01.08.11, 18:50

Eurosport ogłosił ramówkę do czasu Igrzysk Olimpijskich

Grupa Eurosport przedstawiła swoją ofertę programową na najbliższe 12 miesięcy.

Grupa Eurosport przedstawiła swoją ofertę programową na najbliższe 12 miesięcy. Od 27 lipca br. na antenie Eurosportu widzowie mogą oglądać krótkie wypowiedzi największych gwiazd sportu, zarówno tych, którzy już zakończyli karierę, jak i czynnych, liczących na medale w Londynie. Na ekranach pojawią się między innymi: przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich w Londynie i złoty medalista olimpijski Sebastian Coe, trzykrotny rekordzista świata w trójskoku Jonathan Edwards i numer 1 światowego rankingu tenisistek Karolina Woźniacka. Na stronie internetowej eurosport.pl powstanie dedykowana igrzyskom w Londynie sekcja z najświeższymi informacjami.
 
Przy okazji imprez stanowiących przygotowanie do Londynu 2012, a także podczas samych igrzysk głównymi konsultantami kanału będą sportowcy, złoci medaliści olimpijscy - Pieter Van Den Hoogenband i Maurice Greene.

Przez cały rok, aż do igrzysk w Londynie, Eurosport będzie się przyglądał potencjalnym kandydatom do medali podczas wielu imprez. Mistrzostwa Świata w Pływaniu w Szanghaju, Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce w Korei, Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie w Słowenii, Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Torowym w Danii – to tylko niektóre propozycje stacji.

Dwunaste z rzędu igrzyska na antenie Eurosportu mają być wyjątkowe pod względem realizacji produkcji. Na miejscu w Londynie znajdzie się 75-osobowa ekipa składająca się z dziennikarzy i realizatorów. Eurosport wyemituje ponad 380 godzin relacji w jakości HD.  Każdego dnia igrzysk kanał pokaże 10 godzin transmisji na żywo, a także urozmaici ramówkę specjalnymi magazynami prosto z miejsca najważniejszych wydarzeń. Będą to między innymi programy, które widzowie już znają: „Pool Talk”, „Foto Finisz”, „Legendy Igrzysk Olimpijskich”, „Olimpijskie Śniadanie”,  “Olympic News Flash” oraz “Olimpijska Meta”.  Stacja zapewni relacje z igrzysk przez 24 godziny na dobę w internecie i na platformach mobilnych

Serwisy internetowe Grupy Eurosport (Eurosport.com), które istnieją już w 11 wersjach językowych, mają być źródłem informacji, wyników na żywo (specjalny serwis liveScore) oraz zapewnić bieżącą komunikację z kibicami w serwisach social media. W niektórych krajach będzie możliwość oglądania zawodów dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne pozwalającej na korzystanie z usługi Eurosport Player.

"Jako oficjalny nadawca z Igrzysk Olimpijskich już drugą dekadę, Eurosport z wielką przyjemnością przedstawia swoją bogatą ramówkę prowadzącą do Londynu. Dodatkowo wszystkie relacje będą realizowane w najwyższej jakości, High Definition. Najbliższe 12 miesięcy zapowiadają się dla fanów sportów niesamowicie. Eurosport będzie bowiem na wszystkich największych imprezach obejmujących dyscypliny olimpijskie. Najbardziej wymagający kibice nie będą mogli narzekać, bowiem w realizację samych igrzysk zostaną wykorzystane także strony internetowe Eurosportu oraz aplikacje na urządzenia mobilne" – mówi Laurent-Eric Le Lay, prezes Grupy Eurosport.

Komentarze

Powiązane

23.07.24, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
Marcin Bisiorek w Szkle Kontaktowym
Marcin Bisiorek, dziennikarz związany z Radiem 357, pojawił się pierwszy raz w "Szkle Kontaktowym" (TVN24). 
22.07.24, 22:54
| telewizja / VOD » seriale
Ruszyły zdjęcia do Furiozy 2. Film Netflixa zadebiutuje w 2025 roku
Rozpoczęły się zdjęcia do "Furiozy 2", kontynuacji filmu sensacyjnego, który zadebiutuje w 2025 r. na platformie Netflix.
22.07.24, 11:41
| telewizja / VOD » informacje
Piłkarki. Dziewczyny z boiska jesienną w TTV
Serial dokumentalny "Piłkarki. Dziewczyny z boiska" zadebiutuje jesienią w ramówce TTV. Produkcja śledzi rozrywki piłkarskie oraz pokazuje codzienne życie ośmiu kobiecych amatorskich drużyn z całej Polski.
22.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
#ineaczej. INEA z nową kampanią wizerunkową
Do 15 października br. potrwa kampania wizerunkowa firmy INEA. W nowej akcji wykorzystano motyw ucznia i mistrza.  
21.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Igrzyska Olimpijskie Paris 2024 na Eurosport w Vectrze
Widzowie będą mogli oglądać transmisje Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na dziesięciu kanałach Eurosport dostępnych w ofercie Vectry. 
20.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Interia i Polsat partnerami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i reprezentacji Polski
Grupa Polsat Plus kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Olimpijską Reprezentacją Polski. Umowa została zawarta na cztery lata z opcją jej przedłużenia. 
19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.