21.06.11, 20:11

Wakacyjna ramówka RMF FM

Letnia ramówka RMF FM ruszy  27 czerwca, znajdzie się w niej 12 nowych pozycji:  dziewięć programów i  trzy konkursy.

Letnia ramówka RMF FM ruszy  27 czerwca, znajdzie się w niej 12 nowych pozycji:  dziewięć programów i  trzy konkursy.

Podczas  tych  wakacji  program  "Wstawaj, szkoda lata" będzie zaczynał się codziennie o 5:30 i potrwa do 9:30. Poprowadzą go tradycyjnie jak co roku dwa duety: Przemysław Skowron wraz z Marcinem Ziobro oraz Witold Lazar z Tomaszem Olbratowskim. W letniej odsłonie porannego programu znajdzie się aż pięć nowych pozycji: SUPERFAKT czyli Skandaliczna historia świata (historia opisana językiem tabloidów) – czyta Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju; Przygody Misia Karambola (oraz jego przyjaciela Tusiaczka zmagającego się z groźnym Kaczouchym) – czyta Witold Zborowski; Szkoła  Wdzięku Dżołany Kluchy, Biuro Obsługi Turysty i Pocztówka z Wakacji.

Codziennie od 9:30 do 17:30 stacja prezentować będzie pasmo "Czas Letni w RMF  FM". Gospodarzami pasma będą: Daniel Dyk, Sławomir Kowalewski, Krzysztof Urbaniak i Piotr Jaworski. Wakacje to także  Słoneczna Kumulacja, flagowy konkurs RMF FM w nowej, letniej odsłonie i z atrakcyjnymi nagrodami. W Czasie Letnim znajdą się także nowe pozycje: Wakacje dookoła świata (radiowa podróż przez najbardziej niezwykłe zakątki Ziemi), T-Shirt lata, Wakacyjna Encyklopedia Pogody, Bajeczna Polska (najsłynniejsze i najciekawsze polskie legendy), Gorące przeboje, Letnie gadżety oraz wakacyjny konkurs w ramach "Szkoły Letniego Podrywu".

Od  poniedziałku do piątku, od 17:30 do 21:30, Marcin Jędrych na zmianę z Darkiem Maciborkiem,  poprowadzą  wakacyjną Poplistę. W  soboty i niedziele Poplista zamieni się w Przebój lata. W   niedziele, od rana do popołudnia, powraca program "Swoją drogą". Tym razem Marta Grzywacz i Slawomir Kowalewski odwiedzą najbardziej egzotyczne zakątki Polski.

Wieczorem, od poniedziałku do niedzieli, na antenę zaprasza "Miasto Muzyki" (21:30-1:30),   prowadzone  na  zmianę  przez Martę Grzywacz, Roberta Konatowicza i Tomasza Brhela. W tym paśmie dwie nowości: Wakacyjny spis przesądów świata oraz Biblioteka na plaży dla czytelników-pasjonatów oraz Wakacyjna poczta RMF FM, konkurs  Muzyczna fotografia i Nowości na nadchodzący tydzień .

Ponadto tego lata RMF FM organizuje letnią trasę koncertową  w 10 polskich miastach oraz specjalne filmowe pokazy w pięciu miastach.

Komentarze

Powiązane

17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
14.09.23, 11:45
| radio » informacje
Tytus Hołdys współgospodarzem Listy Przebojów Muzyki Filmowej w RMF Classic
Od jesiennej ramówki „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic będzie miała dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.
13.09.23, 18:00
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Antyradio awansuje na drugie miejsce
RMF FM pozostaje niezagrożonym liderem w Olsztynie. Na drugie miejsce awnasowało Antyradio - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lutego 2023 r. do 31 lipca 2023 r. (Olsztyn).
13.09.23, 07:00
| radio » badania rynku
RMF FM traci. Radio Zet z najlepszym wynikiem od 2014 r.
Radio RMF FM pozostaje absolutnym liderem, ale udział stacji wyraźnie stopniał. Z kolei Radio Zet zanotowało duży wzrost tzw. Słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 30 września 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.09.23, 13:00
| radio » informacje
Konkurs „Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom
Rozpoczyna się konkurs plastyczny "Kolorowy piórnik" Polskiego Radia Dzieciom, skierowany do dzieci w wieku 3-10 lat. Prace można zgłaszać do 24 września 2023 r. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom i w mediach społecznościowych.
08.09.23, 06:00
| radio » informacje
Słuchowisko Polskiego Radia w finale Festiwalu Prix Europa
Słuchowisko "Taki, co umiera" zostało zakwalifikowane do finału festiwalu "Prix Europa". Nagrody zostaną ogłoszone podczas gali w Berlinie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.