21.06.11, 20:11

Wakacyjna ramówka RMF FM

Letnia ramówka RMF FM ruszy  27 czerwca, znajdzie się w niej 12 nowych pozycji:  dziewięć programów i  trzy konkursy.

Letnia ramówka RMF FM ruszy  27 czerwca, znajdzie się w niej 12 nowych pozycji:  dziewięć programów i  trzy konkursy.

Podczas  tych  wakacji  program  "Wstawaj, szkoda lata" będzie zaczynał się codziennie o 5:30 i potrwa do 9:30. Poprowadzą go tradycyjnie jak co roku dwa duety: Przemysław Skowron wraz z Marcinem Ziobro oraz Witold Lazar z Tomaszem Olbratowskim. W letniej odsłonie porannego programu znajdzie się aż pięć nowych pozycji: SUPERFAKT czyli Skandaliczna historia świata (historia opisana językiem tabloidów) – czyta Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju; Przygody Misia Karambola (oraz jego przyjaciela Tusiaczka zmagającego się z groźnym Kaczouchym) – czyta Witold Zborowski; Szkoła  Wdzięku Dżołany Kluchy, Biuro Obsługi Turysty i Pocztówka z Wakacji.

Codziennie od 9:30 do 17:30 stacja prezentować będzie pasmo "Czas Letni w RMF  FM". Gospodarzami pasma będą: Daniel Dyk, Sławomir Kowalewski, Krzysztof Urbaniak i Piotr Jaworski. Wakacje to także  Słoneczna Kumulacja, flagowy konkurs RMF FM w nowej, letniej odsłonie i z atrakcyjnymi nagrodami. W Czasie Letnim znajdą się także nowe pozycje: Wakacje dookoła świata (radiowa podróż przez najbardziej niezwykłe zakątki Ziemi), T-Shirt lata, Wakacyjna Encyklopedia Pogody, Bajeczna Polska (najsłynniejsze i najciekawsze polskie legendy), Gorące przeboje, Letnie gadżety oraz wakacyjny konkurs w ramach "Szkoły Letniego Podrywu".

Od  poniedziałku do piątku, od 17:30 do 21:30, Marcin Jędrych na zmianę z Darkiem Maciborkiem,  poprowadzą  wakacyjną Poplistę. W  soboty i niedziele Poplista zamieni się w Przebój lata. W   niedziele, od rana do popołudnia, powraca program "Swoją drogą". Tym razem Marta Grzywacz i Slawomir Kowalewski odwiedzą najbardziej egzotyczne zakątki Polski.

Wieczorem, od poniedziałku do niedzieli, na antenę zaprasza "Miasto Muzyki" (21:30-1:30),   prowadzone  na  zmianę  przez Martę Grzywacz, Roberta Konatowicza i Tomasza Brhela. W tym paśmie dwie nowości: Wakacyjny spis przesądów świata oraz Biblioteka na plaży dla czytelników-pasjonatów oraz Wakacyjna poczta RMF FM, konkurs  Muzyczna fotografia i Nowości na nadchodzący tydzień .

Ponadto tego lata RMF FM organizuje letnią trasę koncertową  w 10 polskich miastach oraz specjalne filmowe pokazy w pięciu miastach.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 07:30
| radio » informacje
Alicja Majewska twarzą kampanii Radia Pogoda
20 maja br. ruszyła kampania wizerunkowa „Radio Pogoda - najpiękniejsze melodie”, której twarzą została piosenkarka Alicja Majewska.
20.05.24, 10:09
| radio » informacje
Piotr Firan i Jędrzej Rosiewicz gospodarzami niezbędnika przedwyborczego Euro Vibe
Czwórka (Polskie Radio) przygotowała europejski niezbędnik przedwyborczy. „Euro Vibe” na antenie codziennie, od 20 maja br. po godz. 17.00. Gospodarzami cyklu będą Piotr Firan i Jędrzej Rosiewicz.
20.05.24, 07:45
| radio » informacje | internet » informacje
Specjalny serwis Polskiego Radia z okazji Roku Melchiora Wańkowicza
Z okazji Roku Melchiora Wańkowicza i 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino Polskie Radio przygotowało serwis specjalny montecassino.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich reportażystów, korespondentowi wojennemu 2 Korpusu Polskiego – Melchiorowi Wańkowiczowi. 
20.05.24, 01:00
| radio » multimedia
Codziennik medialny: 20 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 maja?
18.05.24, 19:00
| radio » informacje
Koncert z otwarcia sezonu Pokoju na lato. Mikromusic na żywo w Trójce
18 maja o godz. 21.30 Trójka przeprowadzi transmisję koncertu z otwarcia sezonu „Pokoju na lato”. Zespół Mikromusic wystąpi z gościnnym udziałem Julii Pietruchy i Miuosha. Patronami medialnymi wydarzenia są Program 3 Polskiego Radia oraz Czwórka.
18.05.24, 18:15
| radio » informacje
Noc Muzeów w Archiwum Polskiego Radia
Archiwum Polskiego Radia organizuje „Noc Muzeów”. Spotkanie z dziennikarzami PR, prezentacja nadzwyczajnych nagrań z Archiwum Polskiego Radia, emisja filmu „Był sobie fono-gram”, kolekcja unikatowych głosów uwiecznionych w wydrukach 3 D – to będzie czekać na odwiedzających 18 maja br. Pałac Staszica (Sala Okrągłego Stołu). Rozpoczęcie o godz. 19.00.
16.05.24, 09:52
| radio » informacje
Próbny lot wraca. Radio Nowy Świat szuka nowych dziennikarzy
Od 9 maja br. w środy o godz. 10:00 i w czwartki o 22:00 Radio Nowy Świat emitować będzie program „Próbny lot”, w której będą prezentować się debiutanci. Zainteresowani, którzy sprawdzą się w roli „lotników” dołączą do redakcji muzycznej Radia Nowy Świat.
15.05.24, 00:01
| radio » informacje
RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki nadaje już testowo
W poniedziałek, 13 maja br. wystartowało nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.
14.05.24, 23:35
| radio » informacje
Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak? Debata w Czwórce
„Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?”. Radiowa Czwórka organizuje debatę o kondycji psychicznej młodych i nieco starszych. Wezmą w niej udział nastolatki, studenci, psycholożki, psychiatrzy, pedagodzy i rodzice. Spotkanie poprowadzą Justyna Dżbik - Kluge i Jakub Jamrozek. Start w czwartek, 16 maja br. o godz. 20.00.
14.05.24, 07:30
| radio » badania rynku
RMF FM liderem. Najlepszy wynik Radia Zet od dziesięciu lat
Radio RMF FM umocniło pozycję najchętniej słuchanej stacji w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy