17.01.11, 20:38

FOX Life: Anatomia prawdy najpierw premiera w Polsce, potem w USA

FOX Life w lutym rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu "Anatomia prawdy". „Anatomia prawdy” to nowy amerykański serial dramatyczny łączący dwa najbardziej popularne gatunki seriali: medyczny i kryminalny.

FOX Life w lutym rozpocznie emisję pierwszego sezonu serialu "Anatomia prawdy". „Anatomia prawdy” to nowy amerykański serial dramatyczny łączący dwa najbardziej popularne gatunki seriali: medyczny i kryminalny.

Serial opowiada o dr Megan Hunt (gra ją Dana Delany, znana z serialu "Gotowe na wszystko"), która była jednym z najlepszych neurochirurgów w kraju. Była pierwszą kobietą, która została szefem neurochirurgii w renomowanym szpitalu uniwersyteckim w Filadelfii. Koncentrując się na swoim sukcesie, nigdy nie zwracała uwagi na to, jak dążenia zawodowe wpływały na życie osobiste, dopóki mąż nie zażądał rozwodu i Megan nie straciła praw do opieki nad swoją siedmioletnią córką. Po traumie emocjonalnej ambitna lekarka przeszła też fizyczną transformację – po wypadku samochodowym Megan zaczyna cierpieć na parestezję – przypadkowe ataki drętwienia i skurczu w dłoniach. Choroba nie ujawniła się przed jej powrotem do pracy i podczas operacji doktor Hunt traci panowanie nad narzędziami, doprowadzając do śmierci swojego pacjenta. Nagle zarówno jej kariera jak i życie prywatne legło w gruzach. Pięć lat później, Megan rozpoczyna wszystko od nowa i pracuje jako lekarz sądowy. Nie jest już w stanie pomagać żywym pacjentom, ale pomaga w odnajdywaniu prawdy i przyczyn zgonów oraz w ujawnianiu, kto był odpowiedzialny za przyczynę śmierci i dlaczego. Widzowie obserwują jak Megan szuka odpowiedzi i znajduje wskazówki w ciałach zmarłych. Jej inteligencja, instynkt i wiedza medyczna pozwalają na odkrywanie prawdy jak nikt inny. Dr Hunt stosuje niekonwencjonalne metody pracy, które wyróżniają ją spośród innych lekarzy, a irytują policję. Serial skupia się na samej Hunt, która stara się zrównoważyć potrzeby swojej kariery zawodowej z życiem osobistym i naprawić relacje ze rodziną. 

Smaczku dodaje fakt, że emisja serialu w Polsce rozpocznie się 23 lutego br. (w środy o godz. 22.00) wcześniej niż w USA. Amerykańscy widzowie serial zobaczą dopiero 29 marca.

Po raz pierwszy w Polsce, w lutym br. rozpocznie się prezentacja piątego sezonu serialu "Bracia i siostry" (wtorki o godz. 21.00, emisja dwóch odcinków - jeden po drugim), szóstego sezonu programu "Myślisz, że umiesz tańczyć? (od 11 lutego, w piątki o godz. 22.00).  Od 12 lutego br. w soboty o godz. 23.00 emitowany będzie piąty sezon serialu "Słowo na L". Serial opowiada o życiu i miłości grupy lesbijek mieszkających w Los Angeles. Serial otrzymał wiele pochwał za fabułę i sposób w jaki przedstawia społeczeństwo homoseksualne.  Od 5 lutego br. stacja rozpocznie emisję drugiego sezonu programu "Bogate życie w New Jersey" (soboty o 18:15) oraz drugiego sezonu programu "Żona dla milionera" (od 7 lutego br., w poniedziałki o 22.00).

Komentarze

Powiązane

28.02.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » film
Dom Dobry. Wystartowały zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego
Ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego „DOM DOBRY”. W rolach głównych grają, m.in.: Tomasz Schuchardt, Agata Turkot, Agata Kulesza, Arkadiusz Jakubik.
27.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
IV seria Niezwykłych Stanów Prokopa od marca na antenie TVN
W marcu br. na antenie TVN zadebiutuje nowy sezon formatu „Niezwykłych Stanów Prokopa”. Dziennikarz wyruszy w kolejną podróż za Ocean.
26.02.24, 15:45
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Prawie 550 tys. zł za spot podczas meczu Polska - Francja. Biuro Reklamy TVP ogłosiło ofertę na UEFA EURO 2024
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży obowiązujące przy transmisjach Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2024. Mecze będą nadawane w TVP1, TVP2, TVP Sport, oraz na portalu i w aplikacji mobilnej TVP Sport.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Columbo hitem kanału Antena HD. Duży wzrost w grupie 16-59
Kanał Antena HD znajdujący się Naziemnej Telewizji Cyfrowej, zanotował w styczniu br. rekordowy udział w grupie 16-59.
25.02.24, 20:00
| telewizja / VOD » seriale
I sezon serialu Odwilż w Playerze i na antenie TVN na początku marca
Serial HBO Max „Odwilż” 1 marca br. zadebiutuje na platformie Player. 4 marca premierowy odcinek serialu zostanie wyemitowany także na antenie TVN. Produkcja śledzi losy policjantki, która nie jest w stanie pogodzić się z okolicznościami śmierci męża i obsesyjnie angażuje się w pracę.
25.02.24, 19:24
| telewizja / VOD » informacje
Bez retuszu. Marek Czyż powraca na antenę TVP Info z programem na żywo
W niedzielę, 3 marca br. o godz. 20:40 na antenie TVP INFO pojawi się program „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie.
Format będzie emitowany na żywo i ma wykorzystywać siłę mediów społecznościowych. Oprócz zaproszonych gości, na widowni zasiądzie 80 osób.
25.02.24, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Sympatyk w połowie kwietnia w HBO Max
Siedmioodcinkowy serial HBO Original "Sympatyk" będzie miał swoją premierę 15 kwietnia br. w HBO i HBO Max.
23.02.24, 15:09
| telewizja / VOD » informacje
Specjalne propozycje programowe kanału TVP Kobieta w drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie
W drugą rocznicę wybuchu wojny na Ukrainie, TVP Kobieta w cyklu „Matki wojny” oraz w specjalnych odcinkach programu „Kobiety w drodze”, przypomni sylwetki ukraińskich kobiet zaangażowanych w działania wspierające rodaków. Na antenie pojawią się także wywiady z Tetianą Kovalchuk i Mery Akopian.
23.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
Jakubiak rozgryzie Maltę w nowej serii programów w Canal+ Kuchnia
Tomasz Jakubiak w nowej serii programu „Jakubiak rozgryza” tym razem odwiedzi Maltę. Emisja ruszy pod koniec lutego br. w CANAL+ Kuchnia.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.