13.05.06, 00:36

Nowości w VH1

Na wiosnę - nowe programy oraz nowe twarze w VH1.
Po pół roku obecności na rynku, VH1 zwiększa ilość polskich programów, prezentuje nowy, zagraniczny serial i wprowadza na antenę prezenterki.

Widzowie już wkrótce zobaczą w nowej roli Odetę Moro Figurską, która pojawi się na antenie VH1 pod koniec maja. Odeta będzie rozmawiać z gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej. Jej wywiady, przeplatane programami i teledyskami, będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku, od rana do wieczora. Każdego dnia wystąpi inny artysta. „Zdecydowałam się na VH1, dlatego, że jest to stacja dla „dojrzałej młodzieży”, do której obecnie się zaliczam. Muzykę, która nadawana jest w VH1 darzę wielkim sentymentem, ponieważ przypomina mi różne ważne chwile z mojego życia” – komentuje swoje przejście do VH1 Odeta Moro Figurska. Jej pierwszymi gośćmi będą Melanie C, Kasia Cerekwicka i Krzysztof Kiliański

Część widzów zdążyła już poznać i polubić program „New Look”. Jego akcja toczy się w Galerii Centrum, a uczestnicy mają za zadanie samodzielnie wystylizować się w określonym czasie i za określona kwotę. Ich starania ocenia i komentuje sama Joanna Horodyńska, która wśród znawców mody uchodzi za najlepiej ubraną Polkę. Widzowie, kibicując bohaterom programu, mogą dowiedzieć się jakie trendy w modzie obecnie panują, a także poznać ponadczasowe tajniki sztuki ubierania się.

Znane postaci polskiego show-biznesu, jak Katarzyna Kwiatkowska (parodiująca m.in. Dodę i Kazimierę Szczukę w programie „Szymon Majewski Show”), duet Kamil Dąbrowa i Grzegorz Markowski (prowadzący audycję „Radio NRD” w Radiu Bis) czy Michał Figurski (Antyradio) będą bezlitośnie i dowcipnie komentować najbardziej znane teledyski, zestawione ze sobą tematycznie. Premierowy odcinek programu będzie nosił tytuł „Najbardziej zniewieściali wokaliści”, a pod lupę zostaną wzięci m.in. zespoły Modern Talking i Pet Shop Boys, a także wokaliści Brian Molko z Placebo czy James Blunt. „Jazda po klipach” to muzyka z dużą dawką humoru.

Rozpoczyna się cykl niedziel tematycznych p.t. „Niedziela z…”, czyli zmasowana dawka muzyki wielkich gwiazd. Każda specjalna niedziela będzie poświęcona innemu artyście. Trzy pierwsze zaprezentują twórczość takich artystów, jak: U2, Myslovitz oraz Red Hot Chili Peppers.

Fani programów typu reality show z udziałem gwiazd, w stylu słynnej „Rodziny Osbournów”, będą mogli poznać prywatne życie ikony wrestlingu – Hogana Hulka, w nowym serialu „Uparty jak Hogan”.

Szczegółowe informacje na temat programów VH1 znajdują się na stronie www.vh1.pl, która ostatnio została odświeżona i zyskała nowe sekcje – „Horoskopy” i „Kuchnia”.

Oglądalność VH1 Polska w kwietniu 2006 roku wzrosła o 33% w porównaniu do oglądalności MTV Classic w tym samym okresie, w 2005 roku.

„Dzień z…”: poniedziałek – piątek (cały dzień)
„New Look”: premiera sobota 17:00; powtórka niedziela 12:00, środa 19:30
„Jazda po klipach”: premiera środa 18:00; powtórka niedziela 11:00, piątek 22:30
„Niedziela z U2”: 28.05, cały dzień (szczegółowy plan w załączniku)
„Niedziela z Myslovitz”: 04.06, cały dzień (szczegółowy plan w załączniku)
„Niedziela z Red Hot Chili Peppers: 25.06, cały dzień (szczegółowy plan w załączniku)
„Hogan Knows Best”: premiera czwartek 20:00; powtórka piątek 11:00

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.