28.03.11, 20:45

Urodziny Trójki ponad radiowymi podziałami

Jingle RMF FM, Radia Zet, PiN i TOK FM w specjalnych dźwiękowych zapowiedziach jubileuszu Trójki. A w piatek wielki koncert w Teatrze Syrena.

1 kwietnia br. Trójka skończy 49 lat. Z tej okazji dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia przygotowali dla słuchaczy wiele niespodzianek. Ukoronowaniem jubileuszu ma być specjalny koncert w Teatrze Syrena, transmitowany przez Trójkę.

Przez cały dzień na antenie będzie można wysłuchać krótkich historii i anegdot związanych z Trójką, opowiadanych przez dziennikarzy stacji. Cykl 13 odcinków przygotował Michał Margański, a nadane zostaną m.in. w porannym i popołudniowym „Zapraszamy do Trójki”, „LP3”, „Muzycznej Poczcie UKF”, „W tonacji Trójki”. Wieczorem, o godzinie 19.05, Mariusz Owczarek zaprasza na okolicznościową audycję, w której znajdą się urodzinowe dedykacje muzyczne. O godzinie 20.00 na antenie zagości transmisja specjalnego koncertu, który odbędzie się w Teatrze Syrena. Uroczystość z udziałem najpiękniej śpiewających polskich artystek poprowadzą dziennikarze Trójki.

Na koncert zaproszeni zostali przedstawiciele różnych stacji radiowych. Przez 49. lat Program 3 Polskiego Radia wychował kilka pokoleń dziennikarzy, z których część również będzie obecna podczas imprezy. W dniu swoich urodzin Trójka chciałaby zjednoczyć radiowe środowisko i razem świętować, zapominając na chwilę o konkurencji. Ideą koncertu jest wspólna zabawa z okazji święta radiofonii, jakim są urodziny jednej z najstarszych stacji radiowych w Polsce. Impreza urodzinowa ma być również okazją do konstruktywnej dyskusji, wymiany doświadczeń i opinii oraz dzielenia się pomysłami, jak dbać o ulubione medium radiowców. Po transmisji z tego wyjątkowego wydarzenia, Agnieszka Szydłowska i Marek Niedźwiecki zapraszają na specjalną audycję z Teatru Syrena, podsumowującą jubileusz.

Na antenie pojawiają się specjalne dźwiękowe zapowiedzi jubileuszu, w których wykorzystywane są jingle m.in. RMF FM, Radia Zet, PiN TOK FM.

Komentarze

Powiązane

31.05.23, 20:53
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom i Czwórka świętują Dzień Dziecka
1 czerwca br. dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom oraz Czwórki przygotowali specjalne atrakcje i programy w związku z obchodzonym Dniem Dziecka. 
31.05.23, 15:00
| radio » informacje
Radio Zet organizuje bajkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka
Radio ZET przygotowuje cykl bajkowych spotkań rodzinnych organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji będzie miała swojego gospodarza znanego z książek i ekranu.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 19:57
| radio » informacje
110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego na antenie Dwójki
31 maja br. przypada 110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego. Z tej okazji Program 2 Polskiego Radia przypomni postać tego kompozytora, radiowca, współtwórcy Teatrzyku Eterek i Kabaretu Starszych Panów.
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
29.05.23, 18:23
| radio » informacje
Bajki słuchaczy w Dzień Dziecka w Radiu Nowy Świat
Radio Nowy Świat w Dzień Dziecka zaprezentuje na swojej antenie bajki napisane przez słuchaczy stacji.
29.05.23, 13:28
| radio » informacje
RMF FM zaprasza do Słodyczowa w Krakowie z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca br. w Krakowie radio RMF FM zaprasza do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy rozgłośni przebiorą się za postaci z bajek.
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
28.05.23, 13:15
| radio » informacje
Jedynka i Trójka ruszyły z plenerowymi programami
W sobotę, 27 maja br. Jedynka oraz Trójka wyemitowały plenerowe audycje w ramach odbywającego się „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą: Kraśnik, Brodnicę, Międzyzdroje, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice.
25.05.23, 06:30
| radio » informacje
Lato #naMAXXa. Szósta trasa koncertowa RMF MAXX
RMF MAXX w tym roku wyruszy już w szóstą edycję trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą darmowe koncerty polskich gwiazd. Stacja na początek zawita do Wałbrzycha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.