20.09.11, 18:27

CRESYN i FiiO dla użytkowników smartphonów

Marka Cresyn to słuchawki, które posiadają w wyposażeniu pilot do telefonów multimedialnych. 50-letnie doświadczenie firmy oraz wieloletnia współpraca z producentami smartphonów takich producentów, jak: Apple, BlackBerry, Samsung, Motorola, Pantech, LG i innych, zaowocowała dobrymi wynikami.

Marka Cresyn to słuchawki, które posiadają w wyposażeniu pilot do telefonów multimedialnych. 50-letnie doświadczenie firmy oraz wieloletnia współpraca z producentami smartphonów takich producentów, jak: Apple, BlackBerry, Samsung, Motorola, Pantech, LG i innych, zaowocowała dobrymi wynikami.

W tej chwili dzięki marce FiiO oraz Cresyn możemy swobodnie korzystać ze słuchawek Cresyn wykorzystując pełnię możliwości, jakie dają produkty z wbudowanym pilotem na kablu. Do tej pory nie udało się to żadnemu producentowi słuchawek i nie było to możliwe ani też oczywiste, gdyż każdy z producentów telefonów wykorzystuje swoje konfiguracje pinów na wyjściu słuchawkowym przez, co często są problemy z dźwiękiem, który może być słabo słyszalny lub po prostu jest jego brak. W końcu problemy z kompatybilnością pilota i jego funkcji. Dzięki FiiO te problemy zostały wyeliminowane w 90% w większości smartphonów dostępnych na rynku.

CRESYN zapowiedział rozszerzenie linii słuchawek serii communication dla telefonów. Aktualnie pod marką Cresyn możemy zakupić słuchawki nauszne, zamknięte, świetnie wyciszające odgłosy z otoczenia – model C550s w cenie 129 zł. C550s to słuchawki, które składają się jednym ruchem ręki do niewielkiego rozmiaru przez co zabieranie ich w podróż to czyta przyjemność Do wyboru są też słuchawki dokanałowe –model C230s w cenie 60 zł. Obydwa  modele w standardowych kolorach białym i czarnym.

Bardzo popularny model C260E uzupełni model z pilotem C262S. Natomiast model C330E uzupełni model C360s. Powinny trafić one do sprzedaży z końcem października. Słuchawki mają konstrukcję dokanałową i oferują wyjątkową jakość dźwięku biorąc pod uwagę cenę w okolicach 69zl. C260s oraz C360s to słuchawki ze świetna izolacją zapewniające komfort rozmów oraz słuchanie muzyki w każdych warunkach otoczenia.

Pilot sterowania we wszystkich modelach Cresyna umożliwia odbieranie/kończenie rozmów oraz obsługę muzyki czyli odtwarzanie, przewijanie, przeskok pomiędzy utworami, pauzowanie. W niektórych modelach mamy również potencjometr głośności. W ostatnich modelach producent jednak zrezygnował z tej funkcji, aby zapewnić jak najlepsza jakość dźwięku. Wszystkie powyższe funkcje działają z produktami marki Apple. Do produktów Cresyna można dokupić adapter LU1 marki FiiO, który zapewni pełną funkcjonalność także u innych producentów Smartphonów takich, jak: Nokia, HTC, MOTO, Samsung, LG, Sony Ericsson, Blackberry, Huawei. Adapter FiiO LU1 w niektórych punktach i sieciach sprzedaży będzie dodawany gratis do słuchawek Cresyn Communication.

Komentarze

Powiązane

15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
03.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Polacy pokochali automaty paczkowe
W ciągu ostatnich dwóch lat rynek automatów paczkowych w Polsce przeszedł znaczącą transformację. W tym roku ich liczba może przekroczyć aż 45 tys. takich urządzeń.
02.02.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
5G na nowych częstotliwościach w Play
Sieć Play uruchamia sieć 5G na nowych częstotliwościach 3500-3600 MHz. Operator uzyskał pierwsze pozwolenia radiowe na użytkowanie pasma C od Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Nowe zasoby mają pozwolić znacznie zwiększyć pojemność oraz prędkość sieci nowej generacji do 1 Gb/s.
20.01.24, 08:00
| biznes i technologie » informacje
Irina Lipczyk-Kolakovska z e-muzyka w zarządzie Merlin
Merlin, organizacja będąca partnerem dla niezależnych firm zajmujących się licencjonowaniem muzyki cyfrowej, ogłosiła nowego zarządu i powitaniem sześciu nowych członków. Wśród nich jest przedstawicielka firmy e-muzyka.
13.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
Polski Ład wykończył mikroprzedsiębiorców. Andrzej Sadowski: doszło do dramatycznej zapaści w planowaniu przyszłości w gospodarce
Zdaniem ekonomistów, Polski Ład był skokowym wzrostem i ciężarów nałożonych na przedsiębiorców, jak również dodatkowych obowiązków biurokratycznych.
13.01.24, 17:00
| biznes i technologie » informacje
Miniaturowa wersja sklepu Kaufland w kolekcji klocków PLAYMOBIL
W świątecznej ofercie Kaufland pojawiła się unikatoa kolekcja klocków PLAYMOBIL odwzorowująca sklep Kaufland,. Oprócz zabawkowych produktów, wózków i koszyków, miniaturowy market może również posiadać piekarnię, stoisko z owocami i warzywami.
12.01.24, 07:45
| internet » ludzie | biznes i technologie » informacje
Christopher Biedermann zostanie CFO w Fiberhost
1 lutego br. funkcję CFO w spółce Fiberhost obejmie Christopher Biedermann. Na stanowisku CEO pozostaje Marta Wojciechowska oraz w roli COO/CTO Krzysztof Jaskólski.
08.01.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
ORLEN przejmuje stacje paliw w Austrii
ORLEN sfinalizował zakup 100 proc. udziałów w spółce Doppler Energie zarządzającej 267 stacjami paliw w Austrii. Dzięki transakcji spółka posiada blisko 3,5 tysiąca stacji paliw w siedmiu krajach w Europie. Koncern rozważa dalsze akwizycje w regionie oraz działania, które pozwolą mu dołączyć do grona liderów w obszarze elektromobilności na austriackim rynku.
07.01.24, 20:43
| biznes i technologie » informacje
Dealz ma już trzysta sklepów na polskim rynku
Sieć Dealz (Pepco Group) w grudniu 2023r., otworzyła w Bytomiu swój 300. sklep w Polsce.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy