17.04.11, 14:38

Chilli Zet z nową kampanią wizerunkową

18 kwietnia br. rozpocznie się nowa kanpania wizerunkowa Chilli ZET. W nowej kampanii, stacja  przestrzega przed negatywnymi skutkami niedoboru chilloutu, niskiego stężenia relaksu oraz spadku nasycenia życia muzyką i kulturą.

18 kwietnia br. rozpocznie się nowa kanpania wizerunkowa Chilli ZET. W nowej kampanii, stacja  przestrzega przed negatywnymi skutkami niedoboru chilloutu, niskiego stężenia relaksu oraz spadku nasycenia życia muzyką i kulturą.

Tej treści, minimalistyczne w formie, obwieszczenia Chilli ZET zaczną pojawiać się w prasie. W ten sposób Chilli ZET zamierza zachęcać do relaksu z muzyką chilloutową i szeroko rozumianą kulturą każdego dnia serwowanych na antenie rozgłośni  oraz stronie www.chillizet.pl.

Od początku swojego istnienia Chilli ZET zapewnia słuchaczom relaks, muzykę w dobrym guście i dostarcza bieżących informacji ze świata kultury. Jest swego rodzaju przewodnikiem kulturalnym. Nowa kampania w niestandardowy sposoby o tym przypomina. Taki wizerunek stacji zamierzamy wzmacniać” – mówi Agnieszka Radawiec, dyrektor promocji Radia ZET i Chilli ZET.

Reklamy Chilli ZET ukażą się w kilkunastu tytułach prasowych m.in. w "Newsweeku", "Polityce", "Vivie", "Gali", "Maleman", "Zwierciadło" czy "Traveler". Kampania potrwa do końca czerwca 2011 r. Twórcą koncepcji kreatywnej jest Agencja Brasil. Media zaplanowane zostały przez Dział Promocji Radia ZET i Chilli ZET.

Chilli ZET to stacja kierująca swój program do aktywnych, ciekawych nowości, wysoko aspirujących i dobrze wykształconych mieszkańców największych polskich miast. Nadaje w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Koszalinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

ChilliZet

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 17:45
| radio » informacje
22. edycja Akcji Charytatywnej Choinki Jedynki 2023. Wspólne malowanie prac
3 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Radia, w ramach Akcji „Choinki Jedynki 2023” odbędzie się wspólne malowanie prac z udziałem Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia. Prace zostaną przekazane na licytację na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Fundacji „Wspólnota Nadziei”.
29.11.23, 17:18
| radio » informacje
Tradycyjnie tylko świąteczne piosenki w grudniu w RMF Classic
Już po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa oraz kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
29.11.23, 11:31
| radio » ludzie
Nie żyje Jerzy Rowiński
Zmarł Jerzy Rowiński – dziennikarz muzyczny, z branżą radiową związany od blisko 50 lat – podało Polskie Radio RDC
29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.
28.11.23, 09:51
| radio » informacje
BBC Studios z usługę BBC Podcasts Premium w Apple Podcasts także na polskim rynku
BBC Studios rozszerza dostępność subskrypcji BBC Podcasts Premium aż o 166 nowych krajów, w tym Polskę.Cena usługi wynosi 13,99 zł miesięcznie.
27.11.23, 06:30
| radio » informacje
Top Radia 357 na Kasprowym Wierchu. A w Warszawie koncert Midge Ure
Trzeci Top Radia 357 zostanie zrealizowany z Zakopanego - z finałem na Kasprowym Wierchu. Przed finałem audycji, w Warszawie odbędzie się koncert gwiazdy specjalnej - zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox i współtwórca Live Aid.
26.11.23, 16:49
| radio » informacje | kultura » muzyka
Marcin Del – M Jankowski zwycięzcą konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno!
Marcin Del – M Jankowski – młody wokalistka, autor tekstów, producent, zwyciężył w konkursie radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Główną nagrodą w konkursie jest wydanie cyfrowej płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!”.
24.11.23, 12:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF na styczeń i luty 2024 r. bez podwyżek
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym 2024 r. pozostaną na niezmienionym poziomie.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 06.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.