04.07.11, 18:20

The Voice of Poland zadebiutuje jesienią w TVP2

Jesienią TVP2 wyemituje nowy muzyczny show. „The Voice” to format, który odniósł sukces na całym świecie.

Jesienią TVP2 wyemituje nowy muzyczny show. „The Voice” to format, który odniósł sukces na całym świecie. Zdaniem nadawcy, to jedyny program, w którym liczy się prawdziwy talent. Wygląd uczestników nie ma tu żadnego znaczenia, a najważniejszy jest głos.

Dzięki profesjonalnym  trenerom oraz współpracującym z nimi sztabem specjalistów, telewizja będzie pomagać uczestnikom show zrobić najważniejszy krok w ich karierze zawodowej.

Do głównej walki stanie czterech trenerów, by odnaleźć najlepszy głos w Polsce. 150 utalentowanych osób z całego kraju wyłonionych za pomocą specjalnej aplikacji w internecie oraz wybranych przez specjalistów z branży muzycznej  zmierzy się na etapie „Przesłuchań w ciemno”.

W trakcie „Przesłuchań w ciemno”, przy akompaniamencie profesjonalnego zespołu, każdy z trenerów wybierze dwunastu uczestników, z którymi będzie współpracował. Po tym etapie na wielkim ringu rozpocznie się „Bitwa”, w której uczestnicy show będą walczyć w duetach z kolegami z tego samego zespołu. To trenerzy zdecydują, który z ich podopiecznych opuści program. W „Dogrywce” widzowie poznają finalną grupę uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Do walki o kontrakt płytowy i tytuł najlepszego głosu w Polsce stanie ostatecznie 20 wokalistów. W odcinkach na żywo to trenerzy i widzowie, za pomocą głosowania, będą decydować o tym kto przejdzie do kolejnego odcinka.

„The Voice of Poland” to innowacyjny projekt zarówno w sferze wizualnej, jak i dzięki szeroko zakrojonym działaniom w internecie. Na stronie programu www.voice.tvp.pl zostanie umieszczona specjalna aplikacja, dzięki której osoby chętne do wzięcia udziału w programie będą mogły nagrać swój wokal, a specjalny system oceni ich wykonanie i ewentualnie zakwalifikuje do udziału w castingach. W trakcie odcinków na żywo, w internecie odbywa się równoległa transmisja z oddzielnego studia, w którym reporter na gorąco będzie reagować na występy uczestników i komentarze trenerów. Dzięki zaangażowaniu portali społecznościowych typu Facebook czy Nasza Klasa, widzowie będą mieli możliwość rozmawiać na żywo z uczestnikami programu oraz na bieżąco komentować wydarzenia.

Program „The Voice of Poland” powstał na podstawie pomysłu John de Mol i formatu holenderskiej firmy Talpa Content B.V. „The Voice of Holland”. Międzynarodowy Producent Wykonawczy to John de Mol. Producentem jest Rochstar sp. z o.o., Rinke Rooyens.

Komentarze

Powiązane

21.04.24, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kolenda-Zaleska zakończyła kadencję prezesa Fundacji TVN. Zuzanna Lewandowska nową szefową
Rada Fundacji TVN podjęła decyzję o mianowaniu nowych członków zarządu. Katarzyna Kolenda-Zaleska, dotychczasowa prezes Fundacji TVN, zakończyła swoją ośmioletnią kadencję. Z początkiem maja br. nowe stanowisko łączące funkcje prezesa i dyrektora zarządzającego Fundacji obejmie Zuzanna Lewandowska.
19.04.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP rusza ze współpracą reklamową z Rakuten TV
Biuro Reklamy TVP i Rakuten TV rozpoczynają współpracę w obszarze sprzedaży reklam przy treściach wideo na platformie streamingowej, łączącej usługi TVOD, AVOD oraz kanały FAST. Umowa brokerska obejmuje sprzedaż czasu reklamowego w środowisku AVOD/FAST.
18.04.24, 19:00
| telewizja / VOD » ludzie
Prezenter stacji Eska2 Kuba Klym prezenterem telewizji Music Box
Do ekipy Music Box dołączył Kuba Klym, który poprowadzi dwa programy rozrywkowo-informacyjne: „Music Box News” oraz „Music Box Backstage”.
18.04.24, 12:02
| telewizja / VOD » informacje
Music Box Classic. Music Box Group uruchamia pierwszy kanał telewizji FAST
Polska spółka medialna Music Box Group, będąca właścicielem muzycznych stacji telewizyjnych oraz firma SoFAST, działająca na rynku kanałów FAST, wprowadzają na rynek Music Box Classic.
17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy