23.06.11, 17:01

POPloty

POPloty (24.06.2011). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razme piszemy m.in. o: celebrytach w wyborach; nowym kanale TVP oraz o wkurzonym, lecz bardzo popularnym dziennikarzu TVN 24...

Ujawniono plan budowy autostrad. Nie pierwszy raz w historii polskich rządów, ale w końcu są realne plany budowania dróg, które datowane są nawet za 30-40 lat. Biorąc pod uwagę przeciętny wiek czytelnika POPlotów, dokonania państwowej medycyny, autostrady to wciąż science fiction.

Szeroko otwarte ramiona Platformy przygarnęły tym razem Joannę Kluzik-Rostkowską, a wcześniej Bartosza Arłukowicza. Na "celebrytów" postawiła konkurencja - Katarzyna Łaniewska (znana bardziej jako babcia Józia z "Plebani") ma być kandydatką PiS do Senatu, a SLD namawia do startu Stanisława Mikulskiego. Wiadomo, wybory od lat ciągną się niemiłosiernie jak "PLebania" i dla wielu partii to stawka większa niż życie.

Oto nadchodzi dzień prawdy dla Jarosława. Decyzją i sugestią sądu, stanowi psychicznemu przywódcy PiS przyjrzy się dwóch biegłych lekarzy specjalistów. Nie wiadomo jeszcze, czy siedziba PiS zostanie przeniesiona do Tworek, jednak my jesteśmy pewni – miejsca w nowej lokalizacji nie powinno zabraknąć dla większej liczby „liderów”.

Telewizja Vszystkich Polaków uruchomiła nowy kanał rozrywkowy – TVP Parlament. Wprawdzie nowa oferta nadawcy dostępna jest wyłącznie w Internecie, za to uciechy może dostarczyć wszystkim co nie miara. Teraz dawkę rozrywki będzie można połykać wszędzie, nawet w zaciszu biurowego ogniska. Biorąc pod uwagę perspektywę nadchodzących wyborów, oferta Mazurskiej Nocy Kabaretowej może się chować.

A teraz niebywała okazja, bo taka okazja pojawia się dość rzadko. Oto wkurzony Grzegorz Miecugow – tak tak, ten sam. Jak widać każdy może wyjść z siebie, słuchając idiotów i szukających powiązań z układem.

 

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.