21.03.11, 21:04

iTV wprowadza wiosenne nowości. Wśród nich Śniadanie z iTV

Firma Telestar S.A. należąca do notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej MNI S.A., właściciel komercyjnej stacji telewizyjnej iTV stawia na jej dalszy rozwój.

Firma Telestar S.A. należąca do notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej MNI S.A., właściciel komercyjnej stacji telewizyjnej iTV stawia na jej dalszy rozwój. Telestar S.A. inwestuje zarówno w sprzęt zapewniający możliwość odbioru nadawanych programów w technologii HD, jak i w ciekawe formaty, które przyciągną do stacji nowe grupy widzów.

Wprowadzone zmiany zdaniem właściciela stacji  już są widoczne w wynikach oglądalności stacji, co przekłada się na jej przychody z reklam.  "Zmieniliśmy formaty programów, dzięki czemu zyskaliśmy stałych i lojalnych widzów. Główną zmianą w całej ramówce jest to, że postawiliśmy na aktywny kontakt z widzem. Dzięki temu taki program jak „DISCOSTACJA” przeżywa swój  rozkwit, co potwierdzają cotygodniowe, rekordowe wyniki oglądalności, a także rosnąca liczba fanów i ich pozytywne opinie. Łatwo można to sprawdzić zaglądając na takie portale, jak Facebook czy Nasza Klasa" - komentuje Agnieszka Bobrukiewicz, nowy Dyrektor Programowy Telewizji iTV.

W marcu iTV wprowadza wiosenną ramówkę, opartą głównie na pasmach „na żywo”. Stacja powołała Impresariat iTV (od początku kierowała nim  Agnieszka Bobrukiewicz), który ma promować nowe talenty i zapewniać artystom pracującym na jej rzecz profesjonalny management. Poza początkującymi piosenkarzami, Impresariat ITV opiekuje się znanymi artystami, jak np.: aktorka i wokalistka Aleksandra Nieśpielak.

iTV inwestuje w nowe formaty. W marcu na antenie zagości nowy program o tematyce lifestylowej. Wśród nowości programowych 21 lutego br. pojawił się po raz pierwszy na antenie muzyczny program rozrywkowy „ZIBO Specjal-lista”, adresowany do osób interesujących się różnymi gatunkami muzyki. "ZIBO to znany w kręgach muzycznych tzw. specjalista od dźwięków. Od lat zajmuje się tylko i wyłącznie muzyką: komponuje, śpiewa i pisze teksty. Jego jedyną miłością i absolutną pasją jest muzyka. Na temat różnych gatunków muzycznych z ogromną charyzmą i zaangażowaniem opowiadać może godzinami, dlatego specjalnie na antenie iTV przygotowuje codziennie inną, zaskakującą, autorską i absolutnie subiektywną listę przebojów. Ponadto ZIBO Specjal-lista na antenie iTV ocenia teledyski i utwory widzów" - mówi Agnieszka Bobrukiewicz.

Zupełną nowością jest premiera telewizji porannej, która emitowana jest od 21 marca br. przez godzinę (od 9:00 do 10:00), pięć razy w tygodniu. „Śniadanie z iTV to nowy program lifestylowy z elementami poradnika. Przywita naszych widzów zapachem gorącej kawy oraz bogatym wachlarzem intrygujących tematów" – twierdzi Agnieszka Bobrukiewicz, Dyrektor Programowy stacji. "Program swoją formułą  będzie nawiązywał do najlepszych wzorców światowych" – dodaje Bobrukiewicz. W porannym magazynie znajdą swoje miejsce różnego rodzaju porady eksperckie. Wraz z gośćmi widzowie będą mieli okazję zadbać o swoją sylwetkę, skorzystać z rad dietetyka, zadbać o urodę, skorzystać z rad dermatologa, uzyskać poradę psychologa, zaplanować wyjazd, przeanalizować wraz z gospodarzami programu prasę codzienną oraz tygodniki. Stałym elementem programu będzie również horoskop. Program poprowadzą wymiennie dwa duety: Marta Matyjasik & Dariusz Bubienko oraz Agnieszka Kordek & Mateusz Kurdziel.

Stacja umieściła kanał iTV na portalu YouTube. Zainwestowała również w zmianę layoutu i funkcjonalności strony www.ezotv.pl. Dodatkowo dla widzów powstał klub EZO, w ramach, którego organizowane są systematyczne spotkania z wróżbitami i wróżkami.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy