26.05.11, 21:31

POPloty

POPloty (27.05.201 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o: nadciągającej wizycie prezydenta USA oraz o wpadkach przed Euro 2012...

Nie było nas trochę. Powodem były opadające ręce na informacje z kraju i ze świata. Niestety, zjawisko pojawia się coraz częściej i chyba będzie tak minimum do wyborów.

W tym tygodniu cała Polska żyje nadchodzącą wizytą Baracka Obamy. Ekscytacja jest tym większa, że największy z najmożniejszych również mentalnie przygotowuje się do wizyty w kraju nad Wisłą. A to mu się samochód zawiesi w bramie, a to palnie toastem z hymnem gospodarzy w tle, a to daty pomyli. Podczas wizyty w naszym kraju, oczekujemy efektownego kontr komplementu pod adresem naszej Pierwszej Damy, a Jarosław będzie oczekiwać złożenia kwiatów w wiadomym miejscu. A może by tak w zamian partyjka golfa?

Ojciec sukcesu TVN Warszawa w nagrodę zostanie wice ojcem programowym TVN ds. kanałów tematycznych. Pozostałym przy życiu kanałom tematycznym życzymy powodzenia i pomyślności, a przede wszystkim szczęścia.

Jak na drożdżach rosną wpadki przed Euro 2012. Oprócz wstydliwego tematu „kibiców”, do puli wstydu i stanów przedzawałowych doszły stadiony. Na tym pierwszym, niby niemal otwartym, nadal snują się robotnicy, a mnogo roboty przed nimi. Na tym drugim odbędzie się rytualne burzenie schodów i przeróbki instalacji elektrycznej (pewnie ryzyko pożaru lub porażenia) oraz sanitarnej. Powodów do wstydu jest zatem coraz więcej, a my myśleliśmy, że będziemy się wstydzić tylko za reprezentację.

Trwają polityczne transfery. Paczkę fistaszków, miejsce obok Jarosława Gowina i zniżkę u bufetowej wynegocjował poseł Arłukowicz. Kto następny?

Jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja, że nieopodal redakcji POPlotów swoją siedzibę będzie mieć tygodnik „Przekrój”. Zapewne pojawią się i nowe wizje, perspektywy i plany. Aż będzie czym POPloty zapełniać...

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.