27.01.11, 19:08

Nowa karta sieciowa MODECOM MC-UN22

Nowa karta sieciowa MODECOM MC-UN22 pracuje w bezprzewodowym standardzie 802.11n. Jest to jedna z najszybszych kart sieciowych aktualnie dostępnych na rynku. 

 

Nowa karta sieciowa MODECOM MC-UN22 pracuje w bezprzewodowym standardzie 802.11n (zgodny wstecznie z 802.11b/g). Jest to jedna z najszybszych kart sieciowych aktualnie dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu transmisji dwuantenowej w obu kierunkach (2T2R) zapewnia przesył danych z prędkością nawet do 300 Mbps (do sześciu razy szybciej w stosunku do standardowych kart obsługujących standard 802.11g). Urządzenie zostało wyposażone w najnowsze rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieci i przesyłanych danych (m.in. szyfrowanie WPA2). Do dyspozycji użytkownika oddano technologię Wireless Protected Setup, która pozwala na błyskawiczną i intuicyjną, a jednocześnie zaawansowaną konfigurację sieci. Na uwagę zasługuje również wsparcie dla usługi kolejkowania danych QoS (WMM, WMM-PS), dzięki której możliwe jest przypisanie priorytetów do konkretnych pakietów danych, a tym samym szybsze przesyłanie najważniejszych treści. Wraz z kartą dostarczane jest przyjazne dla użytkownika oprogramowanie wraz z czytelną instrukcją obsługi i sterownikami dla systemów z rodziny Windows (Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7).

"MC-UN22 zapewnia bardzo szybki przesył danych. Nie bez znaczenia jest również lepsze pokrycie sygnałem, które pozwala nawiązywać stabilne połączenia nawet w znacznej odległości od nadajnika i przy mniej sprzyjających warunkach, np. przez kilka betonowych ścian oddzielających kondygnacje w budynku. Użytkownik może ze spokojem przesyłać materiał audio-wideo w jakości Full HD, który będzie pozbawiony denerwujących makrobloków i "zamrożonych ekranów", a miłośnicy dynamicznej rozgrywki sieciowej będą mogli uczestniczyć we wszystkich akcjach, bez obawy o stratę wirtualnego życia. Warto również wspomnieć o niewielkich wymiarach karty oraz uniwersalnym złączu USB 2.0, dzięki którym użytkownicy starszych komputerów i laptopów będą mogli skorzystać z najnowszych technologii również w trakcie podróży" - powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający MODECOM S.A.

Sugerowana cena MODECOM MC-UN22 to 59 zł.

 

Komentarze

Powiązane

27.04.24, 11:00
| biznes i technologie » informacje
Dostęp do szybkiego internetu w Polsce: Orange Polska podpisuje umowy na inwestycje
W ramach naborów KPO i FERC, zapewniających dostęp do bardzo szybkiego internetu, Orange Polska podpisał łącznie umowy na realizację inwestycji w 28 obszarach. Dzięki temu ok. 155 tys. gospodarstw domowych i ponad 22 tys. przedsiębiorstw może zostać objętych zasięgiem sieci szerokopasmowej. Wkrótce ruszą pierwsze prace.
26.04.24, 13:45
| biznes i technologie » informacje
Marcin Klammer dyrektorem zarządzającym Polską Radę Centrów Handlowych
Polska Rada Centrów Handlowych, 8 kwietnia br. powołała Marcina Klammera na stanowisko dyrektora zarządzającego. Będzie on współodpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii oraz dalszy rozwój Polskiej Rady Centrów Handlowych. 
25.04.24, 20:45
| biznes i technologie » informacje
SPAR w Grodzisku Mazowieckim w niestandardowym wystroju. Sklep współpracuje z KS Bogoria
Właściciel SPAR w Grodzisku Mazowieckim nawiązał współpracę z lokalnym klubem tenisa stołowego KS Bogoria, który jest wielokrotnym mistrzem Polski w tenisie stołowym, a także zwycięzcą wielu turniejów w Polsce i Europie. 
17.04.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Tunel Południowej Obwodnicy Warszawy z zasięgiem komórkowym dzięki Play
W najdłuższym tunelu drogowym w Polsce, który dziennie pokonuje kilkadziesiąt tysięcy samochodów, została zainstalowana infrastruktura telekomunikacyjna przez Play. To udogodnienie ma zapewnić niezakłócone rozmowy telefoniczne oraz szybki dostęp do internetu.
12.04.24, 19:30
| biznes i technologie » informacje
Arçelik wprowadza na rynek Beko Europe. Finalizacja dużej transakcji na rynku AGD
Turecki koncern Arçelik sfinalizował transakcję przejęcia pomiędzy spółką Beko B.V., będącą w całości własnością Arçelik, a spółką Whirlpool Corporation, należącą do Whirlpool EMEA Holdings LLC, tym samym tworząc nowy podmiot na rynku – Beko Europe.
10.04.24, 10:20
| biznes i technologie » informacje
Małgorzata Pietraszewska prezeską 10Clouds
Maciej Cielecki, współzałożyciel oraz wieloletni CEO firmy przekazał funkcje zarządcze 10Clouds, aby rozwijać w AI Labs projekty skupione na sztucznej inteligencji. Stanowisko Prezesa Zarządu w 10Clouds SA 1 kwietnia br. objęła Małgorzata Pietraszewska.
28.03.24, 13:00
| biznes i technologie » informacje
Maspex wyda na inwestycje ok. 650 mln zł. Będzie także inwestycja w Wadowicach
Grupa Maspex, właściciel m.in. takich marek jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus, Żubrówka czy Soplica, wyda na inwestycje produkcyjne w 2024 r. ok. 650 mln zł. Po wielu latach spółka wraca z dużą inwestycją do Wadowic.
15.03.24, 21:00
| biznes i technologie » informacje
InPost: 7 tys. punktów odbiorów i nadań w Hiszpanii oraz 2 tys. w Portugalii
Grupa InPost posiada już 7 tys. punktów nadania i odbioru (w tym urządzeń Paczkomat) w Hiszpanii oraz 2 tys. w Portugalii.
15.03.24, 20:00
| biznes i technologie » informacje
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwa w krachlach. To drugi taki browar w Polsce
Browar Pilsweizer wprowadza na rynek linię „piw góralskich” w krachlach (grube brązowe butelki, z kabłąkowym zamknięciem i białym korkiem). W luksusowych opakowaniach browar będzie na razie sprzedawał trzy swoje piwa.
13.03.24, 09:59
| biznes i technologie » informacje
Innowacje w olejach samochodowych: Jak nowe technologie poprawiają wydajność silnika
Rozwój technologiczny odgrywa kluczową rolę w każdej dziedzinie życia, a przemysł motoryzacyjny nie jest wyjątkiem. Szczególną uwagę poświęca się innowacjom w zakresie olejów samochodowych, które są niezbędne dla wydajności i trwałości silników. ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy