08.06.11, 22:46

Grupa TVN i Grupa TP: jeszcze bliższa współpraca

Od 9 czerwca br. klienci usług telewizyjnych TP będą mogli korzystać z pakietów telewizji n zawierających 27 kanałów nadawanych w jakości High Definition, a klienci telewizji n zyskają dostęp do szybkiego Internetu Grupy TP.

Od 9 czerwca br. klienci usług telewizyjnych TP będą mogli korzystać z pakietów telewizji n zawierających 27 kanałów nadawanych w jakości High Definition, a klienci telewizji n zyskają dostęp do szybkiego Internetu Grupy TP. To kolejny efekt podpisanej w październiku 2010 r. umowy  ramowej pomiędzy Grupą TP i Grupą TVN.

Za sprawą strategicznego porozumienia podpisanego przez nasze Grupy w październiku ubiegłego roku, telewizja n  jest głównym dostawcą kontentu telewizyjnego dla Grupy TP, dzięki czemu abonenci Grupy TP uzyskają dostęp do najlepszej rozrywki, którą gwarantuje telewizja n - lider technologii HD wśród platform cyfrowych w Polsce. Jednocześnie dzięki dołączeniu do portfolio produktów telewizji n mobilnego Internetu Orange Free, a w kolejnych tygodniach również neostrady, możemy od teraz zaproponować naszym  klientom telewizję i Internet, w jednym pakiecie. To dla nas ważny krok w tworzeniu najaktrakcyjniejszej na rynku oferty łączącej telewizję z Internetem, dostarczającej klientom maksimum rozrywki, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii” – komentuje Markus Tellenbach, Prezes Grupy TVN.

Oferta telewizji n będzie dostępna dla wszystkich klientów korzystających z usług telewizyjnych TP, czyli zarówno „neostrady z telewizją”, jak również nowego pakietu z ultraszybkim Internetem „Fun Pack”, który od 1 czerwca jest  dostępny w wybranych miastach. Dzięki niej klienci TP mogą wzbogacić podstawowy zestaw ok. 50 kanałów telewizyjnych, które otrzymują w ramach abonamentu o pełną gamę pakietów telewizji n. Do wyboru są cztery pakiety promocyjne: WITAJ HD, ŚWIAT HD, FILM HD oraz najbogatszy – FULL HD. Pakiet WITAJ HD telewizja n stworzyła specjalnie dla klientów TP, pozostałe odpowiadają aktualnej ofercie telewizji n.

Z kolei oferta pakietowa telewizji n poszerzy się o pełną gamę produktów umożliwiających dostęp do Internetu. Jako pierwszy pojawi się mobilny Internet Orange Free. Wspólny pakiet usług telewizji n i Orange Free można będzie kupić za pomocą strony internetowej platformy i w telefonicznym Centrum Sprzedaży, a w kolejnych tygodniach również w wybranych punktach sprzedaży telewizji n. Internet Orange Free umożliwia łączenie się z siecią we wszystkich technologiach. Technologie 3G (UMTS, HSdPA oraz HSPA+ DC do 42 Mb/s) zapewniają zasięg na terenach miejskich, a technologia radiowa (CDMA), dostarcza Internet o prędkości do 1 Mb/s poza miastami. Pakiet telewizji n z Internetem mobilnym Orange Free będzie dostępny już od 72 zł miesięcznie.

Wszyscy klienci korzystający ze wspólnych ofert pakietowych Grupy TP i Grupy TVN łączących dostęp do internetu z telewizją, otrzymają rabat. Jeśli elementem tego zestawu będzie jeden z pakietów telewizji n, łączny koszt usług będzie niższy odpowiednio o 6 zł, 10 zł lub 18 zł miesięcznie. Ta zasada dotyczy zarówno klientów kupujących pakiet usług w telewizji n jak również w TP.


Oferta pakietów telewizji n dostępnych dla klientów TP.

Wszyscy klienci usług telewizyjnych TP, czyli  zarówno „neostrady z telewizją”, jak również nowego pakietu z ultraszybkim Internetem „Fun Pack”, który od 1 czerwca jest  dostępny w wybranych miastach, mogą wzbogacić podstawowy zestaw ok. 50 kanałów telewizyjnych, które otrzymują w ramach abonamentu, o pakiet telewizji n. Do wyboru są: 
•    Pakiet WITAJ HD – czyli dodatkowe 20 kanałów, w tym 8 nadawanych w jakości HD. Znajdziemy tu kanały filmowe (np. MGM HD, AXN HD, Filmbox, Comedy Central), dziecięce (Disney Channel, Cbeebies, Disney XD), sportowe (nSport, Eurosport HD, TVP sport), a także rozrywkowe i przyrodnicze BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge, Nat Geo Wild HD).
•    Pakiet ŚWIAT HD, który zawiera wszystkie kanały pakietu Witaj HD i dodatkowo 42 kanały tematyczne, w tym aż 19 nadawanych w jakości High Definition. Znajdują się w nim kanały filmowe (np. Fox Life HD, Polsat Film, Universal Channel, AXN Crime), dziecięce (Baby TV, Polsat Jim Jam, Cartoon Network, Boomerang), sportowe (np. nSport HD, Eurosport 2HD), a także muzyczne, rozrywkowe, naukowe i podróżnicze, np. MTVN HD, Discovery World, Discovery Science, Discovery HD Showcase, National Geographic HD, Animal Planet HD.
•    Pakiet FILM HD, który oprócz wszystkich kanałów pakietu Świat HD zawiera jeszcze dodatkowo zestaw kanałów filmowych: nFilmHD, nFilmHD2, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD, FilmBox Extra, FilmBox Family. W sumie znajdziemy tu aż 25 kanałów HD.
•    Pakiet FULL HD to największy pakiet, który zawiera wszystkie kanały znajdujące się w wymienionych wcześniej pakietach  oraz dodatkowo Cinemax HD i Cinemax 2 HD.
Klienci, którzy wybiorą pakiet Full HD, zyskują też dostęp do zestawu filmów i seriali na życzenie, czyli kolekcji nSeriale i kolekcji PictureBox.

Klienci, którzy  zdecydują się na pakiet ŚWIAT HD lub FILM HD, mogą dokupić jeden z dodatkowych zestawów kanałów filmowych:
•    HBO  (HBO HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD) w cenie 25 zł z VAT miesięcznie
•    nFilmHD (nFilmHD, nFilmHD2, w cenie 20 zł z VAT miesięcznie
•    Cinemax HD (Cinemax HD i Cinemax 2 HD) w cenie 15 zł z VAT miesięcznie
•    FilmBox (FilmBox HD, FilmBox Extra, FilmBox Family) w cenie 15 zł z VAT miesięcznie.

Wszyscy klienci korzystający z usług telewizyjnych TP mają także dostęp do 2000 filmów w usłudze wideo na życzenie TP. Mogą też bezpłatnie korzystać z telewizji na życzenie (znanej też jako catch-up TV). Pozwala ona widzowi zadecydować, kiedy obejrzy ulubiony program czy serial. Ma na to 7 dni od daty emisji w telewizji. Do wyboru są obecnie programy TVP 1, TVP 2,  TVN, TVN Turbo i TVN Style.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 10:50
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 10 mln zł. To suma roszczeń spraw przeciwko TVP za materiały wyemitowane w latach 2016-2023
Niemal 10 mln zł – to suma roszczeń spraw przeciwko Telewizji Polskiej za materiały wyemitowane w latach 2016-2023 z powództwa osób i instytucji o naruszenie dóbr osobistych.
18.05.24, 14:51
| telewizja / VOD » informacje
Nakręć się na przyszłość. Szansa dla młodych ludzi na karierę w branży filmowej
Na warsztaty otwierające drogę do pracy przy tworzeniu filmów i seriali zapraszają Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i Netflix.
17.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska wybrała dziennikarzy w ramach akcji: Włącz się! Zmieniajmy się razem
Niemal 2 000 osób marzących o pracy w telewizji odpowiedziało na zaproszenie TVP i wzięło udział w projekcie rekrutacyjnym „Włącz się! Zmieniajmy się razem”. Komisja wyłoniła pięciu najlepszych kandydatów w kategoriach: Informacja/Publicystyka, Sport, Rozrywka, Kultura i Pogoda.
16.05.24, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Aktualności TVP3 Katowice z dużym skokiem oglądalności. Rośnie widownia serwisów w Szczecinie, Krakowie i Bydgoszczy
Znaczące wzrosty oglądalności w kwietniu br. odnotowały, według danych Nielsen Media, programy informacyjne emitowane na antenach regionalnych TVP. „Aktualności” emitowane w TVP3 Katowice osiągnęły w kwietniu wzrost widowni - w porównaniu z minionym rokiem – aż o 70 proc. 
16.05.24, 13:06
| telewizja / VOD » informacje
Kanały TinyTeen, LingoToons i LangLab dołączyły do oferty Pasjatv
Do oferty firmy dystrybucyjnej Pasjatv trafiły trzy nowe kanały edukacyjne. Nadawcą trzech nowych kanałów TinyTeen, LingoToons i LangLab jest English Club TV Group, który od ponad 15 lat w swoim portfolio posiada kanał English Club TV.
16.05.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Nowy skład Komisji Etyki TVP
Władze Telewizji Polskiej SA w likwidacji powołały siedmioro nowych członków Komisji Etyki TVP XIV kadencji.
14.05.24, 23:50
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Śleboda. Ruszyły zdjęcia do nowego serialu SkyShowtime Original
Serwis SkyShowtime ogłosił rozpoczęcie zdjęć do nowej polskiej produkcji oryginalnej – "Śleboda". Produkcja jest serialową adaptacją popularnego etno-kryminału. W rolach głównych serialu Śleboda wystąpią Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek.
12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy