24.05.11, 20:56
Czerwcowe wydanie Focusa ze zwiększoną objętością
Objętość czerwcowego wydania miesięcznika "Focus" (nr. 6/2011) została powiększona i liczy 172 strony. Magazyn ukazał się 24. maja br. z nie zmienioną ceną, która wynosi 7,99 zł. Numerowi towarzyszy wsparcie promocyjne.
Objętość czerwcowego wydania miesięcznika "Focus" (nr. 6/2011) została powiększona i liczy 172 strony. Magazyn ukazał się 24. maja br. z nie zmienioną ceną, która wynosi 7,99 zł. Numerowi towarzyszy wsparcie promocyjne.
"Zdecydowaliśmy się na powiększenie objętości czerwcowego "Focusa" ponieważ takie zabiegi spotykają się z bardzo przychylnym przyjęciem naszych czytelników. Zachęcił nas również sukces sprzedażowy jubileuszowego numeru z października ubiegłego roku (10/2010), który liczył 204 strony. Sprzedaż tego numeru wyniosła 142.448 egzemplarzy i była o 37% wyższa od średniej sprzedaży w 2010 r." – mówi Małgorzata Nocuń, dyrektor promocji i wydawniczy miesięcznika "Focus".
Tematem okładkowym tego numeru jest zjawisko śmierci klinicznej, analizowane w artykule "Śmierć, której nie ma". Z kolei w materiale "Wdrukowany ideał" redakcja odpowiada na pytanie dlaczego na życiowego partnera szukamy kogoś podobnego do naszych rodziców? Ponadto w numerze: "Twitter rewolucjonista" – jak serwis społecznościowy zmienia świat, "Reklamy w kosmosie" – artykuł o możliwościach technologicznych umieszczania wielkich billboardów na orbicie, a także "Steruj komputerem za pomocą myśli" – tekst wyjaśniający jak ludzki mózg może sterować np. kolejką elektryczną.
Czerwcowemu numerowi towarzyszy wsparcie promocyjne, które obejmie: TV (Discovery Channel, TV4), Radio Zet, Internet, prasę ("LOGO", "Top Gear", "Auto Świat", "Newsweek", "Focus Historia"), POS-y (promocja w punktach sprzedaży HDS/Inmedio), oraz cityinfoTV w warszawskim metrze. Za kreację oraz planowanie mediów odpowiada Dział Marketingu miesięcznika "Focus". Wsparcie promocyjne obejmuje również działania na profilu miesięcznika "Focus" na Facebooku.
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze