24.08.11, 18:28

Hotdeals – przewodnik po Warszawie

Iweii.com uruchomił mobilny przewodnik po Warszawie z opcją bezpłatnych kuponów rabatowych.

Warszawiacy nie muszą już przeszukiwać gazet czy wertować setek stron internetowych w poszukiwaniu ciekawych imprez kulturalnych i wydarzeń sportowych. Z kolei turyści odwiedzający stolicę bez względu na porę dnia czy nocy mogą spokojnie trafić do hotelu bez tracenia czasu na znalezienie punktu informacyjnego. Dzięki aplikacji hotdeals zarówno mieszkańcy Warszawy, jak też osoby odwiedzające to miasto mogą bez ograniczeń korzystać z bezpłatnego, mobilnego przewodnika po stolicy z jednoczesną opcją korzystania z atrakcyjnych rabatów i promocji.

Aplikacja łączy w sobie niezwykle funkcjonalną opcję interaktywnego informatora miejskiego, dając jednocześnie jej użytkownikom dostęp do promocyjnych ofert handlowych i bezpłatnych kuponów rabatowych.

Platforma hotdeals nie tylko pozwala na zlokalizowanie w łatwy i szybki sposób aktualnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych w najbliższej okolicy, ale daje również możliwość zdobycia bezpłatnych biletów na stołeczne imprezy. Aplikacja hotdeals – bazująca na mapach Google – wskaże ponadto mieszkańcom Warszawy i turystom pobliskie hotele, bankomaty, całodobowe apteki czy dyżurujące szpitale.

Usługa dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej, co znacząco ułatwia zagranicznym turystom zwiedzanie takich polskich miast, jak: Warszawa, Gdańsk, Sopot czy Gdynia.

"Gąszcz informacji na temat imprez i ciekawych miejsc do odwiedzenia w Warszawie – zalewający mieszkańców tego miasta – paradoksalnie sprawiał, że trudno było na czas znaleźć coś ciekawego dla siebie. Teraz, dzięki aplikacji hotdeals jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w Warszawie i bez względu na porę dnia czy nocy z łatwością trafię do interesujących mnie miejsc. Geolokalizacja działa w tym przypadku bezbłędnie. Co ważniejsze, moi zagraniczni znajomi nawet pod moją nieobecność mogą swobodnie – dzięki angielskiej i niemieckojęzycznej wersji aplikacji – zwiedzać stolicę, korzystając z dostępnych tu atrakcji" – mówi Lena Hartman, która jako jedna z pierwszych mieszkanek stolicy testował aplikację hotdeals.

Komentarze

Powiązane

07.09.23, 21:11
| biznes i technologie » informacje
Wewnętrzna sieć kampusowa 5G na Politechnice Śląskiej. Będzie wspierać tworzeniu rozwiązań dla przemysłu 4.0
Ruszyła wewnętrzna sieć kampusowa 5G na Politechnice Śląskiej, która ma posłużyć tworzeniu i testowaniu najnowocześniejszych rozwiązań dla przemysłu 4.0.
28.08.23, 06:30
| biznes i technologie » informacje
Boomersi, Pokolenie X, Millenialsi i „Zetki” mówią jednym głosem: najlepsze produkty pochodzą z najbliższej okolicy
Lokalne produkty zyskują na popularności: chętnie kupujemy wędliny, warzywa, przetwory i nabiał pochodzące od producentów, których niejednokrotnie znamy osobiście.
27.08.23, 09:00
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Oferteo ze wzrostem przychodów o 43 proc. w roku obrotowym 2022/2023
Platforma Oferteo, internetowy marketplace dla szerokiego spektrum usług działający w modelu na żądanie, w roku obrotowym 2022/2023 (kwiecień 2022 r. – marzec 2023 r.) wypracowała przychody netto na poziomie 42 mln zł. Oznacza to wzrost o 43 proc. w porównaniu z rokiem 2021/2022. 
19.08.23, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Circle K Polska kontynuuje ekspansję na polskim rynku. Otwarcie 400. stacji paliw
Sieć Circle K rozwija się na polskim rynku. Miniony rok kalendarzowy spółka zamknęła z liczbą 393 stacji paliw, a z końcem lipca br. otworzyła swój 400. punkt w Woźnikach przy autostradzie A1. 
16.08.23, 10:10
| biznes i technologie » wydarzenia branżowe
ORLEN paliwową marką numer 1 w Czechach
Do końca roku blisko 90 proc. stacji, działających dotychczas w Czechach pod marką Benzina, rozpocznie funkcjonowanie pod marką ORLEN. 
14.08.23, 07:00
| biznes i technologie » artykuły
Sztuczna inteligencja poza prawem. Co mają teraz zrobić firmy? Komentarz Sebastiana Drzewieckiego (SoftServe Poland)
Parlament Europejski przegłosował tzw. AI Act, który będzie regulował możliwe sposoby korzystania z technologii sztucznej inteligencji. Jednak do momentu opublikowania obowiązujących zapisów prawnych w ostatecznym kształcie, rynek będzie regulował się samodzielnie. Komentarz Sebastiana Drzewieckiego z SoftServe Poland.
11.08.23, 16:00
| biznes i technologie » informacje
InPost rozszerza partnerstwo z Vinted w UK
Firma InPost, platforma dostaw dla e-commerce w Europie, rozszerzyła podjętą w 2022 r. współpracę z Vinted, wprowadzając InPost Shop – nową usługę odbioru przesyłek w Wielkiej Brytanii.
05.08.23, 09:13
| biznes i technologie » informacje
GfK Polonia: Polski rynek gastronomiczny rośnie wartościowo, ale jest w złej kondycji
Polska gastronomia wciąż nie wyszła z zapaści po pandemii. Choć 57 proc. Polaków deklaruje, że przynajmniej raz w roku korzysta z usług restauracji i barów, to obecnie odwiedzają oni mniej lokali niż jeszcze rok temu - takie wnioski płyną z Raportu Gastronomicznego opracowanego przez Panel Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
04.08.23, 20:15
| biznes i technologie » informacje
Wzrosły obroty i odpowiedzialność centrów handlowych w maju 2023 r.
W maju 2023 r. obroty najemców w centrach handlowych były o 3,8 proc. wyższe niż w maju 2022 r. W największych galeriach (powyżej 60 tys. mkw. GLA) obroty wzrosły o 2,3 proc. Duże obiekty (40-60 tys. mkw. GLA) notowały wzrosty o 4,9 proc., średnie (20-40 tys. mkw. GLA) o 1,9 proc., a najmniejsze (5-20 tys. mkw. GLA) o 4,9 proc. 
30.07.23, 18:00
| biznes i technologie » informacje
InPost umacnia pozycję w Wielkiej Brytanii
Grupa InPost kupiła 30 proc. udziału w Menzies Distribution Group Limited za 49,3 mln funtów. To wiodąca firma logistyczna w Wielkiej Brytanii i Irlandii. InPost i Menzies są także strategicznymi partnerami. InPost ma opcję nabycia pozostałego 70 proc. udziału w Menzies.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.