytkowników z wysoką rozdzielczością ekranu" – Mówi Michał Karmiński, head of Clipnet.

Komentarze

Powiązane

24.07.24, 11:57
| reklama & PR » informacje
Dew it anyway! Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski ambasadorami akcji Mountain Dew
Mountain Dew uruchamia kampanię “Dew it anyway!”. Ambasadorami akcji zostali Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski.
24.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Husqvarna globalnym partnerem Liverpool FC
Marka Husqvarna nawiązała współpracę z Liverpool FC. Klub piłkarski, dzięki partnerstwu, wykorzysta nowe rozwiązania szwedzkiej firmy. 
23.07.24, 20:09
| reklama & PR » informacje
Fokus na Allure. Projekt agencji Leo Burnett dla marki Peugeot
„Fokus na Allure” to lokalny projekt fotograficzny zrealizowany przez Leo Burnett Warszawa dla marki Peugeot. Inicjatywa powstała w ramach kampanii promującej nowego SUV-a.
23.07.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
FoodCare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga
FoodCare i Betclic 1 Liga przedłużają partnerstwo. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek. 
23.07.24, 17:15
| reklama & PR » informacje
5BONSAI wygrała przetarg na dwie marki L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme
Agencja 5BONSAI wygrała przetarg na obsługę dwóch brandów należących do L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme. W ramach obsługi marek, zespół zajmie się działaniami z zakresu CRM i Marketing Automation.
23.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
ONE House z kampanią dla Mlekpolu
ONE House realizuje ogólnopolską kampanię promującą produkty firmy Mlekpol. Akcja potrwa do końca października br. 
22.07.24, 19:38
| reklama & PR » informacje
Havas PR Warsaw poprowadzi działania dla Saint-Gobain
Saint-Gobain rozpoczął współpracę z agencją Havas PR Warsaw, która przygotuje działania komunikacyjne firmy na rynek ukraiński. 
22.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia. Peppermint dla marki Heinz
Agencja Peppermint prowadzi kampanię promującą ketchup marki Heinz pod hasłem „Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia”. 
22.07.24, 10:07
| reklama & PR » informacje | reklama & PR » ludzie
Magdalena Anisiewicz i Janusz Kotoński awansowali w OneMulti
Agencja OneMulti awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników - Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. 
22.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Najlepsza feta tylko z Favitą! Konkurs marki Favita z portfolio Mlekovity
15 lipca br. wystartował konkurs „Najlepsza feta tylko z Favitą!” promujący produkty marki Favita z portfolio Mlekovity. Za akcję odpowiada agencja First Line Polska sp. z o.o. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.