19.07.11, 18:34

Café pod agentem najczęsciej cytowane

W czerwcu liderem rankingu w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza. Najczęściej odwoływano się do opublikowanego 13 czerwca br. artykułu pt. "Café pod agentem".

W czerwcu liderem rankingu w grupie dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza - podał NEWTON Media Sp. Najczęściej odwoływano się do opublikowanego 13 czerwca br. artykułu pt. "Café pod agentem".

Na drugim miejscu znalazła się Rzeczpospolita, na trzecim zaś Fakt.  Za podium uplasowały się: Super Express, Dziennik Gazeta Prawna, Polska The Times, Nasz Dziennik, Puls Biznesu oraz Metro. Wśród dzienników regionalnych zdecydowanym liderem rankingu zostało Życie Warszawy. Drugie miejsce zajął Polska Dziennik Bałtycki, a trzecie Polska Gazeta Wrocławska.

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszym miejscu znalazł się Wprost. Zdecydowanie najczęściej powoływano się na opublikowaną w tym tygodniku "Listę stu najbogatszych Polaków". Drugie miejsce zajęła Polityka, a trzecie Newsweek Polska. Na czwartym miejscu, podobnie jak w zeszłym miesiącu, znalazł się tygodnik Uważam Rze.

Dzienniki ogólnopolskie najczęściej reprezentowała Gazeta Wyborcza. Na drugim miejscu znalazła się Rzeczpospolita, na trzecim Polska The Times. Najwięcej informacji tradycyjnie pojawiło się o Gazecie Wyborczej.

Pośród dzienników regionalnych najczęściej pisano o Polsce Dzienniku Bałtyckim. Na drugim miejscu znalazło się Życie Warszawy, na trzecim Polska Gazeta Krakowska. Najwięcej informacji pojawiło się na temat Polski Dziennika Bałtyckiego. Media przypominały głośną już w lutym sprawę wulgarnego zachowania Marcina Dubienieckiego, męża Marty Kaczyńskiej względem dziennikarza "Polski Dziennika Bałtyckiego".

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszym miejscu znalazła się Polityka, na drugim Wprost, na trzecim Newsweek Polska. Najwięcej informacji pojawiło się na temat Polityki. Miało to związek z licznymi relacjami z organizowanego przez tygodnik Festiwalu "Letnie Ogrody POLITYKI", a także z częstymi wypowiedziami dziennikarzy magazynu na łamach innych gazet.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 kwietnia?
15.04.24, 13:12
| prasa » ludzie
Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.
15.04.24, 11:54
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rozstaje się z redaktorem naczelnym Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego
Zarząd Polska Press Grupy informuje pożegnał się z kolejnym redaktorem naczelnym – tym razem „Dziennika Łódzkiego i „Expressu Ilustrowanego.
15.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 kwietnia?
14.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 kwietnia?
13.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 kwietnia?
12.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 kwietnia?
11.04.24, 13:57
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rusza z rekrutacją redaktorów naczelnych
Polska Press Grupa rozpoczęła otwarte rekrutacje na stanowiska redaktorów naczelnych portali i gazet należących do spółki.
11.04.24, 11:35
| prasa » informacje | internet » ludzie
Beata Lubecka nową współprowadzącą podcast Stan Wyjątkowy w Onecie
Do grona prowadzących program „Stan wyjątkowy” dołącza Beata Lubecka. Dziennikarka zastąpi Renatę Grochal i będzie czwartą współprowadzącą obok Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.
11.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 kwietnia?
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy