24.10.11, 18:03

Weź to na słodko! - nowa kampania marki Goplana

24 października br. pod hasłem „Weź to na słodko!” rozpoczyna się kampania reklamowa marki Goplana.

24 października br. pod hasłem „Weź to na słodko!” rozpoczyna się kampania reklamowa marki Goplana. Kampania będzie realizowana zarówno w największych, ogólnopolskich stacjach telewizyjnych - TVP1, TVP2, Polsat, TVN, jak i w kanałach tematycznych, m.in. TVN Style, Discovery, Kuchnia TV, Comedy Central, Zone Romantica, Club TV, Ale Kino!, Movies 24, Animal Planet, Fox Life, AXN.

Celem kampanii jest poinformowanie konsumentów o zmianie szaty graficznej czekolad Goplana. Tradycyjną, papierową folię ze sreberkiem od września zastąpił flow pack. Modyfikacji uległa również szata graficzna opakowań czekolad, która podkreśla nowoczesny charakter produktów Goplana. Kampania ma również na celu wzmocnienie wizerunku marki Goplana.

Spot reklamowy jest oparty o koncepcję zakazów i nakazów, nawiązuje do typowych dla kobiecej natury ograniczeń, z jakimi zmagają się każdego dnia. Pozycjonuje Goplanę jako markę, która zachęca do cieszenia się z przyjemności, nawet jeśli dotyczą one rzeczy, co do których wykazujemy tzw. słabość - jak czekolada”  - informuje Anna Grotowska, Brand Manager w firmie Jutrzenka Colian.

Kampania jest adresowana do kobiet w przedziale wiekowym 25-35 lat; mieszkanek miast z  co najmniej średnimi dochodach, kobiet ambitnych i bardzo aktywnych, które wybierają produkty i marki spełniające ich wymagania. Muzykę do spotu telewizyjnego przygotował zespół Me Myself&I.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 19:45
| reklama & PR » informacje
Dentsu Polska: 18 proc. wzrost przychodów w I kw. 2024 r.
Dentsu ogłosiło wyniki finansowe Grupy za I kwartał 2024 r. Na poziomie globalnym Grupa dentsu odnotowała spadek przychodów o -3,7 proc. w porównaniu z I kwartałem 2023 r.
21.05.24, 16:15
| reklama & PR » informacje
Taktyka jest jedna. Jesteśmy na TY. Szpakowski i Borek w kolejnej odsłonie kampanii marki Tyskie
Pod hasłem „Taktyka jest jedna. Jesteśmy na TY” odsłony trwa kolejna odsłona platformy komunikacyjnej marki Tyskie (Kompania Piwowarska) przygotowanej na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Dariusz Szpakowski i Mateusz Borek zachęcają do bycia na TY niezależnie od tego, której drużynie i w jaki sposób kibicujemy.
21.05.24, 14:47
| reklama & PR » ludzie
Eryk Skolarski nowym Head of Events w Garden of Words Group
W kwietniu br., do zespołu Garden of Words Group dołączył Eryk Skolarski, który objął stanowisko Head of Events.
21.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Platige Image inwestuje poza Polską. Firma otwiera studio na Wyspach Kanaryjskich
Las Palmas zostaje kolejnym miejscem na mapie świata, gdzie swoją siedzibę uruchamia Platige Image. Jak podkreśla firma, lokalizacje zapewniające korzystne systemy wsparcia dla filmowców mają kluczowe znaczenia dla przyciągania międzynarodowych produkcji VFX.
20.05.24, 17:29
| reklama & PR » informacje
ALBI POLSKA w przetargu wybiera agencję Ancymony. Spoty pojawią się na trzech rynkach
W efekcie wygranego przetargu, agencja Ancymony zrealizowała spot TV dla marki Albik na rynek polski, czeski i słowacki.
20.05.24, 15:15
| reklama & PR » informacje
Hand Made w wyniku przetargu poprowadzi letnią aktywację Peroni
Agencja Hand Made wygrała przetarg i poprowadzi działania w ramach letniej kampanii marki Peroni z portfolio Kompanii Piwowarskiej.
20.05.24, 13:45
| reklama & PR » ludzie
Adam Kręgielewski awansuje. Stanął na czele działu Concept Development w Labconie
Agencja Labcon (Group One) integruje zespoły koncepcyjne tj. strategię, kreację i creative production, tworząc jeden dział Concept Development. Na jego czele stanął Adam Kręgielewski - Head of Concept & Innovation.
20.05.24, 11:45
| reklama & PR » ludzie
Kuba Kossut Dyrektorem Generalnym Adlook
Spółka Adlook mianowała Kubę Kossuta na stanowisko Dyrektora Generalnego firmy (Global CEO).
20.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
UM rozwija współpracę z Froneri na europejskich rynkach
Agencja mediowa UM (IPG Mediabrands) rozszerza współpracę z Froneri, jednym z największych producentów lodów na świecie.
19.05.24, 13:09
| reklama & PR » informacje
Pils odświeża identyfikację i komunikację pod hasłem Nasz PrzePils na piwo
„Nasz PrzePils na piwo” to hasło kampanii reklamowej Lecha Pils promującej nowe opakowania piwa, prosto z Wielkopolski. Marka wprowadza na rynek butelki i puszki w nowej szacie graficznej, które mają podkreślać lokalność Pilsa.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy