24.03.11, 21:45

POPloty

POPloty (25 marca 2011 r.). Jak zawsze wsadzamy kij w mrowisko. Tym razem zadajemy podstawowe pytanie tygodnia, ale obrywa się wszystkim po równo: i prezesom, i prezydentowi...

Czy i Ty kupujesz w Biedronce?

Radio Zet i już... Mateusz Kirstein nie będzie szefem Radia Zet. Mimo wielu respiratorów, nie udało się zwiększyć popularności stacji. Redakcja POPlotów wyraża szczere podziękowania za "tematy te ma Zet", za "czujesz i wiesz"... Dzięki tym tematom mogliśmy zapełniać łamy POPlotów. Wyrażamy nadzieję, że i nowy szef nas nie zawiedzie i ciag dalszy nastąpi.

Czy i Ty kupujesz w Biedronce?

Trwają medialne pyskówki. Gazeta Polska obraziła się na Rzeczpospolitą. Rzeczpospolita wzięła w obronę Czarzastego i punktowała Gazetową dziennikarkę, a Gazeta zrugało za to Rzepę. Czekamy na wyroki w tej sprawie od Rady Etyki Mediów?

Czy i Ty kupujesz w Biedronce?

Obrażanie trwało też w polityce. Najpierw Dżoana Kluzik-Cośtamcośtam wyrzuciła posła Bielana z PJN, a następnie okazało się, że kody do stron internetowych ma wyrzucony europoseł. Na drugi dzień okazało się, że jednak nie, kody są dalej w partii, ale europoseł ma listę sympatyków. Jednym słowem bajzel.

Czy i Ty kupujesz w Biedronce?

Na linii polityka-sport też zadrżało. Kończący karierę Adam Małysz był łaskaw skrytykować pewne postawy, za co Prezes jedynej słusznej partii prawie się obraził. Małysz na prezydenta!

Czy i Ty kupujesz w Biedronce?

No i za nami długo obiecywana i pełna "nadzieji" debata Minister – Balcerowicz. Minister mówił per „Leszku”, Balcerowicz per „panie ministrze”. Społeczeństwo wybrało jednak kolejny odcinek „M jak miłość” i nie ma się co dziwić. Debata była tak nudna, że doprowadziła do drzemki co poniektórych członków naszego zacnego kolegium redakcyjnego. Jedynym pozytywnym i dynamicznym elementem był zarażający pozytywizmem w dziedzinie ekonomii redaktor Mosz. W efekcie społeczeństwo jak nie wiedziało wcześniej, tak nie wie dalej, co z tym OFE. Może ktoś teraz wytłumaczy o czym było?

Czy i Ty kupujesz w Biedronce?

Najdroższe działania reklamowe w historii polskiej reklamy z Szymomen Majewskim przyćmił reklamowy event z udziałem Prezesa jedynej słusznej partii. Prezes wybrał się na zakupy do najtańszego (jak stwierdził) sklepu i zaszalał za ok. 60 zł (znaczy poszedł z torbami). We wtorek w warszawskiej Biedronce cukier był po 6,60. Dzień po wizycie Prezesa stał się cud i cukier już kosztował 5,60 zł. Uśmialismy się bez reszty, bo okazało się, że tańsze od Biedronki są nasze krakowskie sklepy, np. Kefirek (5,59 zł) czy Alma (5,49 zł). Czekamy na wizyte Tuska w "dużo, tanio, Tesco".

Na 'obiat' zostawiliśmy sobie Pana Prezydenta RP. Bo nas najpierw zagotowało, a potem nam ręce opadły. Prezydent był łaskaw wpisać w naszym imieniu krótkie kondolencje dla Japończyków. Zrobił w jednym zdaniu tyle błędów, że nawet premier słoneczko się zdziwił. Potem zamiast schować się pod stół, zapraszał na naukę ortografii Prezesa jednej słusznej partii. W nagrodę od teraz w naszej rubryce naszego wąsatego Bronka, będziemy nazywać "chrabią", wszak płynie w nim niebieska krew. Chociaż zazwyczaj arystokracja potrafiła czytać i pisać...

POPloty

Pamiątkowe zdjęcie ze strony Prezydent.pl.
Niestety, usunięte zaledwie kilka godzin po "słynnym" wpisie.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy