07.02.12, 17:23

Marzec w Czwórce z nowymi programami

Sensacyjny cykl dokumentów „Kulturowe osobliwości”, rozszerzony pakiet programów z cyklu „Galileo”, nowy sezon „Spadkobierców” i program kulinarny z udziałem słynnego Gordona Ramseya – to zaledwie kilka nowości, jakie pojawią się wiosną w Czwórce.

W marcu 2012 roku na antenie Czwórki pojawi się szereg nowości. Wśród nich znajdzie się między innymi wielokrotnie nagradzany cykl dokumentalny „Kulturowe osobliwości”, w którym widzowie bedą mogli zobaczyć jak przedstawiciele innych kultur radzą sobie z takimi problemami jak miłość, śmierć, piękno, kuchnia, operacje plastyczne czy sport. Program nadawany będzie już od 2 marca w każdy piątek o godzinie 22:00

Nie zabraknie również najpopularniejszego w Polsce cyklu popularno-naukowego – „Galileo”. Oprócz  programów „Galileo” i „Galileo Extra” na Czwórkowej antenie zadebiutuje program „Galileo – jak to możliwe”, w którym przedstawiane będą kulisy takich zdarzeń jak szczęśliwe lądowanie skoczka, skaczącego z 4000 metrów z uszkodzonym spadochronem czy bezpieczna ucieczka z najgorszej burzy ogniowej w historii Australii.

Kolejnego sezonu doczekał się kabaretowy serial improwizowany „Spadkobiercy”. Tym razem obok plejady gwiazd polskiego kabaretu (Maria Czubaszek, Artur Andrus, Piotr Bałtroczyk, Marcin i Michał Wójcikowie, Robert Górski i wielu, wielu innych) w domu Owensów pojawią się m.in. Jan Nowicki, Andrzej Sikorowski, Piotr Gąsowski, Majka Jeżowska, Radosław Brzuska czy Marian Opania. Spadkobiercy w Czwórce jak zawsze w niedzielę o 22:00. Pierwszy odcinek już 4 marca

Również w marcu w Czwórce pojawi się Gordon Ramsey. Tym razem kucharz będzie oceniać będzie nowe kulinarne talenty w programie „Mistrz kuchni: Gordon Ramsey”, w którym o tytuł Mistrza kuchni walczyć będzie 100 kandydatów zwykle zajmujących się zupełnie czym innym.

Czwórka przygotowała również sportowa ofertę. W lutym stacja transmitować będzie mecze Wisły Kraków i Legii Warszawa z ich rywalami z fazy pucharowej Ligi Europy UEFA. Nie zabraknie również rozgrywek siatkowej PlusLigi i Pucharu Polski, piłki ręcznej na najwyższym poziomie i relacji z największych załogowych regat świata – Volvo Ocean Race.

Czwórka to również oferta filmowa. Wśród wielu pozycji reprezentujących wszystkie gatunki filmowe pojawią się m.in. takie pozycje jak i thriller „Anakonda” z Jennifer Lopez, Ice Cube i Johnem Voightem w roli głównej, bezpretensjonalna komedia Jima Carrey’a „Ace Ventura”, dramat wojenny z udziałem Bruce’a Willisa i Moniki Belluci „Łzy Słońca”, czy klasyk science fiction „Piąty Element”, w którym u boku Bruce’a Willisa pojawia się zjawiskowa Milla Jovovich

W marcu Czwórka rozpocznie równiez emisje kolejnego sezonu „małej Czarnej” – talk-show prowadzonego przez Katarzynę Montgomery. W nowym sezonie, oprócz nowych, niezwykłych gości, porad ekspertów i gorących dyskusji pojawią się też nowe współprowadzące.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.