01.09.11, 21:16

Tomasz Kammel i Hubert Radzikowski w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje

Programy autorskie Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej oraz nowa oprawa dźwiękowa stacji – to najważniejsze jesienne zmiany w Radiu Złote Przeboje od 5 września br.

Programy autorskie Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej oraz nowa oprawa dźwiękowa stacji – to najważniejsze jesienne zmiany w Radiu Złote Przeboje od 5 września br.

Tomasz Kammel (dziennikarz i prezenter telewizyjny, związany dotychczas z TVP i Polsatem, karierę w mediach rozpoczął od pracy w Muzycznym Radiu w Jeleniej Górze, pracował także w radiowej Trójce) od września dołączy do zespołu Radia Złote Przeboje – w ramówce pojawią się dwa prowadzone przez niego programy: „Kammel show” i „Kammel tropi… słowa”. W każdą niedzielę w audycji „Kammel show” (godz. 10.00-12.00) rozgrywany będzie pojedynek pomiędzy dwoma gwiazdami – goście Tomasza Kammela będą rozwiązywać muzyczne zagadki i rozmawiać m.in. o swoich przygodach z muzyką.
Natomiast w porannym paśmie Złotych Przebojów od poniedziałku do piątku, pojawi się „Kammel tropi… słowa” –  miniaudycja, w której Tomasz Kammel z pomocą słuchaczy będzie szukał polskich słów w zagranicznych piosenkach.

Nowego programu Marzeny Rogalskiej pt. „Co mi powiesz, jak Cię złapię” będzie można słuchać w soboty w godz. 10.00-12.00. W audycji pojawią się znane osoby, m.in. muzycy i aktorzy, którzy opowiedzą zakulisowe historie i ciekawe anegdoty. Pierwszym gościem Marzeny Rogalskiej, w programie emitowanym 10 września, będzie aktorka Joanna Brodzik.

Wraz z jesienną ramówką na antenę powróci poranna audycja „Złote Przeboje na Dzień Dobry”, nadawana od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-9.30, której gospodarzami są Monika Richardson i Jarosław Budnik. W ich programie będą emitowane także: muzyczne kalendarium „Złote lata” Tomasza Karolaka oraz skecze „Kabaretu tygodnia” - co tydzień słuchacze stacji mogą liczyć na porcję żartów w wykonaniu innej grupy satyryków.

Program Moniki Richardson i Jarka Budnika poprzedzi poranne pasmo Wojciecha Babiaczyka (4.00-6.30). Audycję „Złote Przeboje - muzyka, którą kocham” w godz. 9.30.-13.30 poprowadzi nowy prezenter stacji Hubert Radzikowski (dziennikarz i prezenter znany m.in. z anteny Radia ZET i Kolor, a także z programów w stacji TVN Warszawa), a gospodarzami kolejnego pasma, pod tym samym tytułem - w godz. 13.30-18.00 - będą Asia Kruk i Jerzy Elvis Telesiński. Wieczorem w programie „To właśnie muzyka w Radiu Złote Przeboje” (godz. 18.00-22.00) będzie można usłyszeć Tomasza Woźniaka, a w piątki na antenie pojawi się Lista Przebojów Radia Złote Przeboje prowadzona przez Jarosława Barwiaka. Wieczorno-nocne pasmo „Wieczór z Radiem Złote Przeboje” (godz. 22.00-1.00) poprowadzą na zmianę Agnieszka Kasprzyk i Kuba Mędrzycki.

Od 5 września na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się też nowe jingle i oprawa serwisów informacyjnych, przygotowane dla stacji przez studio Nieustraszeni Łowcy Dźwięków.

Start jesiennej ramówki Radia Złote Przeboje wspiera kampania promocyjna na antenie stacji i jej stronie internetowej Zloteprzeboje.pl. We wrześniu ruszy też kolejna odsłona wizerunkowej kampanii Złotych Przebojów z udziałem kabaretu Ani Mru Mru – spoty będzie można zobaczyć w telewizji (m.in. w TVP1, TVP2, TVN, Polsacie i kanałach tematycznych), internecie – na Gazeta.pl i Wp.pl, w sieci kin Helios, a także na ekranach CityINFOtv należących do AMS.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Radio Złote Przeboje rozstaje się z czterema pracownikami

Komentarze

Powiązane

12.07.24, 10:30
| radio » informacje
Koncert Agi Zaryan w ramach cyklu Jazz.PL w Dwójce
12 lipca br. w ramach cyklu „Jazz.PL” na antenie Dwójki będzie transmitowany koncert Agi Zaryan. Transmisja została zaplanowana od godz. 18.00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia oraz – w formie streamingu wideo – na: Facebooku, stronie internetowej stacji i kanale YouTube Dwójki.
11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.