28.07.11, 21:32

Skarb Kibica w piątek i sobotę z Przeglądem Sportowym

Dwa specjalne dodatki dla miłośników sportu przygotował wydawca „Przeglądu Sportowego”. W piątek gazeta ukaże się wraz ze Skarbem Kibica piłkarskiej Ekstraklasy, a w sobotę z wydawnictwem poświęconym 68. zmaganiom w Tour de Pologne.

Dwa specjalne dodatki dla miłośników sportu przygotował wydawca „Przeglądu Sportowego”. W piątek gazeta ukaże się wraz ze Skarbem Kibica piłkarskiej Ekstraklasy, a w sobotę z wydawnictwem poświęconym 68. zmaganiom w Tour de Pologne.

Piątkowy "Skarb Kibica Liga Polska. Część 1 - Ekstraklasa - Jesień 2011/2012" liczyć będzie 148 stron, na których znajdą się m.in. informacje o składach drużyn, transferach piłkarzy i taktyce ligowych zespołów. Kibice piłkarskiej Ekstraklasy dowiedzą się również o piłkarskich stadionach i cenach biletów. W wydaniu znajdą się również aktualne zdjęcia wszystkich zespołów, statystyki rozgrywek oraz dokładny terminarz spotkań w nowym sezonie. Dodatek będzie dostępny zarówno z „Przeglądem Sportowym” jak i regionalnym dziennikiem „Sport”.

Drugi z dodatków, "Skarb Kibica 68. Tour de Pologne", w całości poświęcony będzie wieloetapowemu kolarskiemu Wyścigowi Dookoła Polski. Czytelnicy znajdą w wydaniu informacje o składach drużyn startujących w wyścigu, mapki i zapowiedzi poszczególnych etapów, wywiady z kolarzami reprezentacji Polski oraz sylwetki największych gwiazd poszczególnych ekip.

Piłkarski Skarb Kibica wsparty jest kampanią reklamową w telewizji (m.in. Polsat, Polsat Sport, TVN, TVP, TVP Info i TV Puls), radiu (m.in. Radio Zet, RMF FM, RMF Maxxx, Eska i Radio dla Ciebie), prasie i internecie oraz w tytułach Ringier Axel Springer Polska. Spoty radiowe i telewizyjne przygotowała agencja PRL, a reklamy prasowe opracował dział marketingu wydawcy. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom. Natomiast kolarski dodatek wspiera kampania reklamowa w internecie oraz w tytułach prasowych Ringier Axel Springer Polska.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.