23.03.11, 18:37

Nowa kampania BOŚ Banku

BOŚ Bank startuje z kampanią, której celem jest jeszcze lepsze zapoznanie się z potrzebami przedsiębiorców związanymi z finansowaniem dla MSP.

BOŚ Bank startuje z kampanią, której celem jest jeszcze lepsze zapoznanie się z potrzebami przedsiębiorców związanymi z finansowaniem dla MSP. Poprzez specjalnie skonstruowaną platformę www.bosbankdlafirm.pl, BOŚ Bank chce zgłębić wiedzę na temat oczekiwań firm względem produktów bankowych. Akcję wspierają działania promocyjne w prasie, radiu i Internecie.

Bank Ochrony Środowiska oddaje głos przedsiębiorcom, którzy na stronie www.bosbankdlafirm.pl będą mogli dzielić się swoimi opiniami na temat bankowości dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W krótkiej ankiecie, składającej się z 13 pytań, biznesmeni będą mogli wskazać najistotniejsze z ich punktu widzenia aspekty obsługi oraz oferty bankowej. Wypełnienie formularza jest nagradzane przez BOS drobnym upominkiem, który wybiera sam respondent. Dzięki zebranej wiedzy, Bank będzie mógł stworzyć ofertę jeszcze lepiej dopasowaną do potrzeb firm.

Kampania medialna skierowana do segmentu MSP realizowana będzie przez ponad osiem tygodni. Składać się będzie z dwóch etapów: I etap: 21 marca – 17 kwietnia, II etap: od maja. W tym czasie w prasie pojawią się komunikaty, opierające się na haśle "niepotrzebne skreślić". "Ta kampania to dialog. Naszym celem jest pokazanie, że BOŚ jest Bankiem, który pyta firmy o ich potrzeby i na tej podstawie konstruuje dla nich ofertę produktową. Pokażemy, że nie składamy pustych deklaracji i wywiązujemy się ze złożonych obietnic. Druga część kampanii to promocja produktów finansowych, których firmy potrzebują, najlepiej dopasowanych do zdiagnozowanych w ramach konsultacji oczekiwań" – tłumaczy Katarzyna Kubicka, Dyrektor Departamentu Marketingu BOŚ.
 
Bank zaplanował obecność w prasie codziennej ogólnopolskiej (Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Dziennik Gazeta Prawna, Fakt) i regionalnej (m.in. z grupy Polskapresse i Media Regionalne), w tygodnikach opinii (Polityka, Newsweek, Wprost, Przekrój) oraz prasie branżowej (Puls Biznesu, Forbes, Forum, Twój Biznes). Komunikaty zachęcające do wzięcia udziału w ankiecie będzie można usłyszeć we wszystkich największych stacjach radiowych w kraju, m.in. w Radiu PiN, Radiu ZET, RMF FM, radiowej Trójce czy TOK FM. BOŚ pojawi się także w Internecie.

Kampanię zrealizował Departament Marketingu BOŚ Banku oraz Agencja Brasil. Z kolei Dom Mediowy Equinox zaplanował i kupił media. Działania w Internecie prowadzi Agencja ENA.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 19:00
| reklama & PR » ludzie
Radosław Tarczyński przeszedł z Eskimi do Veovee
Na początku kwietnia br. do zespołu Veovee dołączył Radosław Tarczyński i objąłnowo utworzone stanowisko Businness Development Directora.
24.05.24, 17:35
| reklama & PR » informacje
Gotuj w domu jak w restauracji. Lubella promuje makarony
Lubella ruszyła z komunikacją digitalową makaronów klasycznych pod hasłem „Gotuj w domu jak w restauracji”. W swojej najnowszej kampanii marka pokazuje, że pierwszym krokiem do otwarcia domowej restauracji jest otwarcie paczki makaronu Lubella. 
24.05.24, 13:18
| reklama & PR » ludzie
Karolina Migdał-Koleśnikow awansowała w Walter Herz
Firma doradcza Walter Herz awansowała Karolinę Migdał-Koleśnikow w zespole Marketingu i Sprzedaży na stanowisko Sales & Marketing Director.
24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy