04.08.11, 23:27

Ligowe Skarby Kibica z Przeglądem Sportowym

W piątek, 5 sierpnia br. wraz z "Przeglądem Sportowym" i regionalnym "Sportem" ukaże się piłkarski Skarb Kibica poświęcony rozgrywkom polskiej I, II i III ligi w najbliższym sezonie.

W piątek, 5 sierpnia br. wraz z "Przeglądem Sportowym" i regionalnym "Sportem" ukaże się piłkarski Skarb Kibica poświęcony rozgrywkom polskiej I, II i III ligi w najbliższym sezonie. Sobotni Skarb Kibca, dotyczący rozgrywek niemieckiej Bundesligi w sezonie 2011/2012, zapoczątkuje cykl dodatków o ligach zagranicznych.

W piątkowym Skarbie Kibica, poświęconym polskim rozgrywkom ligowym w rundzie jesiennej, znajdą się informacje o składach drużyn, transferach piłkarzy i taktyce piłkarskich zespołów. W numerze pojawią się również zdjęcia drużyn występujących w I lidze, statystyki spotkań, a także dokładne terminarze meczów w nowym sezonie.

Z kolei sobotni dodatek do Przeglądu Sportowego - "Skarb Kibica Liga Zagraniczna - Niemcy" - będzie dotyczył rozgrywek ligowych w niemieckiej Bundeslidze. Czytelnicy znajdą w wydaniu informacje o składach drużyn, terminarz spotkań, sylwetki największych gwiazd, a także statystyki i ciekawostki z niemieckich boisk. Dodatek o Bundeslidze zapoczątkuje regularny cykl Skarbów Kibica poświęconych ligom zagranicznym. W środę 10 sierpnia na rynek trafi "Przegląd" z dodatkiem o lidze francuskiej (Ligue 1), w sobotę 13 sierpnia o lidze angielskiej (Premier League), 20 sierpnia o lidze hiszpańskiej (LFP), a 27 sierpnia o włoskiej (Lega Calcio).

"Skarb Kibica Liga Polska. Część 2 - I, II i III Liga - Jesień 2011/2012" ukaże się w objętości 92 stron, a cena Przeglądu Sportowego z piątkowym dodatkiem wyniesie 4,50 zł. Redaktorem prowadzącym piłkarskiego Skarbu Kibica jest Roman Brzozowski. Sobotni "Skarb Kibica Ligi Zagraniczne - Niemcy" liczyć będzie 28 stron, a cena Przeglądu Sportowego z dodatkiem wyniesie 2,90 zł. Redaktorem prowadzącym wydania jest Michał Zaranek.

Obu specjalnym wydaniom towarzyszą działania promocyjne. Piątkowy i sobotni Skarb Kibica wsparte są kampanią reklamową w telewizji (m.in. Polsat, Polsat Sport, TVN, TVP, TVP Info i TV Puls), radiu (m.in. Radio Zet, RMF FM, RMF Maxxx, Eska i Radio dla Ciebie), prasie i internecie oraz w tytułach Ringier Axel Springer Polska. Spoty radiowe i telewizyjne przygotowała agencja PRL, a reklamy prasowe opracował dział marketingu wydawcy. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.