22.02.11, 19:12

Serwis nazwa.pl z nieograniczonym transferem danych

Serwis nazwa.pl od 20 lutego br. udostepnił swoim klientom dwa razy większą przestrzeń dyskowąh w ramach najpopularniejszych serwerów serii Active oraz nieograniczony transfer danych.

Serwis nazwa.pl od 20 lutego br. udostepnił swoim klientom dwa razy większą przestrzeń dyskowąh w ramach najpopularniejszych serwerów serii Active oraz nieograniczony transfer danych. Ponadto, firma NetArt udostępniła nową aplikację - Active.blog.

Decyzja o podwyższeniu parametrów serwerów oraz zniesieniu limitu transferu podyktowana została potrzebami naszych Klientów. Obecne parametry pozwolą w pełni swobodnie korzystać z nabytych serwerów w wielu obszarach życia. Zarówno zawodowego i firmowego, jako narzędzie do utrzymywania stron WWW, czy platforma komunikacyjna dla pracowników, ale także jako narzędzie do zarządzania w bezpieczny sposób materiałami multimedialnymi (dzięki zastosowaniu Active.photo) oraz prowadzenia blogu” - komentuje Daniel Kotyras, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt. „Udostępnienie nowych możliwości wykorzystania serwera - tworzenia wirtualnej galerii oraz bloga, wiąże się ze znacznym użyciem powierzchni dyskowej. Nie chcemy, aby nasi Klienci zmuszeni byli wybierać, z jakich udostępnianych przez nas narzędzi dodatkowych mogą skorzystać w ramach posiadanej usługi, lecz mogli swobodnie użytkować każdą z nich. Brak limitu transferu to natomiast pełna swoboda jeżeli chodzi o udostępnianie przechowywanych na serwerze treści” - dodaje Kotyras.

Ponadto od kilku dni wszyscy, którzy posiadają wykupiony w serwisie nazwa.pl hosting bądź domenę, mogą korzystać z narzędzia Active.blog, które pozwala na prowadzenie blogu we własnej domenie. Aplikacja daje możliwości zastosowania zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Korzystając  z opisywanego narzędzia, użytkownik może dostosować swój dziennik internetowy do własnych potrzeb, dzięki dostępności wielu motywów oraz możliwości aktywacji dodatkowych wtyczek. Ponadto narzędzie zintegrowane jest z najpopularniejszym serwisem społecznościowym, co umożliwia dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców.

Komentarze

Powiązane

17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
14.02.24, 10:26
| internet » badania rynku
Pomponik.pl pozostaje liderem wśród serwisów plotkarskich
Pomponik.pl (Interia) w styczniu 2024 r. osiągnął rekordowy wynik – 8,8 mln RU. Serwis zdecydowanie wyprzedził inne serwisy plotkarskie. 
08.02.24, 17:30
| radio » informacje | internet » informacje
newonce zmienia strategię i odchodzi od modelu subskrypcyjnego
newonce odchodzi od modelu subskrypcyjnego. Od dłuższego czasu nowe treści tworzone przez tę platformę udostępniane były nieodpłatnie, natomiast 1 lutego br. otwarto archiwum, dzięki czemu wszyscy użytkownicy ponownie zyskali dostęp do pełnych wersji materiałów.
08.02.24, 10:19
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Youtuberzy promują włoski region Piemont w ramach kampanii Qual'Italy
Agencja KERRIS odpowiada za realizację kampanii Qual'Italy dla ENIT – Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej. Działania mają na celu promocję Włoch, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Piemont, jako niepowtarzalnej destynacji turystycznej.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.