07.07.11, 18:12

Michał Karmiński przejmuje zarządzanie siecią video IDMnet

1 lipca br. Michał Karmiński dołączył do IDMnet. Objął stanowisko head of Clipnet. Jego zatrudnienie związane jest z planami rozwoju oferty IDMnet w zakresie sprzedaży reklam video.

1 lipca br. Michał Karmiński dołączył do IDMnet. Objął stanowisko head of Clipnet. Jego zatrudnienie związane jest z planami rozwoju oferty IDMnet w zakresie sprzedaży reklam video. Do obowiązków Karmińskiego będzie należało rozbudowanie oferty Clipnet o nowe formaty reklam video, zwiększenie sprzedaży produktów video oraz poszerzenie zespołu.

Michał Karmiński od czerwca 2009 roku pracował w ARBOmedia Polska, ostatnio jako senior account executive, wcześniej account executive. Odpowiadał za sieć V2Media, specjalizującą się w reklamie video. Do jego obowiązków należała obsługa kluczowych klientów agencyjnych i rozwój produktu. Wcześniej był związany z wydawnictwem Axel Springer Polska. Jest aktywnym uczestnikiem prac grupy roboczej Video, działającej w ramach struktur IAB Polska - nadzorował m.in. pracę nad raportem o reklamie video w Polsce. Występował również jako prelegent na licznych konferencjach branżowych.

Sieć internetowej reklamy video Clipnet wyodrębniono ze struktur IDMnet w październiku 2009 roku. Clipnet odpowiada za planowanie i sprzedaż kampanii wykorzystujących kontent video. Michał Karmiński przejmie zarządzanie siecią od Joanny Głuskowskiej, która pełniła równolegle funkcje szefa sprzedaży AdAction i Clipnet, a obecnie skupi się na rozwoju oferty AdAction. Clipnet do tej pory, przy współpracy z domami mediowymi, realizował kampanie dla marek takich jak: Play, Warner Bross, Skoda Auto Poland, Red Bull.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.