07.04.11, 20:38

POPloty

POPloty (8.04.2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem piszemy m.in. o tym: że wszyscy pokochamy Raymonda; że zbadano oglądalność Czwórki Polskiego Radia oraz o zamknięciu kanału lansującego Warszawę...

W myśl zasady "Wszyscy kochają Raymonda", tak i Raymonda wkrótce zmuszeni zostaną pokochać widzowie TVN. „Święcący tryumfy” serial w TV Puls, teraz zagości w stacji z Wiertniczej. Sukces do skutku!

Jak skonstruowałować tanio stronę? Ukraść czcionkę wykorzystywaną przez jeden ze sklepów internetowych. Jak pozbyć się oskarżeń? Zrzucić wszystko na byłego członka parti. Bo przecież to nie prawo, ale Polska Jest Najważniejsza.

A miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze. Grupa ITI rozwiązała kanał TVN Lans... Pardon,  TVN Warszawa z prędkością ponaddźwiękową, dziękując na prawo i lewo za kolejny sukces, zwłaszcza pracownikom telewizji. Stacja podobno nie rokowała "nadziei" i zamykano ją z prezydenckim "bólem" serca.

Zbadano oglądalność Czwórki Polskiego Radia w naszych telewizorach. Na razie sukces pełną gębą - w marcu wg badań, stacja miała całe, okrągłe  0,002 proc. udziałów w rynku. Serdecznie gratulujemy!

Wybrano nową Radę Etyki Mediów. Mamy nadzieję na kontynuację poprzedniej polityki REM, dzięki czemu będziemi mieli śmiechu co nie miara.

Ogłoszenie towarzyskie. Dwóch dziennikarzy wkraczających w wiek dojrzałego dziennikarstwa, podejmie pracę w reklamie banku (niekoniecznie PKO BP). Kreatywni, zdolni, ambitni, elastyczni. Oczekiwana gaża - minimum 3,3 mln zł na głowę. Dzwonić do skutku.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.