05.09.11, 18:08

Zjedz Pawelca na śniadanie świętuje dziesiąte urodziny

Poranny program w Radiu ESKA Warszawa „Zjedz Pawelca na śniadanie” kończy 10 lat. Z tej okazji przez najbliższe cztery tygodnie słuchacze będą mogli podzielić się najciekawszymi wspomnieniami związanymi z audycją poranną oraz wygrać specjalne, urodzinowe nagrody.

Poranny program w Radiu ESKA Warszawa „Zjedz Pawelca na śniadanie” kończy 10 lat. Z tej okazji przez najbliższe cztery tygodnie słuchacze będą mogli podzielić się najciekawszymi wspomnieniami związanymi z audycją poranną oraz wygrać specjalne, urodzinowe nagrody – wśród nich zaproszenia na jubileuszową imprezę, którą zaplanowano na początku października w jednym z warszawskich klubów. Z okazji 10. rocznicy poranne pasmo w Radiu ESKA Warszawa wspiera kampania reklamowa.

Zjedz Pawelca na śniadanie” to program, który od 10 lat towarzyszy warszawiakom w porannych zmaganiach. Sami wstajemy rano o nieludzkiej porze i wiemy, jak ciężkie bywają poranki. Dlatego w ESCE na 105 i 6 staramy się dawać naszym słuchaczom codziennie jak najwięcej pozytywnej energii i dobrego humoru. Jesteśmy blisko ich spraw i problemów. Wielu zaczynało nas słuchać mając naście lat. Dzisiaj są już dorosłymi ludźmi, ale nadal budzą się z nami, można więc śmiało powiedzieć, że staliśmy się częścią ich życia. Z okazji urodzin poranka zachęcamy słuchaczy, by podzielili się najfajniejszymi wspomnieniami związanymi z naszym programem. Jest tego sporo - ktoś uniknął rozwodu dzięki zabawie „Bal czy szmal”, ktoś został wkręcony przez „Rannego Prowokatora” – Alberta i nie zapomni tego do końca życia, a kogoś obudziliśmy w dniu ważnego egzaminu” – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowy Radio ESKA Warszawa i współprowadząca program.

Program „Zjedz Pawelca na śniadanie” wspiera kampania promocyjna – wystartowała 1 września i potrwa 4 tygodnie. Działania obejmują prasę („Gazeta Wyborcza”, „Super Express”), internet (Onet.pl, WP.pl), outdoor (siatki wielkoformatowe, tablice reklamowe, nośniki w komunikacji miejskiej i metrze), kino (off screen). Kreację opracowała agencja Koledzy Strategia&Kreacja. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Audycja „Zjedz Pawelca na śniadanie” jest emitowany na antenie Radia ESKA Warszawa (105,6 FM) od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:00 – 9:00 (od września 2011 r. 6:00 – 10:00). Stałymi elementami audycji są kultowe zabawy antenowe: „Poranne Budzenie”, „Bal czy szmal”, „Ranny Prowokator”, „Nocnik czy sennik”.

Program „Zjedz Pawelca na śniadanie” jest ewenementem na polskim rynku radiowym. W ciągu 10-lecia stał się silną marką i jednym z najpopularniejszych poranków w Warszawie. Swój sukces w dużej mierze zawdzięcza prowadzącym – Pawelcowi, Idze i Albertowi. To oni od dekady w tym samym składzie rozpoczynają dzień ze słuchaczami, tworzą specyficzny nastrój poranka, są spontaniczni, z dużym poczuciem humoru, świetnie uzupełniają się na antenie i mają bardzo dobry kontakt ze słuchaczami” – dodaje Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej Time.

Komentarze

Powiązane

06.12.23, 06:30
| radio » informacje
Mikołajki z Polskim Radiem Dzieciom
6 grudnia br. Polskie Radio Dzieciom przygotowało specjalne propozycje programowe związane Świętym Mikołajem.
05.12.23, 17:53
| radio » informacje
Rusza Radio Gwiazdka od Polskiego Radia
Polskie Radio, jak co roku, w okresie przedświątecznym uruchamia specjalny kanał muzyczny z przebojami świątecznymi. 6 grudnia br. wystartuje Polskie Radio Gwiazdka.
05.12.23, 06:30
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Meloradio Olsztyn w górę
RMF FM umocniło swoją pozycję jako najchętniej słuchanej stacji w Olsztynie - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 kwietnia 2023 r. do 31 października 2023 r. (Radom).
04.12.23, 17:00
| radio » badania rynku
Częstochowa: RMF FM liderem, duży wzrost Radia Zet
RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną stacja w Częstochowie - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2023 r. do 30 października 2023 r. (Częstochowa).
01.12.23, 06:45
| radio » informacje
Ruszają licytacje charytatywne w Radiu 357. Tradycyjnie poprowadzi je Kuba Strzyczkowski
Rusza coroczna akcja charytatywna społeczności Radia 357. Cztery aukcje antenowe poprowadzi Kuba Strzyczkowski. W spocie antenowym promującym akcję wziął udział Wiktor Zborowski. W tym roku cała zebrana kwota zostanie przekazana Fundacji Świętego Mikołaja na zapewnienie pomocy psychologicznej dla dzieci z Polski i Ukrainy. 
30.11.23, 17:45
| radio » informacje
22. edycja Akcji Charytatywnej Choinki Jedynki 2023. Wspólne malowanie prac
3 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Radia, w ramach Akcji „Choinki Jedynki 2023” odbędzie się wspólne malowanie prac z udziałem Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia. Prace zostaną przekazane na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota Nadziei”.
29.11.23, 17:18
| radio » informacje
Tradycyjnie tylko świąteczne piosenki w grudniu w RMF Classic
Już po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa oraz kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
29.11.23, 11:31
| radio » ludzie
Nie żyje Jerzy Rowiński
Zmarł Jerzy Rowiński – dziennikarz muzyczny, z branżą radiową związany od blisko 50 lat – podało Polskie Radio RDC
29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.