21.02.11, 19:25

W THINKTANK powstało Biuro Reklamy i Fundraisingu

W THINKTANK powstało Biuro Reklamy i Fundraisingu, którym pokieruje Marcin Dąbrowski. Jednostka zajmie się współpracą z kluczowymi klientami strategicznymi i reklamowymi THINKTANK.

W THINKTANK powstało Biuro Reklamy i Fundraisingu, którym pokieruje Marcin Dąbrowski. Jednostka zajmie się współpracą z kluczowymi klientami strategicznymi i reklamowymi THINKTANK.

Dyrektorem Biura Reklamy i Fundraisingu THINKTANK został Marcin Dąbrowski. Stanowisko menedżera ds. rozwoju biznesu objął Bartosz Piotrowski, a stanowisko menedżera ds. kluczowych klientów – Urszula Borzym. Stworzenie działu kończy okres współpracy THINKTANK z zewnętrznymi brokerami reklamowymi, którzy do tej pory odpowiadali za kontakt z reklamodawcami magazynu THINKTANK.

Marcin Dąbrowski, szef Biura Reklamy i Fundraisingu THINKTANK, w sprzedaży pracuje od 2002 r., m.in. w firmach: Eniro Polska (wydawca Panoramy Firm), Mediatak Dom Prasy Regionalnej, Gazeta Bankowa, Press (gdzie od kwietnia 2010 r. był Szefem Biura Reklamy w Warszawie). Bartosz Piotrowski zajmie się relacjami z klientami reklamowymi i sponsorami projektów THINKTANK. Wcześniej pracował m.in. w Axel Springer Polska, D.P.R. Mediatak, Media Express, Murator S.A. i Platformie Mediowej Point Group S.A.

Urszula Borzym doświadczenie w relacjach z klientami zdobywała m.in. w „Gazecie Wyborczej”, firmie Pronar jako export manager (sprzedaż na rynki Europy Zachodniej i Południowej: Niemcy, Austria, Węgry, Grecja) oraz w Nowoczesnej Firmie (projekty edukacyjne i badawcze).

Powołanie Działu Fundraisingu i Biura Reklamy kończy okres współpracy THINKTANK z zewnętrznymi brokerami reklamowymi, m.in. Ad Concept i Add Value. Po dołączeniu do grupy mediowej Soho Publishing, która obejmuje również magazyny MALEMEN oraz Fashion, THINKTANK postawił na rozwój wewnętrznych kompetencji budowania relacji z kluczowymi klientami i reklamodawcami.

Komentarze

Powiązane

20.02.24, 19:54
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Electrolux głównym partnerem MasterChef Nastolatki. Uczestnicy będą korzystać ze sprzętu marki
Electrolux, producent sprzętu gospodarstwa domowego, jest głównym sponsorem programu „MasterChef Nastolatki” (TVN) – nowej wersji kulinarnego talent-show.
20.02.24, 15:30
| reklama & PR » ludzie
Wojciech Borowski i Krzysztof Kawa inwestują w AI. W ramach Grupy 45Avenue powstaje firma 45AI
Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland oraz Krzysztof Kawa, Group CFO 45Avenue, ogłosili powstanie firmy 45AI. Nowa spółka ma specjalizować się w produktach marketingowych oraz rozwiązaniach opartych na technologii AI, dedykowanych dla firm z kategorii Enterprise w Polsce i za granicą.
20.02.24, 09:42
| reklama & PR » informacje
Agencja Garden of Words współpracuje z Da Grasso
Agencja Garden of Words rozpoczęła współpracę z siecią pizzerii Da Grasso. Główne działania agencji mają koncentrować się na opracowaniu i wdrożeniu kompleksowej strategii komunikacji, obejmującej obszary biznesowe i lifestyle’owe.
19.02.24, 21:50
| reklama & PR » informacje
Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka. TAURON Dystrybucja wybiera NAV
Przez kolejne trzy lata NAV agency będzie odpowiedzialna, wspólnie z zespołem TAURON Dystrybucji, za kompleksowy rozwój metodyczny platformy edukacyjnej, której najważniejszym celem jest przekazywanie zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych.
19.02.24, 20:31
| reklama & PR » informacje
Jestem na miejscu. Wola Park rusza z kampanią promującą Ogrody Ulricha
19 lutego 2024 r. rozpoczęła kampanię reklamową promującą Ogrody Ulricha należące do Wola Parku. Kampania prowadzona pod hasłem „Jestem na miejscu”, będzie realizowana online, jak i w formie nośników wielkoformatowych.
19.02.24, 19:13
| reklama & PR » informacje
Infoshare rozszerza współpracę z Agencją Ro
Agencja Ro, partner strategiczny Infoshare - konferencji łączącej biznes, startupy i najnowsze technologie, rozszerza zakres działań komunikacyjnych na kolejne wydarzenia dla branży IT.
19.02.24, 10:30
| reklama & PR » ludzie
10 osób wzmocni biuro reklamy Iberionu
Pion sprzedaży i marketingu Iberionu zostanie wzmocniony o dziesięć nowych osób. Zmiany są elementem przebudowy biura reklamy, za które od drugiej połowy 2023 r. odpowiada wiceprezes spółki, Maksymilian Tomanek.
19.02.24, 10:30
| reklama & PR » ludzie
Ula Zdunek Dyrektorką Zarządzającą agencją mediową Mido
Ula Zdunek objeła stanowisko Dyrektorki Zarządzającej agencji mediowej Mido (KEINO Grupa).
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
19.02.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Benefit Systems z nową identyfikacją graficzną i cyklem wideocastów prowadzonych przez Jarosława Kuźniara
Benefit Systems – twórca programu MultiSport – odświeżył identyfikacją wizualną i strategią produktową. W ramach specjalnej serii podcastów, prowadzący - Jarosław Kuźniar w towarzystwie ekspertów, poruszają temat wellbeingu, motywacji i nowoczesnych technologii wspierających pracowników i pracodawców.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Zakopiańskie Centrum Kultury | inne

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.