27.09.11, 19:08

\SALES LINK dla sieci handlowej Chata Polska

"SMS Zgłoś się" to hasło akcji promocyjnej przygotowanej dla sieci sklepów detalicznych Chata Polska przez agencję \SALES LINK.

"SMS Zgłoś się" to hasło akcji promocyjnej przygotowanej dla sieci sklepów detalicznych Chata Polska przez agencję \SALES LINK. Promocja konsumencka będzie trwała od 3. do 30. października br. Agencja jest autorem koncepcji kreatywnej i odpowiada za realizację projektu.

"Przygotowana przez nas koncepcja konkursu sms opiera się na prostym przekazie, gdzie wygranie nagrody jest szybkie i łatwe niczym odebranie telefonu. Tworząc mechanizm konkursu, zależało nam, aby decyzje o wyborze nagród pozostawić konsumentowi, a jednocześnie zapewnić wygranym nagrody w jak najkrótszym czasie" – powiedział Walery Lach, Dyrektor Marketingu Chata Polska.

W ramach konsumenckiej promocji sprzedaży sieci Chata Polska do wygrania jest ponad 80 nagród w postaci markowego sprzętu AGD (do wyboru ekspres do kawy Doulce Gusto, Blender Philips, Parowar Philips).

Mechanizm konkursu nawiązuje do hasła przewodniego "SMS Zgłoś się". Wystarczy kupić jednorazowo dowolne produkty marek biorących udział w promocji za minimum 20 zł, wybrać jedną z trzech oferowanych nagród i wysłać informację SMS-em, a następnie odpowiedzieć jak najszybciej na otrzymane pytanie. Codziennie autorzy 3 najszybszych odpowiedzi wygrywają wybraną przez siebie nagrodę.

Partnerami promocji są marki: Kamis, Knorr, Lipton, Irving, Nestea, Nesvita, Princessa, KitKat, Purina, Nan Pro, Profi, Łowicz, Rama, Hochland, Sokołów, Winiary, Tyskie, Nescafe, Coca-Cola, Dove. W ramach akcji promocyjnej \SALES LINK zaprojektował wszystkie materiały POS (plakaty, ulotki, wobblery itp.), odpowiada również za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy