12.02.12, 18:21

Wiosenne nowości w TVN

Premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca.

Telewizja TVN zaprezentowała szczegóły wiosennej ramówki. Jak co wiosnę, pojawią się premiery i kontynuacje dotychczasowych produkcji.

Wielkie premiery zapowiedziane zostały na pierwszy weekend marca, choć już wcześniej będzie można obejrzeć programy, których do tej pory w Polsce nie było. W poniedziałek, 13 lutego br. pojawi się "Ukryta prawda", nowy serial z gatunku scripted docu, który w realistyczny sposób przedstawia historie z życia wzięte. Powstały na licencji niemieckiego formatu serial "Family Stories", będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.55. Także w lutym widzowie, którzy są spragnieni emocji i uwielbiają rywalizację będą mogli się przekonać, czy komuś uda się wygrać "Milion w minutę". Marcin Prokop będzie testował uczestników teleturnieju już od 19 lutego.

Wysyp nowości zacznie się od marca. Już 1 marca wieczorem Magda Gessler przeprowadzi kolejną "Kuchenną rewolucję". W nowych odcinkach prowadząca opanuje grecki kryzys w polskiej restauracji, stanie pomiędzy dwoma zwaśnionymi braćmi i oczywiście, odmieni podupadające restauracje.  Na 3 marca zaplanowana została druga odsłona "X Factor". Tatiana Okupnik wcieli sie w nową jurorkę i będzie wspierać Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego w poszukiwaniu wokalisty z faktorem X.  Sobotnie wieczory zdominuje muzyka, zaś niedzielne rodzina i prawo.  Od 11 marca na antenie TVN zagości polska wersja hitowego programu "Surowi rodzice". Polscy nastolatkowie będą mogli przekonać się, czy ich rodzice faktycznie przesadzają, a rodzice przekonają się, że może ich dzieci nie są takie najgorsze. Po perypetiach wychowawczych, widzowie będą mogli odetchnąć przy nowym serialu stacji - "Prawo Agaty", który ma zaskoczyć nie tylko gwiazdorską obsadą, ale również świeżością i rzetelnością fabuły. W każdym z piętnastu odcinków serialu widzowie obejrzą nową, ciekawą, poruszającą, a czasem groteskową, sprawę, której podejmie się kancelaria prawna głównych bohaterów serialu, a problemy ich klientów będą się często wiązać z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie sami bohaterowie. Serial będzie emitowany w niedziele o godz. 21.00. W poniedziałki widzowie będą mogli zobaczyć zupełnie nową twarz Szymona Majewskiego, który w programie rozrywkowym "Szymon Majewski Na Żywo", pokaże na co naprawdę go stać, jeśli nie ma żadnych reguł.  Od 5 marca, po wieczorze z Szymonem pojawi się kolejna edycja "Top Model. Zostań modelką". Natomiast we wtorkowe wieczory (godz. 21.30) stacja TVN zaprosi przed telewizory fanów serialu "Przepis na życie".

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
13.06.24, 13:34
| telewizja / VOD » informacje
Paulina Chylewska, Patryk Ganiek i Dariusz Szpakowski poprowadzą teleturniej piłkarski Mecz w TVP1
Telewizja Polska z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej przygotowała show piłkarski „Mecz – teleturniej piłkarski”, którego gospodarzami będą Paulina Chylewska, Patryk Ganiek oraz Dariusz Szpakowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.